cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
12 523 ogłoszenia
Od najnowszych
12 523 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niesiołowskiego
450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Topolowa
193 000 zł1 211 m² 159,37 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem Włocławek
515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka
615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa
243 000 zł30 m² 8 127,09 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska
239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Bydgoszcz
546 000 zł109 m² 4 995,88 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska
749 500 zł68 m² 11 103,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Ciechocinek
11 000 100 zł4 601 m² 2 390,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogileńska
1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Obrowo
110 000 zł1 229 m² 89,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
529 000 zł88 m² 5 977,40 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Dobra
250 000 €7 500 m² 33,33 €/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
499 999 zł63 m² 7 936,49 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
475 000 zł39 m² 12 264,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego
435 000 zł74 m² 5 868,07 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
485 000 zł38 m² 12 653,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
408 900 zł59 m² 6 930,51 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
558 300 zł60 m² 9 283,34 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona
46 255 zł841 m² 55 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
388 000 zł47 m² 8 255,32 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia