dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

790 000 zł28 500 m² 27,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego terenu 2,85 ha w Mierzynku Lokalizacja - Mierzynek, ul. Zacisze , gm. Lubicz; tuż przy granicy z Krobią; -.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 316 m² 80,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 1316 m2 W pobliżu dobrcza, w miejscowości magdalenka. Dogodny dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Kobylarni o zróżnicowanych powierzchniach - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy działki o metrażach od 861 m do 2256 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4217 m2, z wydanymi warunkami zabudowy (cztery budynki jednorodzinne), położona w Gościeradzu. Bardzo dobra lokalizacja, z dala od zgiełku, tylko 800.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł155 m² 6 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy dom na działka pzwn spełni oczekiwania wymagającego klienta! Dom o powierzchni użytkowej 105m2 plus piwnica 50m2 Do dyspozycji mieszkańców mamy: w podpiwniczeniu : piwnica 60m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł264,67 m² 4 496,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: przestronny dom wg. projektu Anielka 2 - z modyfikacjami, które poprawiły funkcjonalność Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom z 2014 o łącznej powierzchni użytkowej 264,67.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 730 m² 53,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas Działka z aktualnymi bezterminowymi warunkami zabudowy - budynek mieszkalny jednorodzinny - położona pomiędzy dwoma jeziorami. jezioro Kikolski i jezioro Sumińskie! na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 085 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z fundamentami - dojazd asfaltowy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1085 mkw., która znajduje się przy ul. Staszica w Nakle nad Notecią.

Szczegóły ogłoszenia

59,26 zł/m²54 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Lokal składa się z dwóch osobnych biur Piętro 2 Powierzchnia: 54m 2 Liczba pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł328,30 m² 6 975,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Sulnowo ul. Narcyzowa. Nowoczesny parterowy dom z poddaszem użytkowym-gotowy by stać się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 000 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka rolna usytuowana we wsi Stodólno. Powierzchnia działki 0,5 hektara Urodzajna ziemia rolna częściowo klasa II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź dobrze położoną działkę z wz położoną w podbydgoskich Przyłękach! Działka o powierzchni 759m2 położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 500 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Unikatowa działka położona wśród jezior na pograniczu Borów Tucholskich. Działka budowlana o powierzchni 6500 m2 położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38,44 m² 8 558,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,44 m . Lokal doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i pierwsze własne mieszkanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 000 zł98,30 m² 7 650,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

N owy dom skrajny szereg 98,3m2 stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- fordon Bajka z działką 175m2 - księga wieczysta lokalowa z udziałem w gruncie do wyłącznego korzystania - projekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł4 798 m² 541,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica - działka Z wydanymi warunkami zabudowy - inwestycja wielorodzinna Działka o pow.0,4798 ha - Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł10 013 m² 159,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję o powierzchni 1 ha, w atrakcyjnej części Brodnicy. Działka w kształcie prostokąta o płaskiej powierzchni. Działka znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 947 zł53 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Bydgoszczy, to propozycja dla osób, które szukają połączenia miejskiego stylu życia z komfortem nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł73 m² 8 068,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży komfortowego, przestronnego mieszkania Na Skarpie w Toruniu Słoneczne i praktyczne, które będzie idealne dla rodziny, pary. Świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł680 m² 1 617,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 259 m²