dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 335 m² 239,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

149 900 zł52 m² 2 891,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 51,84m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. To dwupokojowe mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Osiedle Akademickie | 2008 rok | Blisko Politechniki Oferuję komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym rozkładzie, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Żurawinowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

249 000 zł1 678 m² 148,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: atrakcyjnie usytuowaną działkę 1678m2 w miejscowości: nekla, ulica: żurawinowa W najbliższym sąsiedztwie działki nowe domy jednorodzinne. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

294 000 zł37 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu lokalizacja: toruń, osiedle Na Skarpie, ul. Kusocińskiego zalety lokalizacji: w pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, apteka. Blisko do przystanku/ów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

510 555 zł80 m² 6 381,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Polecam rewelacyjny dom parterowy wybudowany z pustaka ceramicznego - solidny i trwały. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł721 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 729 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

585 000 zł130 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Opiekun oferty: tel. Dom w Brodnicy to wyjątkowa okazja, by cieszyć się komfortowym i przestronnym mieszkaniem w pięknym regionie Pojezierza Brodnickiego. Oferta wyłącznie W biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

735 000 zł57 m² 12 796 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Toruń, stawki, ul. Cztery Pory Roku. : wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości : : Dla kogo? : Mieszkanie dla osób ceniących jakość, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferta Bez Prowizji od Kupującego Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 6 pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

76,47 zł/m²51 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiot ogłoszenia dostępny jest od zaraz. Na wynajem lokal przystosowany pod usługi medyczne/ kosmetologiczne. Lokal mieści się na parterze nowo powstałego apartamentowca, z 2019 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 659 zł40 m² 13 377 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z ogrodem 25m - śródmieście! bez pcc 2%, bez prowizji! Lokalizacja: ul. Dworcowa, bydgoskie Śródmieście dni otwarte W każdy weekend- umów wizytę i skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ruziec

Ruziec,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Działka graniczy z zabudową jednorodzinną w okolicy sklepy oraz inne punkty handlowo-usługowe. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem! Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł61 m² 6 270,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 60,6 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo, ul. Czackiego. W skład mieszkania wchodzi: -duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł46 m² 6 457,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,3 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

567 840 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł6 500 m² 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest inwestycyjny grunt w Niemczu. Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 900 zł72 m² 7 567 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie składające się z czterech osobnych pokoi. Znajduje się na os. Szybowników. Mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim piętrze). Gwarantuje to ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

978 000 zł181 m² 5 403,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Osowej Górze w bardzo dobrej lokalizacji,blisko komunikacji miejskiej, marketów,szkoły,przedszkola. Dom w zabudowie blizniaczej z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 299 999 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu położonego na bydgoskich Bartodziejach! Duża działka, świetna lokalizacja oraz dwa wjazdy na posesję! Ogromnym atutem jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

647 899 zł79 m² 8 218,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? Zatrzymaj się! Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę! jar, osiedle helio! nowa inwestycja! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Torzewo,kujawsko-pomorskie

29 900 zł600 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka w Torzewie - Twoje wymarzone miejsce na ziemi! Szukasz idealnego miejsca na swój dom w otoczeniu natury i spokoju? Ta działka o numerze ewidencyjnym 247/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

215 000 zł37 m² 5 858,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 36,70 m2, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Południe. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem bardzo zadbaną kawalerkę we Włocławku, na osiedlu Południe, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

852 687 zł86 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Inwalidów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

99 900 zł325 m² 307,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca : Bardzo funkcjonalną działkę rekreacyjną( rod) usytuowaną w Bydgoszczy, na obrębie miasta ul. Inwalidów Teren o powierzchni 325m2 , ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń i dogodny dostęp do miasta. Mieszkanie o powierzchni 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Tuczno,kujawsko-pomorskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta mieszkania z pięknym widokiem! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje dwustronne mieszkanie o pow. 52,98 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pturek

Pturek,kujawsko-pomorskie

90 300 zł2 764 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działke budowlaną przy drodze Żnin - Inowrocław. Działka zlokalizowana jest w odległości 300 metrów od jeziora. Z jednej strony graniczy bezpośrednio z wojewódzką drogą 251.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

638 385 zł58 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamionki Małe

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:144 m²

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domku nad jeziorem Kamionkowskim w miejscowości Kamionki Małe! Budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 45m składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzyń nad Wisłą

Dobrzyń nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł245 m² 4 905,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 244,6m2 znajdujący się na działce o powierzchni 3730m2, wg projektu domu bukowiec. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 900 zł35 m² 7 079,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz idealnego punktu na swój gabinet?kosmetyczny/dietetyczny/psychologiczny lub kancelarię prawną Na sprzedaż w centrum Bydgoszczy Prezentujemy na sprzedaż lokal(mieszkalny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lubin

Lubin,kujawsko-pomorskie

500 000 zł20 142 m² 24,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przy dk10 Kikół - Lubin! Na sprzedaż działka rolna (złożone dokumenty o wydanie warunków zabudowy), położona w bliskim sąsiedztwie lasów oraz jeziora Kikółskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Szczęśliwa

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 895 000 zł482 m² 8 090,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zapewnia domownikom luksus i komfortową przestrzeń oraz znakomite warunki do wypoczynku i relaksu. Koniecznie zobacz film! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł27 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Makler Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży Kawalerki w Centrum miasta. W pełni urządzona , gotowa do zamieszkania doskonała inwestycja pod wynajem przy ulicy.