dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł74 m² 5 674,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 68 m - Bydgoszcz, kapuściska, III piętro Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 800 zł38 m² 5 769,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler poleca: na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na wysokim parterze w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Wilczak w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Raciążek,kujawsko-pomorskie

85 000 zł956 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Raciążku przy u. Spokojnej o powierzchni 956 m2. Wymiary: 43,5 x 22 metry. Działka posiada wydane warunki zabudowy dla inwestycji - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Straszewska

Kolonia Straszewska,kujawsko-pomorskie

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 914 m²

Na sprzedaż dom, o powierzchni 70 m2, w którym prowadzono gospodarstwo, usytuowany na działce o powierzchni 5914 m2. Dom jest położony we wsi Kolonia Straszewska, gmina Koneck, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł69 m² 7 622,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie czteropokojowe (69,4m2) w bloku mieszkalnym na drugim piętrze. Nieruchomość znajduje się cichej lokalizacji. Nie ma problemu z parkowaniem, idealne dla rodziny z kilkorgiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od września! Tylko u nas! 3 pokoje rozkładowe na 1 piętrze na ulicy Telimeny. Mieszkanie częściowo umeblowane, zabudowy typu komandor na przedpokoju i w 1 pokoju, meble w kuchni, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

418 900 zł142 m² 2 947,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom z 2023 roku, umieszczony na działce o powierzchni 488m2 w miejscowości Pyszczyn. Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 049 000 zł114 m² 9 204,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:109 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży segmentu o powierzchni 113,96 m w nowej inwestycji przy ulicy Morskiej na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość o składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł40 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości, wymagany najem okazjonalny. Wolne od października. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na Jakubskim Przedmieściu przy ul.Targowej (Osiedle Artystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niszczewy

Niszczewy,kujawsko-pomorskie

309 000 zł150 m² 2 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Niszczewy, powiat aleksandrowski, gmina Waganiec, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nastrojowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł101 m² 9 891,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101 m2 z tarasem i dwoma dużymi balkonami, które zlokalizowane jest w budynku wybudowanym przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Młyniec Drugi

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

65 000 zł500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w lesie, blisko jeziora i plaży | Młyniec Drugi, gm. Lubicz Marzysz o własnym miejscu wśród natury, z którego w kilka minut dojdziesz nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł37 m² 6 568,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży duża kawalerka w rewitalizowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy! Lokalizacja: ścisłe centrum Bydgoszczy Powierzchnia: 37,3 m2 Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cicha

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

5 400 zł300 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajęcia w cenie 18zł /m2 magazyn z biurami na Zagoplu w Kruszwicy. Najważniejsze atuty i cechy nieruchomości. 1. Obiekt położony jest na działce 1600m2, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 900 zł1 988 m² 331,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka zabudowana dwoma garażami murowanymi.Działka o powierzchni 1983m w drodze gaz , woda, kanalizacja. Lokalizacja idealna, komunikacja miejska pod domem, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

11 000 000 zł4 600 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Makler Nieruchomości poleca, wyłącznie u nas: wyjątkowa oferta inwestycyjna w sercu uzdrowiska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pensjonatu Pod Jemiołą - niezwykłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kowalewo

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

1 989 000 zł48 391 m² 41,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Makler Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4,8383 ha, położoną w miejscowości Kowalewo, gmina Szubin. Działka posiada doskonały potencjał, z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom dla Twojej Rodziny! kliknij i obejrzyj spacer po domu: poszukujesz pięknego domu w cichej i spokojnej okolicy? Zainteresuj się tą ofertą! Prezentuję szeregowy, skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pluskowęsy

Pluskowęsy,kujawsko-pomorskie

119 900 zł1 051 m² 114,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury, w otoczeniu jezior i zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy coś dla Ciebie. Działka budowlana o powierzchni 1051 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w apartamentowcu z 2023 roku, zaledwie kwadrans do Centrum, w zielonym otoczeniu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 900 zł43 m² 6 312,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta, dobra cena. Zapoznaj się z jej treścią i omów się na prezentację! Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie w dobrej lokalizacji o powierzchni 42,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pturek

Pturek,kujawsko-pomorskie

399 990 zł16 248 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca: jedną , dwie lub trzy działki w miejscowości: pturek w powiecie żnińskim, gmina Barcin. Sielska i ładna okolica. W najbliższym sąsiedztwie pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naruszewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 900 zł32 m² 14 028,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajdujące się na Okole - Urzecze w Bydgoszczy. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł122 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

870 000 zł133 m² 6 541,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w Łochowie o powierzchni 133,60 m2 (garaż w bryle budynku o pow.19,70 m2).Powierzchnia działki 675m2. Układ domu: i piętro - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Rynek

Radziejów,kujawsko-pomorskie

260 000 zł82 m² 3 171 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo/usługowy plus mieszkanie położone przy Rynku w Radziejowie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł47 m² 8 048,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż: zapraszamy do zakupu atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

819 000 zł78 m² 10 453,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie dla wyjątkowego Klienta - Lake Residence w Osielsku. Oferta tylko W naszym biurze. Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy komfort, estetykę i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Igrzyskowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Bydgoszcz, fordon - ul. Igrzyskowa | Gotowe do wprowadzenia! Cena: 479 000 zł + komórka lokatorska: 10 000 zł Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł146 m² 4 102,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Bydgoszczy na osiedlu Miedzyń przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 900 zł53 m² 9 413,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca: bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, 4 piętrze w bloku z 2013 roku, na malowniczym osiedlu Bajka w Fordonie. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 900 zł70 m² 7 141,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł60 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Nieruchomość znajduje się w 4-pietrowej kamienicy, na osiedlu Szwederowo. Atuty nieruchmości: -mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł120 m² 8 348,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży środkowego segmentu o powierzchni 119,78m w nowej inwestycji przy ulicy Gdyńskiej na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość o składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

318 000 zł48 m² 6 680,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3-stronne, ciepłe mieszkanie 47,6m2 w doskonałej lokalizacji - Ciechocinek, w centrum! Oferujemy komfortowe, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie (pow. 45 m2), usytuowane na drugim piętrze kamienicy w Centrum. Gotowe do wprowadzenia mieszkanie, świeżo po remoncie z nowymi meblami, usytuowane w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

869 000 zł84 m² 10 345,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

1,5 km od toruńskiej starówki. Oferta sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,78 m2, zlokalizowanego na I piętrze w bloku, oddanego do użytku w 2021 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dziś prezentuje Państwu prawdziwą perełkę do wynajęcia :) Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku tuż obok szpitala Im. Jurasza, dosłownie dwie minuty drogi. Lokal po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 800 zł112 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o pow. 112 m2 zlokalizowana na Czyżkówku. Lokal dostępny od zaraz, obecnie jest w trakcie porządkowania po poprzednim najemcy. W przypadku wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie Osiedle Leśne, ul. Modrzewiowa idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu.