cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
12 514 ogłoszeń
Od najnowszych
12 514 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana Białe Błota
219 000 zł384 m² 570,28 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halicka
369 000 zł49 m² 7 515,27 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Murowaniec
174 000 zł1 225 m² 142,04 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
468 000 zł62 m² 7 548,39 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moczyńskiego
289 000 zł37 m² 7 911,31 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna, ul. Długa
3 000 000 zł12 216 m² 245,58 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Inwalidów
99 000 zł350 m² 282,86 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Kruszyn Krajeński
643 000 zł148 m² 4 344,59 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
348 000 zł36 m² 9 666,67 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Arctowskiego
1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Toruńska
1 208 100 zł8 054 m² 150 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka umeblowana, ul. Curie Skłodowskiej
1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Bydgoszcz
680 000 zł88 m² 7 727,27 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Bydgoszcz
566 000 zł66 m² 8 575,76 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Murowaniec
154 000 zł1 500 m² 102,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
627 210 zł56 m² 11 186,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz
459 722 zł58 m² 7 901,72 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Osielsko
673 000 zł1 980 m² 339,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
566 501 zł64 m² 8 848,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymborska
270 000 zł46 m² 5 856,83 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka
315 000 zł33 m² 9 487,95 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jadwigi
1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwytowo
419 900 zł44 m² 9 543,18 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
398 000 zł43 m² 9 255,81 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia