dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 280 zł57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko w Prestige Nieruchomości! Opiekun oferty: na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o pow. 56,7 m2 , usytuowane w cichej i spokojnej części Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł70 m² 6 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Makler poleca: na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 70 m Lokalizacja, 1 piętro, bydgoszcz, okole Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, przeprowadzonym w latach 2017-2018,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pawłówek

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł40 200 m² 6,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować wartą uwagi okazyjną ofertę sprzedaży niezabudowanej nieruchomości rolnej o powierzchni 4,02 Ha zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 900 zł36 m² 10 602,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 35,83 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 000 zł49 m² 7 701,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Opis oferty: mieszkanie 49 m2 - 3 pokoje w stanie deweloperskim, idealna oferta dla Rodziny lub Pary na pierwsze własne mieszkanie. w Centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 990 zł32 m² 8 112,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w bloku, na osiedlu Wilczak. Pomieszczenia: 32,05 m 2 - salon z przedpokojem 20,97 m 2 , - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na kapuściskach DI wprowadzenia, na sprzedaż ustawne oraz funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56m2, położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Augustowo

Augustowo,kujawsko-pomorskie

590 000 zł118 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą na sprzedaż- dom w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu w miejscowości Augustowo powiat żniński gmina Barcin. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 900 zł73 m² 7 298,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie na Rubinkowie z klimatyzacją Mieszkanie o powierzchni 72,60 m2 znajduje się w bloku na 4 piętrze przy ul. Niesiołowskiego. Na jego powierzchnię składa się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł44 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na fałata - świeżo po remoncie - dobra cena Miło mi zaprezentować mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na drugim piętrze w niskim bloku tuż obok umk. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem w budynku wielorodzinnym na Wrzosach przy ul. Fasolowej. Lokal znajdujące się na 1 piętrze z balkonem. Budynek ogrodzony z dwoma miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

521 760 zł59 m² 8 849,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

157 500 zł1 500 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Szembekowo przy ul. Świerkowej. Numer działki: 344/6 Lokalizacja: 11 km od Torunia, w zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Broniewo

Broniewo,kujawsko-pomorskie

105 000 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Broniewie 4 km od Radziejowa bezczynszowe, własnościowe Usytuowane na parterze Z własnym ogródkiem i garażem 16 M2 Powierzchnia mieszkania 30 m2 Pokój ok 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł63 m² 5 823,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 63,36 m 2 - salon 22 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 490 000 zł536 m² 6 511,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Makler poleca Do sprzedania budynek usługowy z częścią socjalno-biurową i magazynową. Idealny budynek dla prowadzenia firmy.Miejscówka idealna pod firmę ,przedszkole, żłobek.Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Parlin

Parlin,kujawsko-pomorskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w miejscowości Parlin o powierzchni 1000 m2, dostępnej za atrakcyjną cenę. Cena podlega negocjacji! Ta malownicza działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

362 148 zł35 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

613 000 zł145 m² 4 227,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Inowrocławiu Osiedle Piastowskie Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł65 m² 9 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

80 000 zł950 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka budowlana 950 m we Władysławowie - idealna pod Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 950 m , z wydanymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 3 pietrze bloku z lat 80. 47 m2. Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi 17m2 11m2 6m2, kuchni 7m2, łazienki ok 3 m2 oraz przestronnego przedpokoju, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 m² 7 261,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Toruń, podgórz, 48,2 m , położone w bloku z 1962 roku, wybudowanym z cegły. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 900 zł36 m² 9 883,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Makler nieruchomości poleca mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bloku 4 piętrowym Na Kapuściskach. Mieszkanie ma 35,14 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 900m2 w Nowym Dąbiu niedaleko Bydgoszczy. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową. W drodze jest kanalizacja oraz prąd. Działka nie jest zabudowana. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł35 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Jar, ul. Strobanda 16. Jeśli szukasz nietuzinkowego miejsca do zamieszkania - koniecznie zapoznaj się z dalszą treścią ogłoszenia. Do wynajęcia świetnie zaprojektowane, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 900 zł96 m² 6 798,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy, położone na 2. piętrze 2-piętrowego budynku, o powierzchni 95,6 m . Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

535 000 zł116 m² 4 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim, w trakcie budowy o powierzchni 116 m2 na nowo powstającym osiedlu, znajdującym sie zaledwie 3.5 km od Łabiszyna. Położenie naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie całkowicie umeblowane od razu do wprowadzenia i zamieszkania. Kuchnia całkowicie zabudowana z nową pralką, kuchenką gazową i lodówką. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł79 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Bielawy. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł37 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji niedaleko ważnych miejsc w naszym mieście: ø Dworzec pkp 3 min Ø Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,69m2 położone na 3 piętrze apartamentowca w centrum Ciechocinka. Prestiżowy adres wśród zieleni i ciszy. Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

34,25 zł/m²46 m² 1 572 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ostrowo

Ostrowo,kujawsko-pomorskie

300 000 zł1 283 m² 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1283 m2 która stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego i malowniczego otoczenia. Położona niedaleko jeziora Ostrowskiego, wśród urokliwego lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

879 000 zł68 m² 12 958,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania z garażem komórką lokatorską w kameralnym domu 4 rodzinnym z własnym wejściem, położonego na bydgoskim Miedzyniu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

764 000 zł88 m² 8 671,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88m2 na osiedlu Wyżyny. Lokal w 2022r.przeszedł generalny remont. Zostały wymienione instalacje elektryczna, hydrauliczna i kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł54 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Fordonie - wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie w bloku z 2024 roku, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł33 m² 10 738,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 33,43m2) usytuowane na parterze w bloku mieszkalnym (2006r) na bydgoskim Szwederowie. Lokal znajduje się w bloku z 2006 roku, które przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

569 000 zł185 m² 3 075,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ofertą na sprzedaż jest atrakcyjny, piętrowy dom bliżniak w miejscowości Ludwiniec gmina Pakość. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 155,4m2 usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gruszczyńskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

259 000 zł48 m² 5 373,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie W inowrocławiu na ul gruszczyńskiego. W skład mieszkania wchodzi: -3 pokoje -łazienka z wc -osobna kuchnia -balkon Mieszkanie jest wolne.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij