dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Makler Poleca Na sprzedaż - Nowoczesny dom wolnostojący w Łochowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł89 m² 6 708,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 (4 pokoje) o powierzchni użytkowej 89,29 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Osowa Góra. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

599 000 zł88 m² 6 832,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Leszczyńskieego Prezentuję Państwu trzy-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 900 zł40 m² 8 722,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się w dzielnicy Babia Wieś w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny apartament mieszczący się w gruntownie odrestaurowanej w 2022 roku kamienicy przy ulicy Karola Chodkiewicza 48. Budynek wyremontowany z użyciem najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 990 zł38 m² 9 973,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu pięknie i nowocześnie wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Kapuściska. Lokal znajduję się na 3 piętrze w budynku z windą. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł53 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne, ul. Sułkowskiego tylko najem okazjonalny! Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł18 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w wyremontowanej kamienicy w centrum miasta przy ul. Jackowskiego. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wyremontowane w 2020 roku z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł42 m² 7 938,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z loggią, 10. piętro, głowackiego 41 tylko U nas! Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na loggie, - oddzielna kuchnia z oknem, - sypialnia wyposażona w rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

396 350 zł32 m² 12 320,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie na osiedlu Jar. Bez prowizji, 0% od klienta kupującego. Bezpośredni reprezentant sprzedażowy dewelopera. Mieszkanie o powierzchni 32,17 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł25 m² 12 450,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego w pięknie zrewitalizowanej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł49 m² 7 779,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania położonego na 5 piętrze w wieżowcu o powierzchni 48,72m2 znajdującego się Na Skarpie przy ul. Ligi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł116 m² 4 559,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

Makler poleca Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 116m.Do mieszkania przynależy piwnica i komórka.Lokal usytuowany pierwszym piętrze w kamienicy dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł49 m² 8 624,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Bielawy, bydgoszcz 48,7 m | Parter | Gotowe do zamieszkania Oferuję na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone na parterze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

457 028 zł57 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament w Ciechocinku w otoczeniu zieleni idealne miejsce na przyjazdy, letni wypoczynek. Nowa inwestycja zakończona - budynek oddany do użytku , z windą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł36 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy niepowtarzalną okazję - urokliwe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, która jest w trakcie renowacji, więc zyska na wartości. To prawdziwa perełka na rynku wtórnym! Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

578 100 zł68 m² 8 451,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie (ul. Gagarina) składające się z 4 pokoi (15m/10m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Lokal jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu zupełnie nowego, dwupokojowego apartamentu, zlokalizowanego blisko centrum na ul. Jasnej. Mieszkanie o powierzchni ok. 30m2 jest położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 999 zł35 m² 8 542,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - ul. Gimnazjalna! Jeśli marzysz o nieruchomości w najlepszej lokalizacji , ta oferta jest dla Ciebie! 35 m , 2 piętro w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

95 zł/m²20 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni ok. 20m2 przy ul. Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Obory

Obory,kujawsko-pomorskie

109 000 zł2 100 m² 51,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sąsiecznie o powierzchni 2100m2. Działka położona jest w cichej, urokliwej, spokojniej okolicy w sąsiedztwie lasów. Idealna dla osób które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. 900-lecia

Mogilno,kujawsko-pomorskie

195 000 zł2 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Mogilnie - ulica 900-lecia Na sprzedaż działka o powierzchni około 2600 m , położona w spokojnej, rozwijającej się części Mogilna przy ulicy 900-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 900 zł103 m² 6 309,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Biuro Nieruchomości Makler poleca serdecznie: mieszkanie, które już od wejścia zaskakuje stylem i dbałością o detale! Zapoznaj się z tą ofertą. Być może tego właśnie szukasz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

48 155 zł3 567 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 3 567 m, w cenie ok. 2,90 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji i zależny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kcyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 760 zł70 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler serdecznie poleca: mieszkanie 3-pokojowe z garażem na wynajem - Osiedle Górzyskowo Oferujemy na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,80 mkw + przynależna piwnica 1,62 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - co, na życzenie klienta, pozwala na natychmiastowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł59 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość usytuowana w centrum miasta. Nowe budownictwo 2005 rok - teren zamknięty! Oferowane mieszkanie mieści się na 2 piętrze budynku. Środkowe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

989 900 zł116 m² 8 533,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Makler poleca Do sprzedania domek jednorodzinny typu blizniak dwulokalowy w Fordonie Idealne miejsce ,tereny spacerowe, blisko komunikacja miejska , markety, szkoła, przedszkola. Idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 814,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Bartodzieje w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne pod własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyjezierze

Przyjezierze,kujawsko-pomorskie

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:123 m²

Na sprzedaż całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej okolicy lasów nad jeziorem w Przyjezierzu, powiat mogileński. Nieruchomość z 1999 roku, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

698 000 zł147 m² 4 747,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Makler poleca Bardzo przestronny, piętrowy dom bliźniak w super lokalizacji w Łochowicach. Działka o powierzchni 567m, duży ogród za domem do zagospodarowania z pięknymi dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 900 zł73 m² 6 692,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie na Rubinkowie - 73,2 m | Balkon | Piwnica 9,4 m Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2 m , położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł33 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

tel:prestige Nieruchomości Mam przyjemność zaoferować Państwu ciche i komfortowe mieszkanie z garażem, które znajduje się na Osowej Górze, w urokliwej i spokojnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem idealna dla studenta lub inwestora Kapuściska, ul. Baczyńskiego Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy przy otwartym oknie, widok na zieloną okolicę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł216 m² 5 080,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzechwy

Łochowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł248 m² 3 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

NA sprzedaż: dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z poddaszem użytkowym. Jest to budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej ponad 200 metrów kwadratowych na działce 1021 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż - Fordon, bydgoszcz Z dumą prezentujemy Państwu niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Strzelno,kujawsko-pomorskie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze bloku. Strzelno, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie ma powierzchnię 45m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzemskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

899 000 zł124 m² 7 251,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Budynek nr 1 Brodnica, ul. Grzemskiego Cena: 899 000 zł Powierzchnia domu: 123,97 m + strych ok. 25 m Działka: 546 m Stan: deweloperski - gotowy do odbioru.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij