dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

272 000 zł105 m² 2 590,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom o powierzchni 100 m2 w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych .Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

375 000 zł55 m² 6 782,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Makler poleca: na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni niespełna 52 m , położone na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z cegły. Najważniejsze atuty: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezczynszowy apartament 65 m na Bielawach - po generalnym remoncie! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł58 m² 6 606,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny, stanowiący odrębną nieruchomość (z księgą wieczystą) w Bydgoszczy, na osiedlu Bartodzieje, przy ulicy Curie-Skłodowskiej 56. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł166 m² 4 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Libera Nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, w malowniczej miejscowości Myślęcinek - miejscu, gdzie harmonia natury spotyka się z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 zł11 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:850 zł

Do wynajęcia przytulny pokój (11 m2) na 1 piętrze. Zlokalizowany w ścisłym Centrum. Pokój w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. W pokoju łóżko, duża szafa, biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł36 m² 9 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Spacerem na Starówkę, tak ze Szwederowa to możliwe. Biała Posesja Nieruchomości proponuje Ci nieruchomość oddaloną od Starego Miasta zaledwie 10 minut spacerem. W pobliżu szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł70 m² 8 573,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w dzielnicy Glinki na osiedlu Zielone Tarasy. Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

260 000 zł61 m² 4 284,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwustronne o powierzchni 60,68 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Aleksandrowa Kujawskiego. Nieruchomość stanowi świetną okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

34,64 zł/m²55 m² 1 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

523 881 zł56 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralny budynek o nowoczesnej bryle, usytuowany na bydgoskich Glinkach. Blok oddany do użytkowania w 2023 r. znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Błonie - ładne mieszkane na wynajem - 35 m2, z balkonem. W ofercie biura ładne, świeżo po remoncie mieszkanie na wynajem, na bydgoskim Błoniu. Lokal na 3 piętrze czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, nowe Torpo, wolne od zaraz, miejsce postojowe w cenie: - wysoki standard - umeblowane i wyposażone - klimatyzacja - salon z aneksem kuchennym + sypialnia - osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

536 500 zł60 m² 8 941,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 009 zł54 m² 11 175,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 560 000 zł195 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom bliźniak w Osielsku z 2014 roku, komfort ,położony w spokojnej części Osielska .Biuro Makler poleca! Dom o powierzchni całkowitej 191m2,powierzchnia użytkowa 135m2,wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł89 m² 6 737,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to codzienność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 350 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Żnin,kujawsko-pomorskie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na trzecim piętrze w bloku w samym centrum Żnina. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie na bydgoskich kapuściskach ul. Noakowskiego. W skład mieszkania wchodzi: -korytarz -łazienka z wc -pokój -osobna kuchnia Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 100 zł35 m² 8 688,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-3 z balkonem, remontu, bez nakładów finansowych. Mieszkanie wolne od kwietnia. Mieszkanie w tej chwili jest wynajmowane (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

200 000 zł990 m² 202,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 990m2 położona w malowniczej miejscowości Lisi Ogon (gmina Białe Błota). Nieruchomość posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Blok czteropiętrowy oddany w 1970r. ocieplony, klatki schodowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

379 000 zł174 m² 2 178,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

35,71 zł/m²84 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Centrum nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu dużego lokalu biurowo- usługowego w Lubicz Górnym. Lokal o powierzchni 84 m2 znajduje się w podpiwniczeniu budynku. Składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

579 000 zł62 m² 9 319,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w Centrum nieruchomości Kopernik Mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku Z cegły na 2 piętrze przy ul. Widok, osiedle Bielawy. Na powierzchnię 62,13 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

313 000 zł39 m² 8 108,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- tanie mieszkanie D wupokojowe mieszkanie, dwustronnie rokładowe Z balkonem Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2 znajdującego się w wieżowcu z windą na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 zł29 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu kawalerki na stawkach przy ul. Włocławskiej 7. Mieszkanie o powierzchni 28,98 m2 znajduj się na parterze w bloku z cegły wybudowanym w 1997 roku Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Ul. Bema - pierwsze piętro- trzy pokoje! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły przy ul. Bema , na powierzchnię 58,2m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niesiołowskiego na II Rubinkowie. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Starodworcowa

Więcbork,kujawsko-pomorskie

5 100 000 zł850 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 519 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy budynek handlowy, który cieszy się dużym zainteresowaniem znanych sieci handlowych - Park Handlowy położony w Więcborku, w centrum miasta, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł41 m² 10 628 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Budynek zrealizowany - mieszkania gotowe do wejścia! Nowa, kameralna inwestycja na bydgoskim Czyżkówku. W jednopiętrowym, podpiwniczonym budynku zaprojektowano 8 mieszkań o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Daszyńskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

620 400 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament trzypokojowy o powierzchni 62,04 m2, w stanie deweloperskim wraz z przynależnym, ogródkiem o powierzchni 33,82 m2, położony w Inowrocławiu, na ul. Daszyńskiego 6-8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

605 280 zł62 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jasnego przestronnego mieszkania o powierzchni 62,40m2 zlokalizowanego na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego nowego bloku na Toruńskich Bielawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł41 m² 9 903,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajmu mieszkanie na bydgoskim Szwederowie przy ulicy Leszczyńskiego o powierzchni 52 m2, na drugim piętrze w bloku. Lokalizacja - w pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

456 309 zł40 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

613 300 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament trzypokojowy o powierzchni 61,33 m2, w stanie deweloperskim wraz z dwoma balkonami o powierzchniach 6,48 m2 oraz 4,37 m2, położony w Inowrocławiu, na ul. Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 47m2 na Osiedlu Błonie - 2 piętro z balkonem. Atuty nieruchomości: niski czynsz 530 zł (2 osoby) Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Kolanowszczyzna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,8 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego w 1993 roku, w śródmieściu Włocławka, z balkonem loggia, dwustronne, duży.