dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

391 730 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł54 m² 8 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , znajdujące się na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2008 roku. Lokal posiada duży balkon oraz piwnicę, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

289 000 zł48 m² 6 048,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na dziewiątym piętrze wieżowca na osiedlu Zazamcze. Dzięki wysokiej lokalizacji mieszkanie zapewnia poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł37 m² 9 946,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,1 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł175 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż, przepiękny, przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 175 m , z garażem w bryle budynku o powierzchni 24 m , usytuowany na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu cudowne dwupokojowe mieszkanie w odremontowanej kamienicy o powierzchni 54mkw. Mieszkanie składa się z: salonu z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Makler oferuje na sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie ,na 3 piętrze o powierzchni 74,14 m zlokalizowane na Przylesiu w Fordonie. Układ mieszkania: -salon -3 pokoje -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2-pokojowe, doskonała lokalizacja! Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy - wygodny dostęp, bez konieczności pokonywania wielu schodów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

192 000 zł1 488 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam do współpracy inne biura nieruchomości. Na sprzedaż działka z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy na rozwojowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 51m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon, - sypialni, - łazienki z wc, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania w Śródmieściu, przy ul. Grunwaldzkiej 12b. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, we wieżowcu z windą. W jego skład wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kwatery pracownicze i mieszkania dla firm. Zapewniamy komfortowe warunki, elastyczne podejście i sprawną współpracę. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

61,40 zł/m²171 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal klasy premium usytuowany w zabytkowej kamienicy położonej u zbiegu głównych ulic Starego Rynku w Bydgoszczy. Lokal o przeznaczeniu handlowo- usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 zł13 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia idealne dla singla studio przy ul. Nowogrodzka 4. *Nieruchomość* Nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, z dużą antresola, która stanowi osobną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

75 000 zł380 m² 197,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna o powierzchni 380 m położona w spokojnej, zielonej okolicy. Na terenie znajduje się murowany domek składający się z dwóch pokoi (do jednego z nich prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł34 m² 8 812,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy w centrum miasta. Pomieszczenia: 33,93 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom szeregowy z garażem w bryle budynku wybudowany w 1984 roku. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni około 180 m (użytkowa 130 m ), usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

25,49 zł/m²608 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość komercyjną zlokalizowaną na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Mokre. Po remoncie. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł31 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach o powierzchni 30,80m składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju , mieszkanie nie posiada balkonu.Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł27 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, kompletnie odnowione mieszkanie po gruntownym, kapitalnym remoncie. Wnętrze łączy elegancję z funkcjonalnością, zapewniając najwyższy standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 257 zł34 m² 10 471,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł112 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł236 m² 6 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa willa przy Parku Solankowym Inowrocław. Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży! Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł3 024 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni około 3024m2( 311/8) położone w miejscowości Reptowo. Urokliwa, spokojna okolica niedaleko pałacu w Ostromecku. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

585 390 zł3 002 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3002 m w Żołędowie z warunkami zabudowy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3002 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji - Żołędowo , gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 900 zł48 m² 8 509,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m , położone na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł31 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w wieżowcu w na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 30,8 m 2 - salon, - oddzielna kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

999 000 zł580 m² 1 722,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 172 m²

Do sprzedaży obiekt handlowo- produkcyjny magazynowy wolnostojący o powierzchni ok 600 m2, położony na działce o powierzchni 2168 m2. Obiekt bardzo atrakcyjnie zlokalizowany, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł50 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na I piętrze na ul. Noakowskiego w Bydgoszczy. Wyposażenie Na 50m2 znajdziesz przestronny (20m2), jasny salon z dużym i niesamowicie wygodnym narożnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

940 000 zł145 m² 6 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca nieruchomość W bardzo dobrej lokalizacji! Do sprzedania do typu bliźniak w miejscowości Niemcz bardzo dobra lokalizacja , komunikacja miejska, przedszkola, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości Prestige Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 na osiedlu Glinki - w oazie zieleni i spokoju. Lokal mieści się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł55 m² 9 940,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zaskakujące i przestronne mieszkanie dwupoziomowe z przestrzenią za którą nie płacisz! Jeśli fascynują Cię kamieniczne klimaty w loftowym stylu to jest to idealna oferta dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł155 m² 5 021,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

'Domy na Chmielnej' - nowa inwestycja w biurze Forma Nieruchomości. Na sprzedaż przepiękne przestronne 4-pokojowe domy z garażem w zabudowie bliźniaczej wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

414 900 zł48 m² 8 643,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na toruńskich Stawkach - dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Torunia. Powierzchnia 48 m Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

855 600 zł74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowy apartament (75m2) na trzecim piętrze położony na bydgoskich Bartodziejach. Wyjątkowy lokal, który charakteryzuje się spójną koncepcją wykończenia, przemyślanymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

560 000 zł85 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie z osobnym ogródkiem w Kruszwicy zaledwie 180m od Jeziora Gopło. Mieszkanie usytuowane w kameralnym 3-rodzinnym domu na obrzeżach Kruszwicy, zaledwie 180m od Jeziora Gopło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem (pow. 30 m 2 ) usytuowane na drugim piętrze w bloku na terenie ogrodzonym na Bielawach, ul. Chodkiewicza 72 Oferta wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

3 188 000 zł3 188 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3188 m 2 położona w Osielsku przy Szosie Gdańskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka posiada symbol B 4 U.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne