cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
12 514 ogłoszeń
Od najnowszych
12 514 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka
395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
634 003 zł61 m² 10 342,60 zł/m²
Archiwalne
Lokal gastronomiczny, ul. Pod Krzywą Wieżą
2 695 000 zł180 m² 14 972,20 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Osielsko
390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Nowa Wieś Wielka
49 000 zł1 001 m² 48,95 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Łochowskiego
260 000 zł31 m² 8 333 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego
190 000 zł20 m² 9 268,29 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
514 990 zł40 m² 13 021,20 zł/m²
Archiwalne
Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz
498 640 zł52 m² 9 578,18 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
399 000 zł53 m² 7 532,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
648 900 zł44 m² 14 582 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem Bydgoszcz
639 800 zł57 m² 11 173,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, Aleja Chopina
1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Szpitalna
1 250 000 zł1 126 m² 1 110,12 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Kominy
90 000 zł1 007 m² 89,37 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Sikorskiego
849 000 zł713 m² 1 190,74 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Jagodowa
777 000 zł116 m² 6 713,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek
307 000 zł49 m² 6 265,31 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Nad Portem
3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia