dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

255 000 zł28 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowa kawalerka 28,2 m w centrum Inowrocławia nowy blok z windą, niski czynsz, idealna dla seniora lub inwestora. Biuro Nieruchomości Inowrocław z przyjemnością prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł809 m² 1 483,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzierżawa lub sprzedaż Cena kupna: 1 200 000 zł (cena podlega negocjacji) Dzierżawa: 9999 zł/miesiąc Cena podlega negocjacji! Hala (powierzchnia - 809 m2) na terenach przemysłowych w Rypinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 581 zł48 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 520 zł27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z rynku pierwotnego o powierzchni 26,95 m zlokalizowana na 1 piętrze nowoczesnego budynku z rynku pierwotnego, z klimatyzacją, dużym balkonem (10,97 m2), pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

594 154 zł53 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci prowizji, kupujący zwolniony z pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnych dwóch mieszkań zlokalizowanych na wiślańskiej skarpie w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Rynek

Radziejów,kujawsko-pomorskie

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowo/handlowy położony przy Rynku w Radziejowie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze a kupujący nie ponosi żadnych kosztów dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 3. piętrze kamienicy, na ogrodzonym osiedlu z miejscami postojowymi przy budynku. Nieruchomość: mieszkanie dwupokojowe na 3. piętrze. Ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej okolicy - osiedle Zazamcze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i zadbanego mieszkania, idealnego dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł111 m² 10 360,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bądkowo

Bądkowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł108 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Bądkowo, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 900 zł36 m² 10 191,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-3 z balkonem, po kapitalnym remoncie, bez nakładów finansowych. Powierzchnia całkowita 37 m2. - 6 piętro w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

699 900 zł360 m² 1 941,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

279 000 zł92 m² 3 016,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: mieszkanie w zabudowie szeregowej | 92 m + garaż | Ojrzanowo k. Łabiszyna | Ogródek | 4 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dworzysko

Dworzysko,kujawsko-pomorskie

6 000 zł5 800 m² 1,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka handlowo usługowa Dworzysko Lokalizacja: dworzysko, przy zjeździe z drogi S5 (kierunek Bydgoszcz - Gdańsk) 2km od Mondi Świecie Znajduję się na terenie Vistula Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

491 000 zł47 m² 10 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w niskim, kameralnym bloku na popularnym osiedlu Cudne Chmielniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 317 zł47 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 46, 68m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania IV kwartał 2026 roku. Obecny stan zaawansowania robót jest przyspieszony o 4 miesiące. Dostępne również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

208 000 zł32 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 32 m2 położonego na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na Osiedlu Toruńskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 47m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Teren zamknięty, brama na pilota. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Żnin,kujawsko-pomorskie

339 000 zł78 m² 4 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedane! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w malowniczym miasteczku Żnin, przy ulicy Klemensa Janickiego. To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Barcinie bardzo dobra lokalizacja ,tereny spacerowe.Bardzo spokojna dzielnica dookoła domki jednorodzinne, dojazd do posesji drogą asfaltową. Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 529 zł39 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł47 m² 8 012,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie mieszczącego się w najbardziej pożądanej lokalizacji w Bydgoszczy- na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

709 000 zł40 m² 17 917,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

369 900 zł50 m² 7 396,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Koronowie o powierzchni 50m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.Lokal usytuowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralne działki budowlane w regionie Borów Tucholskich i Zalewu Koronowskiego! W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozległe kompleksy leśne oraz liczne jeziora (m.in.: Rudno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne 3 pokoje | Parter | 61 m | Duża loggia | Możliwość 4 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł48 m² 7 053,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 48,20m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - drugiej sypialni, - kuchni z jadalnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł320 m² 453,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja do 4.08.25 r. Przedmiotem sprzedaży jest działka typu rod, o powierzchni 320 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych swoboda , obok stadniny koni Jarużyn, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

289 000 zł49 m² 5 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, w najlepszej części osiedla Południe, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kapuściska, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Kapuściska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku z 1999 roku. Mieszkanie odswieżone. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i jest w pełni wyposażone. Do dyspozycji masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

366 000 zł1 396 m² 262,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę o pow.1396m2 w kształcie prostokąta.Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

503 834 zł37 m² 13 680 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

503 360 zł48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoszcz, nowy Fordon, osiedle Akademickie, ul. Akademicka 8a. Zależy Ci na mieszkaniu zlokalizowanym w nowej inwestycji, w którym jeszcze nikt nie mieszkał, a wszystkie meble oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

898 000 zł120 m² 7 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 115 m2. i działka 203 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 486 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipno,kujawsko-pomorskie

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom jednorodzinny, piętrowy o pow. 225 m2 z garażem o pow. 28 m2 i halą magazynową (120m2) w Lipnie Stan: idealny (wyremontowany) Ogrzewanie: miejskie, kaloryfery Ocieplenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

295 000 zł49 m² 6 069,96 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe, o powierzchni 48,60 m2, zlokalizowane na 7 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałkańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w dogodnej lokalizacji - Wzgórze Wolności (ul. Bałkańska ). Budynek Lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij