dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz

Pruszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł101 m² 2 763,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie dwupoziomowe w domu z 1928 roku, o powierzchni użytkowej - 80,40 m2, położony w Pruszczu Pomorskim - (zaledwie 20/25 minut drogi do Bydgoszczy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł66 m² 5 868,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży oferujemy rozkładowe, bardzo ładne mieszkanie o pow. 65,60m2 na 4 piętrze w docieplonym bloku z roku 1993, jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młodzieżowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł68 m² 6 554,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: ul. Młodzieżowa 16 3 minuty pieszo do Uniwersytetu wsb Merito. Mieszkanie znajduje się w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł58 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,85 m2, położone na cichym i spokojnym bydgoskim osiedlu Kapuściska. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 709 zł30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

470 000 zł58 m² 8 038,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym budownictwie przy ul. Jesionowej, os. Solno w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazieniec

Łazieniec,kujawsko-pomorskie

76 950 zł855 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną działkę w Łazieńcu zlokalizowaną zaledwie 10 min od Ciechocinka. Działka o powierzchni 855 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 686 zł52 m² 8 440,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji na bydgoskim Fordonie zaplanowano kompleks ośmiu czteropiętrowych budynków mieszkalnych z podziemnymi halami garażowymi oraz windami, które zapewnią szybką i wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

521 700 zł58 m² 8 994,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł38 m² 8 575,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zielonym osiedlu Mokre w Toruniu. To miejsce, które łączy spokój z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł34 m² 8 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-3 z balkonem, remontu, bez nakładów finansowych. Mieszkanie wolne od kwietnia. Mieszkanie w tej chwili jest wynajmowane (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 200 zł52 m² 9 499,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł115 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Działaj na Booking oraz airbnb. Możliwość dalszego zarządzania najmem stare miasto, 5 pokoi, po generalnym remoncie, kamienica, 115m2 Cena dotyczy dwóch osobnych apartamentów na jednej księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzaski

Trzaski,kujawsko-pomorskie

140 000 zł30 m² 4 736,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, atrakcyjne mieszkanie usytuowane w cichej i spokojnej lokalizacji w Trzaskach, ok. 6km od Inowrocławia. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zajezierze

Zajezierze,kujawsko-pomorskie

699 000 zł152 m² 4 598,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego miejsca otoczonego lasem, zabudowanego budynkiem mieszkalnym wolnostojącym, parterowym. Komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

144 960 zł906 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej. Działka o powierzchni 906m2 znajduje się w miejscowości Czarne Błoto, posiada kształt kwadratu. Przybliżone wymiary 30x30. * teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

451 000 zł40 m² 11 177,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie na osiedlu Jar. Na powierzchni 40,35m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym 19,19m2 - sypialnia 9,05m2 - łazienka 7,07m2 - przedpokój 5,04m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

824 000 zł80 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferta mieszkania na sprzedaż * 80m2 * 4 pokoje * Oś. Universitas Cechy oferty: - 1 piętro w niskim bloku z cegły - mieszkanie rozkładowe, dwustronne z wystawą okien w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł338 m² 6 515,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Klient dla biura nieruchomości!na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej - 291,50 m2 (+ 46 m2 garaż dwustanowiskowy) - położony w Zielonce gm. Białe Błota - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

595 000 zł58 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam wszystkich do współpracy. Nowoczesny, ogrodzony blok z windą na osiedlu domów jednorodzinnych, na dachu taras widokowy z miejscami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Niezapominajki

Ciele,kujawsko-pomorskie

220 050 zł815 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,0730 ha - 815 m2, płaski, w kształcie prostokąta, droga dojazdowa z kostki brukowej (ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Borzymowice

Borzymowice,kujawsko-pomorskie

470 000 zł50 000 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działke rolną ; klasa gleby iiia,iiib, iva,ivb. Położona przy drodze asfaltowej w odległości ok. 200 m w linii prostej od jeziora Borzymowskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

249 000 zł1 935 m² 128,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1935 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Ciele (gmina Białe Błota). Nieruchomość objeta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cierpice

Cierpice,kujawsko-pomorskie

287 000 zł2 744 m² 104,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną. Działka o powierzchni 2768m2 ,gmina Wielka Nieszawka, obręb Cierpice. Działka z przeznaczeniem mieszkalno-usługowa, ustalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 800 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łowinek,kujawsko-pomorskie

129 000 zł1 362 m² 94,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w atlantis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Łowinek. Grunt położony w świetnym miejscu, otulonym ścianami lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

677 490 zł75 m² 9 034,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (po remoncie) składające się z 3 rozkładowych pokoi (23m/10m/7m), oddzielnej kuchni, spiżarni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł38 m² 4 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O/centrum - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 38m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowa, wygodna i w pełni wyposażona kawalerka w ścisłym centrum miasta. Niestandardowy układ mieszkania pozwolił na wyodrębnienie kilku stref, które przenikając się tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na 1 piętrze! na osiedlu Błonie. Budynek po termomodernizacji, zarządzany przez adm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mała Góra

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż prezentujemy domek o powierzchni użytkowej - ok. 40 m2, położony w Pawłówku gm. Sicienko - (zaledwie 15 minut drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł40 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim (pow. 40,47m2) z miejscem parkingowym w hali garażowej, usytuowane na trzecim piętrze bloku z windą z 2024 r., os. Akademickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaroczyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł59 m² 30,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie adresowane do osób pracujących Proponuję Państwu mieszkanie przy ul. Jaroczyńskiego 4 o powierzchni 59,33 m2, które znajduje na parterze małego, kameralnego budynku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwu pokojowe mieszkanie w centrum Lubicza z balkonem. Cechy oferty: - blisko komunikacji miejskiej - cicha i spokojna okolica - posiada przestronny balkon - w pobliżu znajduję się las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł43 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Torunia. Klimatyczne mieszkanie w samym centrum toruńskiej Starówki przy ul. Prostej. Atuty nieruchomości: - mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

623 800 zł57 m² 10 943,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 290 zł67 m² 9 705,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wczasowa

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

180 000 zł838 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości przyłęki w powiecie bydgoskim, gminie białe błota. Działka idealnie sprawdzi się pod budowę Twojego wymarzonego domu. Działka posiada super lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

77 900 zł1 200 m² 64,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca: jedną lub dwie działki budowlane w miejscowości: krążkowo w powiat Inowrocław, gmina Złotniki Kujawskie. Sielska i ładna okolica. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włocławek,kujawsko-pomorskie

159 000 zł65 m² 2 446,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż , dwupokojowe mieszkanie położone na III piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy Zielonym Rynku. Mieszkanie o powierzchni 65m2m2 przestronne,.