dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Makler poleca: na sprzedaż wygodne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,5 m2 w Bydgoszczy na Szwederowie w lubianym układzie szczecińskim :) Lokal po generalnym remoncie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Makler Nieruchomości poleca: inwestycja na ul. Łomżyńskiej to nowoczesny, wolnostojący budynek, który składa się z lokalu usługowego oraz 10 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Latkowo

Latkowo,kujawsko-pomorskie

459 000 zł140 m² 3 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 580 m²

Sprzedam dom o powierzchni ok 140 m2. Budynek aktualnie jest podzielony na część mieszkalną o powierzchni ok. 60 m2 oraz na pomieszczenie gospodarcze ok. 80 m2. Dom usytuowany na częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł43 m² 6 232,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, rowerowe, blisko markety, sklepy, przychodnie.Komunikacja miejska w bardzo niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

99 000 zł522 m² 189,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Zielony azyl zaledwie 20 minut od Bydgoszczy Działka rod - Prądocin / Chmielniki Masz dość zgiełku miasta i marzysz o miejscu, gdzie poranna kawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 113 650 zł2 745 m² 770 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 2745 m2 położona w centrum Niemcza, gm. Osielsko. Grunt z aktualnym pozwoleniem na budowę (z dn. 21.11.2024 r.) budynku mieszkalnego wielorodzinnego (PUM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wądzyn

Wądzyn,kujawsko-pomorskie

200 000 zł1 203 m² 166,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1200 m - Wądzyn, blisko jeziora! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1200 m , położoną w malowniczej miejscowości Wądzyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 564,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Os. Nowe, inowrocław. Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,75 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

89 000 zł987 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja w dobrej cenie Do sprzedaży bardzo ładna działka o powierzchni 987 m2 na granicy przyłęki/olimpin Dobra lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy, tylko 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 999 zł46 m² 8 559,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze czteropiętrowego bloku w spokojnej części dzielnicy Bartodzieje Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny i przestronny (53 m2) apartament w centrum Bydgoszczy - Gdańska 34a Mieszkanie zlokalizowane w oficynie całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł77 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 77 m , stanowiąca dwa niezależne mieszkania po generalnym remoncie, położone na parterze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

730 000 zł96 m² 7 596,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal biurowo- usługowy na parterze przy ulicy Jagiellońskiej, blisko centrum handlowego Focus. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 369 zł41 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Inowrocławska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

770 000 zł1 700 m² 452,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka budowlana z bardzo dużym potencjałem w Bydgoszczy w dzielnicy Górzyskowo (przy ul Inowrocławskiej )o powierzchni ok 1700m2 Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 900 zł1 017 m² 1,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajęcia działki budowlano-inwestycyjnej o powierzchni 1017 m2, usytuowanej w Papowie Toruńskim koło 6 km od Torunia. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł57 m² 6 563,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania znajdującego się w jednej z najpiękniejszych, emblematycznych dla naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wyróżnienie zasługuje proponowana przeze mnie oferta sprzedaży mieszkania ze względu na wysoki standard wykończenia, interesujący metraż, usytuowanie i lokalizację. Na 50 metrach kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 788 900 zł315 m² 5 679,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Makler poleca! Prezentujemy wyjątkowy, klimatyczny dom na sprzedaż w górnej części bydgoskiego Miedzynia - idealny dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny. Dom został wybudowany w 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 54 m 2 - salon 16 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł10 m² 21 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Makler nieruchomości posiada w swojej ofercie kawalerkę po generalnym remoncie, na poddaszu w 3-piętrowej kamienicy. Powierzchnia - 28 m2 (razem ze skosami). W mieszkaniu: - wymienione są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

285 000 zł37 m² 7 736,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem na Os. Piastowskim - po generalnym remoncie Na sprzedaż kompaktowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 36,84 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Curie Skłodowskiej 32a o wysokim standardzie. W pobliżu komunikacja miejska, plac zabaw dla dzieci, restauracja, szpital, market, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 588 000 zł318 m² 4 993,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Makler nieruchomości posiada W swojej ofercie dom na wyłączność! Przedmiotem sprzedaży jest dom w Łochowie w bardzo spokojnej lokalizacji ,a zarazem w bliskości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Samociążek

Samociążek,kujawsko-pomorskie

157 000 zł1 010 m² 155,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości samociążek gmina Koronowo o powierzchni ok 1010 m2 położona w malowniczym terenie w bliskiej odległości od jeziora i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

311 000 zł48 m² 6 412,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia na sprzedaż ofertę trzypokojowego mieszkania, usytuowanego na drugim piętrze w niskim bloku, budynek ustawiony prostopadle do ulicy Planty, w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 506 zł60 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 000 zł31 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: mieszkanie 1-pokojowe, 31,3 m Bydgoszcz - Górzyskowo Mieszkanie gotowe do zamieszkania, położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Budynek z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł49 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje parter Na Skarpie! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 48,60 m2 zlokalizowanego na parterze w bloku przy ul. Ślaskiego w Toruniu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

429 000 zł95 m² 4 515,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 95m2, nakło nad Notecią centrum Cena do negocjacji Mieszkanie na ul Bydgoskiej 28 w centrum miasta na pierwszej kondygnacji kamienicy. Mieszkanie składa się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 900 zł38 m² 7 140,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecamy M-3 do kapitalnego remontu mieszczące się na Osiedlu Leśnym, w całkowicie odrestaurowanym bloku z piękną klatką schodową. Parter, dwa pokoje, bez balkonu, ok.39 m2 NISKI CZYNSZ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 990 zł53 m² 6 560,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 53 m | 1. piętro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160 mkw położony w spokojnej okolicy w miejscowości Strzelno, w gminie Mogilno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 01.09.2025 R. Mieszkanie dwu-pokojowe (45 m2) na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł35 m² 12 539,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka z miejscem garażowym na Wzgórzu Wolności , nieopodal szpitala Biziela. Mieszkanie o powierzchni około 30 m2, usytuowane na 3 piętrze ogrodzonego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

785 000 zł68 m² 11 459,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy w centrum miasta. Pomieszczenia: 38 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

390 000 zł63 m² 6 210,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny w spokojnej okolicy, z dobrym dostępem do infrastruktury miasta? To mieszkanie na osiedlu Południe może być właśnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł38 m² 5 803,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler poleca: na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na wysokim parterze w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Wilczak w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia