dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 310 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Świecie,kujawsko-pomorskie

245 000 zł58 m² 4 234,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie Świecie, ul. Żwirki i Wigury 7a - Powierzchnia: 57,86 m - Liczba pokoi: 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł50 m² 9 449,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Pragnę zaprosić Państwa do zapoznania się z nietuzinkową ofertą sprzedaży lokalu, położonego w poszukiwanej lokalizacji " Osiedla Górzyskowo " Idealna funkcjonalność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

855 000 zł150 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferta na Wyłączność! Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej w centrum Łabiszyna, gdzie na działce o powierzchni 670 m2 znajduje się, praktycznie nowy ( 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tomkowo

Tomkowo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł10 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży dwóch niezależnych od siebie nieruchomości gruntowych w miejscowości Tomkowo i Radziki Małe. Nieruchomości te zakupić można razem lub osobno. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł46 m² 9 251,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stawki, 2 pokoje, balkon, zamknięte osiedle Przestronne mieszkanie o powierzchni 46,36 m , idealne dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego lokum. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łagiewniki,kujawsko-pomorskie

309 000 zł83 m² 3 722,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje dom w stanie surowym otwartym, wybudowany na dużej , bo aż 1070m2 działce, ogrodzonej ładnymi metalowymi panelami. Lokalizacja Miejscowość Łagiewniki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł68 m² 8 554,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy - cisza i spokój w samym sercu miasta - 67,78 m2 Jeżeli szukasz komfortu oraz wygodnego dostępu do wszystkich uroków śródmieścia, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

134 000 zł311 m² 430,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię przeniesienie własności na działkę rod nad brdą w Koronowie. Na działce 311 m2 posadowiony jest 6 letni domek szkieletowy ocieplony styropianem z tarasem. Niezwykle kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł1 033 m² 280,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1033m2,która posiada w drodze :gaz,wodę oraz prąd. Działka o kształcie prostokąta,z licznymi samosiejkami. Położenie po lewej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł62 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze w bloku z cegły na zamkniętym osiedlu przy ul. Owsianej na Wrzosach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jamontta

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł49 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jamontta na II Rubinkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka w centrum Bydgoszczy Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni niespełna 27 m , z dodatkową piwnicą (8,30 m ). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

511 060 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rysia

Koronowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł166 m² 5 415,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w spokojnej części Koronowa, zaledwie 400 metrów od Zalewu Koronowskiego i 5 minut samochodem (lub 15 minut rowerem) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

432 180 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48,02 m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu - na bydgoskich Kapuściskach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Topazowa

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu o powierzchni 1 000 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 m x 40 m, położona w Nowej Wsi, gmina Włocławek, w kompleksie wydzielonych działek pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

310 000 zł37 m² 8 290,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania z balkonem o powierzchni 37,39 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrody

Ciele,kujawsko-pomorskie

129 999 zł522 m² 249,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Cielu gotowa pod Twój wymarzony dom! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 522 m (27m x 19m) w malowniczej miejscowości Ciele, zaledwie 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Głuszynek

Głuszynek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 259 m² 79,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna na sprzedaż - Głuszynek, nad jeziorem Głuszyńskim! Cena: 100 000 zł Powierzchnia: 1259 m Kontakt: marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, blisko natury i w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

825 000 zł89 m² 9 234,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji - Osielsko, osiedle Lake Residence, zaledwie kilka minut od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

83 160 zł924 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam aż cztery działki budowlane znajdujące się zaledwie 8 km od Inowrocławia Lokalizacja: słońsko Na działce obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Jest to doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Działowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu inwestycję z wyższej półki. Ekskluzywne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Toruniu nad Strugą tj. w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 463 zł54 m² 8 581 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zostało 20 ostatnich mieszkań! Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jania Góra

Jania Góra,kujawsko-pomorskie

669 000 zł121 m² 5 528,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Atrakcyjna oferta domu W pięknym otoczeniu natury! Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona na sporej działce o powierzchni 1336m2. Teren został pięknie zagospodarowany i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolankowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*Tylko u nas* Do sprzedaży mieszkanie 60,84 m2 na Skarpie - 6 piętro w wieżowcu, otoczenie idealne dla rodziny z małymi dziećmi ze względu na bliskość przedszkoli, żłobka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł65 m² 6 116,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne M - 3 po remoncie na Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł146 m² 4 775,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 146 m2 na działce 567 m2 z garażem w Łochowicach. Bez podatku pcc! Nowoczesny bliźniak to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł180 m² 8 296,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Niepowtarzalna oferta sprzedaży dwóch domów na jednej działce o powierzchni 683 m2. Pierwszy dom o powierzchni użytkowej 179 m2 , drugi o powierzchni użytkowej 141 m2. W jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament w Łabiszynie Nowoczesność i Komfort w Cichej Okolicy* Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 39 m , położony w nowoczesnym, ogrodzonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M-4 po remoncie na Szwederowie , w pobliżu Zielonych Arkad. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu, składa się z przedpokoju z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł62 m² 7 516,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

434 340 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płacą prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,26m2 znajdujące się na 3 piętrze, w nowej inwestycji na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Ostromecko,kujawsko-pomorskie

949 000 zł126 m² 7 536,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyposażonego, nowoczesnego domu do symbolicznego wykończenia, położonego w cichej i spokojnej części miejscowości Ostromecko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 000 zł62 m² 8 745,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - skrzetusko/bielawy | 62 m | Taras | Umeblowane Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecamy: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na pograniczu osiedli Bielawy i Leśne - ul. Cicha, bydgoszcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Kolanowszczyzna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

348 000 zł64 m² 5 412,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,30 mkw + przynależna piwnica 3,50 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os.