dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²67 m² 2 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (pow. 67m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 000 zł205 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu Domu na Chełmińskim Przedmieściu. Nieruchomość znajdująca się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł52 m² 7 409,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opis nieruchomości: lokalizacja: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wielorodzinnym, w atrakcyjnej dzielnicy Górzyskowo w Bydgoszczy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 000 zł46 m² 12 978,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Śródmieście, babia Wieś Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na wysokim parterze (jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

554 900 zł54 m² 10 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy z pięknym widokiem na las. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

424 745 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

534 300 zł57 m² 9 349,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biedronkowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 zlokalizowane na Osowej Górze przy ulicy Biedronkowej. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podolska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

146 000 zł26 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 26 m2 po podłodze mieszkanie ma powierzchnie 34m2. Lokal położony jest na poddaszu dwupiętrowej kamienicy, która jest w trakcie rewitalizacji. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

215 000 zł3 000 m² 71,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki o pow. 3000 mkw zlokalizowanej w papowie toruńskim w cenie 215 000 zł. (cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

238 000 zł48 m² 5 010,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedazy lokal mieszkaly o powierzchni 47,50 m2 za cenę 238000 tys. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku zarządzanego przez spółdzielnie mieszkaniową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

80 001 zł1 580 m² 50,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, w urokliwym miejscu, w pobliżu jeziora i lasu. Działka o powierzchni około 1578m2 z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 700 zł42 m² 8 957,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Akacjowa

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

76 000 zł1 133 m² 67,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Stajenczynkach ul. Akacjowa - Do sprzedaży 7 działek. - sąsiedztwo domy jednorodzinne, lasy; - komunikacja miejska do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²400 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 400 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia składa się z 6 lokali o pow.: 100,5m/ 33,7/ 33,3/ 31,9/ 16/ 16 oraz pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

754 768 zł69 m² 10 910,20 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

535 680 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

95 600 zł1 195 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ruda ul. Daliowa - oferujemy Państwu do sprzedaży dwie działki budowlane o pow. 1195m2 i 1201m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mossakowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

376 000 zł49 m² 7 673,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 267 m² 71,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 1267m , położona w miejscowości Załachowo, bardzo blisko Łabiszyna. Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł71 m² 6 056,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowany, pracujący dwupak inwestycyjny na Okolu. Dwupak (czyli dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej) o powierzchni ok. 71 m 2 zlokalizowany na Okolu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

648 000 zł54 m² 12 091,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Piernikowym. Oferta bezpośrednio od właściciela. Biurom nieruchomości na tym etapie dziękuję. Mieszkanie ma bardzo praktyczny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania na Rubinkowie? Interesuje Cię tylko niski blok? Masz swój styl, chcesz wykończyć mieszkanie samodzielnie i szukasz lokalu do remontu? To jest oferta nad, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł49 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, stawki, ul. Hallera (lewobrzeże). Szybki dostęp do dwóch mostów i autostrady A1 oraz bliskość Starego Miasta sprawiają, że jak grzyby po deszczu rosną tu nowe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 172 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy nową inwestycję na bydgoskim Szwederowie, która spełnić ma oczekiwania osób szukających połączenia tradycji z nowoczesnością. Dużym atutem tego projektu jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zakurzewo

Zakurzewo,kujawsko-pomorskie

45 000 zł1 002 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zakurzewo ul. Złota - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1002 m2. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noakowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2, na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku, znajdującym się na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy Rozmieszczenie: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

169 000 zł57 m² 2 980,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej firmy? Prestiżowa lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Czy to ma być raczej inwestycja? Przedstawiamy nowoczesną, 3-kondygnacyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 700-lecia

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o pow.25m2 w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Kawalerka położona jest na trzecim piętrze czteropiętrowego zadbanego bloku. Mieszkanie składa się z pokoju wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

58,83 zł/m²59 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego zlokalizowanego na chełmińskim przedmieściu w toruniu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł51 m² 7 869,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na parterze - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym od strony południowej - 2 sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

43 500 zł13 m² 3 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż miejsce postojowe o powierzchni 12,50 m w garażu podziemnym znajdującym się w ogrodzonym bloku "rezydencja Daglezja" przy ulicy Szosa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

899 000 zł218 m² 4 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta tylko u nas! Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę zabudowaną, o pow. 370m2, solidnym i bardzo przestronnym domem w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44 mkw zlokalizowanego na koniuchach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaźmierzewo

Kaźmierzewo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 482 m²

Siedlisko, położone w miejscowości Kaźmierzewo, gmina Lubanie, bezpośrednio przy drodze krajowej 91 Włocławek - Toruń, z działką 1,0482 ha, składające się z domu parterowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

807 000 zł140 m² 5 764,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękny dom dostępny tylko W naszym biurze. Nieruchomość o wielkości 140m powierzchni użytkowej w której w skład wchodzi: dół domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

34,95 zł/m²206 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł42 m² 7 520,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich kapuściskach. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42m2 położone na pierwszym pietrze w bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Apartament z windą z 2024 roku położony na 4 piętrze na zamkniętym osiedlu w Bydgoszczy na Os. Szwederowo/górzyskowo. Mieszkanie o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij