dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

132 500 zł1 506 m² 87,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy w Zamku Bierzgłowskim. Lokalizacja - Zamek Bierzgłowski , gm. Łubianka, ulica Łąkowa; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

462 231 zł38 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu o pow. 37,95 m2 z ogrodem o pow. 23 m2! W cenie pakiet Smart Home umożliwiający sterowanie instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wynajem - Bartodzieje, najlepsza lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 72 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 420 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

199 900 zł70 m² 2 845,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł168 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura nowoczesny, zrealizowany według projektu,"dom w aksamitkach", funkcjonalny, o ciekawej architekturze, dwupoziomowy budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 168.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

429 000 zł151 m² 2 842,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:786 m²

Myślisz o domu? Nie chcesz tracić czasu i energii na szukanie działki, załatwianie pozwoleń budowlanych? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom do wykończenia, blisko Inowrocławia w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

NA sprzedaż komfortowe M2 Z mini balkonem W centrum miasta Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z niezależnym wejściem, mini balkonem i o klimatycznym wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na pow **lokalizacja:** Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 009 zł138 m² 7 221,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na prestiżowym Platynowym Osiedlu w Bydgoszczy. Opis mieszkania: układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

725 000 zł96 m² 7 552,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal biurowo- usługowy na parterze przy ulicy Jagiellońskiej, blisko centrum handlowego Focus. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

279 000 zł61 m² 4 586,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji na Rąbinie! Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje słoneczne mieszkanie o pow. 60,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

619 000 zł61 m² 10 097,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz przestrzennego, trzypokojowego mieszkania to koniecznie umów się na prezentację i odkryj wszystkie walory tej nieruchomości. Daje ona mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, położone w czteropiętrowym bloku na I Rubinkowie. Na powierzchnię 32 m2 składa się większy pokój z wejściem do kuchni, sypialnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł60 m² 31,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od od czerwca 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Niesiołowskiego na II Rubinkowie. Atuty: - mieszkanie nieumeblowane poza kuchnią - w lokalu brak łóżek i lodówki widocznej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja 700-lecia Torunia

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł26 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę z balkonem po remoncie, położoną przy ulicy aleja 700-lecia 16, na Osiedlu Młodych. Atuty: - mieszkanie umeblowane po generalnym remoncie - w wyposeżeniu m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł29 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę , zapoznaj się z ofertą. Znakomita lokalizacja - blisko centrum. Wynajmę od czerwca w pełni urządzoną kawalerkę z dużym balkonem, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł29 m² 52,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas niespotykana oferta z tarasem na dachu w centrum miasta ul. Kościuszki. Kawalerka z balkonem. Wolna od zaraz Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł29 m² 5 758 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe niedaleko centrum! To przestronne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 29,35 m2 znajduje się w suterenie kamienicy i składa się z: kuchni - wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Twoich marzeń z tarasem większym niż niejedna kawalerka! Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesność, przestronność i komfort na najwyższym poziomie, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

49 000 zł391 m² 125,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Okazja! tylko U nas! Polecam na sprzedaż działkę rod o powierzchni 391 m2 .przy ul. Toruńskiej! Na działce znajduje się domek o powierzchni ok.15m2 z całorocznym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

764 904 zł70 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe (67,19m2) z dużym tarasem (42m2), z którego można podziwiać panoramę Bydgoszczy. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stawiska

Stawiska,kujawsko-pomorskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 66 m , położony w miejscowości Wymysłowo Stawiska, gmina Piotrków Kujawski, w odległości około 10 km od Piotrkowa Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna pcv, na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł68 m² 5 440,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Siernieczku o powierzchni 68m składające się z trzech pokoi , kuchni, łazienki, wc, dużego przestronnego korytarza.Mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

759 000 zł164 m² 4 621,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w miejscowości Sicienko powiat Bydgoski. Dom uzyskał odbiór w użytkowanie w 2020 roku, jego obecny stan wymaga niewielkiego nakładu prac aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezie

Brzezie,kujawsko-pomorskie

529 000 zł334 m² 1 583,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:334 m²

Na sprzedaż nieruchomość z możliwością wynajmowania pokoi w Brzeziu Powierzchnia ok 300 m2 Lokal składa się z dwóch pięter, z osobnym wejściem. - parter : 5 pokoi, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 663 800 zł95 m² 17 513,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** chorwacja północna część wyspy Pag - apartamenty Z basenem *** Przedstawiamy nowoczesne apartamenty z basenem oraz otwartym widokiem na morze i górę Velebit o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

755 000 zł58 m² 13 017,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładnie zaaranżowane, o wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym pięciopiętrowym bloku z 2022 roku , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. Lokal znajduje się w samym centrum miasta, co gwarantuje wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

449 000 zł130 m² 3 464,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:925 m²

Biuro Nieruchomości Blue-Home ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę domu na sprzedaż położonego w Lipniczkach, zaledwie kilka kilometrów od malowniczego Torunia. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł85 m² 6 788,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentuję Państwu to przestronne, przytulne mieszkanie 3-pokojowe na Osowej Górze zlokalizowane na 1 piętrze. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje nie tylko komfortowe wnętrza ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł46 m² 9 279,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 46,34m 2 , składa się z: - salonu z przejściem do kuchni, - sypialni, - drugiej sypialni z balkonem, - łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż ciepłe, jasne i gotowe do zamieszkania - 4 pokoje w sercu Bydgoszczy o powierzchni 72,6 m , położone na 1. piętrze zadbanego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

235 000 zł40 m² 5 949,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje w Aleksandrowie Kuj. przy ul. Narutowicza 49a - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne o powierzchni 39,5m2 na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 058,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - Inowrocław, osiedle Rąbin Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,11 m , położonego na parterze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Osówiec,kujawsko-pomorskie

1 395 000 zł160 m² 8 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 160m2 (użytkowej 110m2) położony na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2138 m . Pokazuje dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 37 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Południe. Standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Słoneczny dom położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Włodzimierka. Funkcjonalny i solidny, wolnostojący o powierzchni. 220 m2, położony na dużej, ok 25-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł69 m² 9 436,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta sprzedaży mieszkania * 3 pokoje * Bielany Kameralne osiedle domów jednorodzinnych, otoczone lasem, zapewnia ciszę i prywatność, tworząc idealne warunki do relaksu i codziennego.