dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Toruń,kujawsko-pomorskie

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w bloku, składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

475 000 zł48 m² 9 987,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,56 m , położone przy ul. Żwirki i Wigury w budynku z cegły, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł49 m² 7 319,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,64 m , położone na 1. piętrze w kameralnej kamienicy , na zielonym osiedlu Stawki w Toruniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Posadzego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 95,37m2 na działce o pow.815m2, zlokalizowany w Inowrocławiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł146 m² 4 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Marzysz o przestrzeni, kawałku własnego ogródka? Myślisz o zmianie mieszkania na dom ale nie chcesz wyprowadzać się zbyt daleko od Torunia? Jeśli tak, ta oferta z pewnością Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 344 000 zł1 682 m² 799,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w Centrum Inowrocławia przy ulicy Staszica. Działka budowlana z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mostowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł32 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Lokal na Starówce, najlepsze 1 piętro w kamienicy, bezczynszowe, gotowiec inwestycyjny pod najem dobowy i długoterminowy, mieszkanie dla studenta, zainwestuj Tylko w Property Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,80 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, przy ulicy Płockiej we Włocławku, dwustronne, z balkonem loggią, duży pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł69 m² 6 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnym i doskonale rozwiniętym punkcie Fordonu - Os. Nad Wisłą. Budynek Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny wybudowany w 1965 roku, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości Kleszczyn na Pojezierzu Dobrzyńskim, w okolicy jezior:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Szubin,kujawsko-pomorskie

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Odświeżone mieszkanie o powierzchni 37,5m , położone przy głownej ulicy w Szubinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się: -2 pokoje( przejściowe) -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Północna

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

199 990 zł1 405 m² 142,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję Państwu działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Kruszyn, w Gminie Sicienko. Odległość do centrum Bydgoszczy to około 10 km (20 minut). Działka ma powierzchnię 1.405 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok 49 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

769 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 180 m2 położony na osiedlu Michelin we Włocławku. Powierzchnię parteru stanowi duży salon z otwartą kuchnią ( 53m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Objezdna

Radziejów,kujawsko-pomorskie

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 64 m - Radziejów, ul. Objezdna 28/14 Cena: 260 000 zł (do negocjacji) Kontakt: lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszówka

Olszówka,kujawsko-pomorskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Opiekun oferty Z przyjemnością prezentuję ofertę domu na wsi 3 km od Golubia-Dobrzynia. Nieruchomość to niemal 1,2 ha, zabudowane domem mieszkalnym i dwoma budynkami gospodarczymi. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, po remoncie kapitalnym , usytuowane na 3 piętrze bloku, składa się dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kotowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł64 m² 6 487,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego z ogrodem w domu dwulokalowym i miejscem w garażu murowanym, położonego na Błonie. Działka Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna przestronna kawalerka z miejscem garażowym, usytuowana tuż przy Politechnice Bydgoskiej w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

79 000 zł1 198 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Czernikówku Powierzchnia działki : 1200 m 2 Klasa działki: ivb i V - dojazd z drogi krajowej nr10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w ostatniej klatce od ulicy, ck sprawia że jest w nim bardzo cicho. Obecnie posiada 4 pokoje. Ze względu na top lokalizację nadaje się do przerobienia na 5 pokoi pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 620 m²

Dom wolnostojący parterowy z dużą działką Dzień dobry, prezentuję Państwu na sprzedaż na sprzedaż dom o powierzchni 136,00m2, z budynkiem gospodarczym o powierzchni 120,00m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołuszewo

Wołuszewo,kujawsko-pomorskie

489 000 zł146 m² 3 344,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:734 m²

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: wołuszewo Dom znajduje się w malowniczym Wołuszewie spokojnej i kameralnej miejscowości położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł65 m² 9 268,14 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Unikalne mieszkanie 3-pokojowe (64,63m2) położone na piątym piętrze w apartamentowcu, z widokiem na rzekę Brdę. Mieszkanie znajduje się w kompleksie Aura Towers z 2021r. jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na wynajem. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł41 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o podwyższonym standardzie na Fordonie- bajka w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na piątym piętrze z dużym tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

249 000 zł47 m² 5 331,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Brodnica, parter, świetna lokalizacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7 m położone na parterze w Brodnicy. Lokal składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania w pierwszym prywatnym campusie przy ulicy Karola Chodkiewicza 89-91 w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne zarówno dla studenta. Zlokalizowane na 5ym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł43 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego dwupokojowego mieszkania w kamienicy po generalnej termomodernizacji To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł63 m² 11 114,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż/ Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,89 m2 zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** - Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Salno

Salno,kujawsko-pomorskie

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 15 km od Grudziądza w spokojnej okolicy (salno) Mieszkanie ma 53,60 m2 na pierwszym piętrze. W skład wchodzi : 2 pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

340 000 zł1 654 m² 205,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja Do sprzedaży Znakomita duża działka w centrum Zielonki w gminie Białe Błota o powierzchni ok 1680 m2! Działka położona przy trasie S10 bezpośrednio przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym, wolnostojącym w Nowej Wsi. Lokalizacja - Nowa Wieś , gmina Aleksandrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł35 m² 11 894,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 34,89 m w atrakcyjnej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

215 000 zł801 m² 268,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 801m.Działka położona przy kanale Noteckim.Super lokalizacja.Działka graniczy ze ścianą lasu.Posiada wodę i prąd.Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł133 m² 4 804,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 135m , położone w kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł48 m² 7 468,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 48,20m2, położonego na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Mokre, 2 km od centrum miasta. Cechy mieszkania: - 3 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł47 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

To wyjątkowa okazja! Świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ul. Skorupki 98 Zapraszamy do wynajęcia mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, idealne dla jednej lub dwóch osób. Wyposażenie: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł39 m² 5 831,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji niedaleko ważnych miejsc w naszym mieście: ø Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł10 251 m² 112,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości w bardzo bliskiej odległości od Torunia. 2 hale + działka + dom tylko w copernicus nieruchomości Gostkowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł37 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, bezpośrednio od właściciela Bez prowizji! Mieszkanie dwupokojowe położone na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mazowieckiej 29 w Bydgoszczy Mieszkanie Zlokalizowane.