dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralne działki budowlane w regionie Borów Tucholskich i Zalewu Koronowskiego! W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozległe kompleksy leśne oraz liczne jeziora (m.in.: Rudno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł29 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

543 325 zł52 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 z dużym balkonem 22,7 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja (wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kozielec

Kozielec,kujawsko-pomorskie

316 000 zł1 235 m² 255,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki, które posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Kozielec, gmina Dobrcz. Przepięknie położone, blisko Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł50 m² 7 227,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 50,50m2, położonego na 3 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Młodych, 500m od starego rynku w Toruniu. Optymalne pod najem dobowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bukowiec

Bukowiec,kujawsko-pomorskie

520 000 zł270 m² 1 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:818 m²

Makler Nieruchomości poleca dom wolnostojący w Bukowcu. Powierzchnia całkowita 270m2, użytkowa 132m2 Piwnica : 4 pomieszczenia + garaż Parter : pokój dzienny, jadalnia, pokój(sypialnia),kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł52 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 52,25mkw. Okole 2000 zł plus opłaty Oferujemy do najmu komfortowy apartament położony na III piętrze (ostatnim) w bloku z cegły. Rok budowy 2009. Salon z aneksem kuchennym 26mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

571 116 zł63 m² 9 129,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,56m , znajdujące się na 4 piętrze osiedla Industria przy ul. Rycerskiej w Bydgoszczy. Inwestycja składa się z pięciu nowoczesnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 500 zł42 m² 8 202,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 42 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ludwikowo

Ludwikowo,kujawsko-pomorskie

450 000 zł44 500 m² 10,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka rolna niezabudowana w powiecie radziejowskim , idealna na elektrownię fotowoltaiczną lub farmę wiatrową. Posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania do kapitalnego remontu znajdującego się przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Nieruchomość dwupoziomowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł37 m² 38,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

M-3 36,66 mkw Osowa Góra ul. Kormoranów 1400zł plus opłaty Oferujemy do najmu zadbane mieszkanie dwupokojowe położne na wysokim parterze w bloku z cegły. Pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na wysokim parterze w budynku z 2019 roku, znajdującym się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta mieszkania w samym centrum Torunia przy ul. Kraszewskiego Jest to idealna propozycja dla osób, ceniących wygodę, szybki dostęp do miejskich atrakcji oraz dynamiczny styl życia. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

385 000 zł92 m² 4 184,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Wyjątkowa oferta! Malowniczo położony dom letniskowy nad Zalewem Koronowskim zaledwie 30 m w linii prostej od wody. Nieruchomość składa się z dwóch działek: - pierwsza obecnie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

758 500 zł64 m² 11 944,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Makler nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament w sercu Bydgoszczy w nowym budownictwie z balkonem. Nieruchomość o atrakcyjnym rozkładzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł60 m² 3 679,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w bezczynszowej kamienicy - 59,79 m , Centrum miasta Biuro Nieruchomości mko przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w urokliwej, bezczynszowej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 200 zł45 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

356 000 zł31 m² 11 596,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

*** mieszkanie O wysokim standardzie wykończenia W pełni wyposażone, 1 pokojowe O pow. 30,70 m2, duży balkon, wysoki parter W niskim 3 pietrowym bloku Z cegły. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciaszka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. ok. 35,31 m2 położona na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Maciaszka. Pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka. Lokal wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

898 000 zł125 m² 7 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 111 m2. i działka 203 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 206 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie A07 o łącznej powierzchni 25.09m2 na nowoczesnym osiedlu SYMFONIA na bielawach w Bydgoszczy. Na powierzchnie użytkową składa się: - salon + aneks - 17,65m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko 5 min do centrum. ***rezerwacja*** Nowa oferta wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 80 m2. Usytuowanego na 1 piętrze w bloku z windą. Wybudowany w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł37 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku z windą, zlokalizowanego na osiedlu Skarpa w Toruniu! Ekspozycja okien: południe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

315 000 zł58 m² 5 425,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

869 000 zł89 m² 9 726,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji - Osielsko, osiedle Lake Residence, zaledwie kilka minut od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

870 000 zł115 m² 7 578,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Słoneczne dwupoziomowe mieszkanie koniuchy *** tylko U nas *** Biuro pośrednictwa nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu oferty sprzedaży 5-pokojowego mieszkania dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na ulicy Powstańców Warszawy (osiedle Leśne) w Bydgoszczy. Mieszkanie 61 m2. Mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem o powierzchni 40m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

640 000 zł64 m² 9 957,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować ofertę pięknego rozkładowego mieszkania na lewobrzeżu. Apartament składa się z przestronnego salonu, który idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 101 zł31 m² 12 290,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

929 000 zł92 m² 10 097,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe osiedle domów - idealna oferta dla rodzin Z dziećmi! Jeśli marzysz o własnym domu, który pozwoli Ci zamieszkać od zaraz a tym samym zaoszczędzić nerwy i czas związany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł51 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urządzonego mieszkania w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowanym przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu! Mieszkanie jest po generalnym remoncie, dostępne na wynajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

870 000 zł95 m² 9 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowy apartament na sprzedaż, o powierzchni 95m2, usytuowany na 4 piętrze w 6 piętrowym, nowym bloku, na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Zielonka,kujawsko-pomorskie

129 000 zł898 m² 143,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Zielonka pod Bydgoszczą (gmina Białe Błota ). Działka Ogrodzona o powierzchni 898m 2 .Dobra lokalizacja. Działka znajduje się wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł58 m² 10 060,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania o powierzchni 42 m2 na ul. Leszczyńskiego. Mieszkanie znajduje się na bydgoskim Szwederowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniecka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł37 m² 29,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,20 mkw, położone na 8. piętrze bloku 11-piętrowego, przy ul. Wienieckiej we Włocławku, z balkonem, wykończone - okna pcw z roletami materiałowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Czarże,kujawsko-pomorskie

149 000 zł2 118 m² 70,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wystawiam działkę budowlaną o powierzchni 2118 m2. Działka znajduje się w miejscowości Czarże w powiecie bydgoskim. Jest to spokojna, zielona okolica, skąd do Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Sienkiewicza

Kowalewo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

39 000 zł3 194 m² 12,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 0.3194 ha i numerze ewidencyjnym 118 położona przy ul. Sienkiewicza w Kowalewie Pomorskim! Grunty orne bardzo dobrej klasy iiia i iiib. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 000 zł65 m² 6 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na czwartym piętrze w bloku w Bydgoszczy ,osiedle Nad Wisłą. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 65m 2 częściowo do remontu składa się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij