dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w pięknej okolicy przy lesie z własną drogą dojazdową na trasie Bydgoszcz-Toruń w miejscowości Czarnowo. Ogólnie jest to działka stanowiąca część większej całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 500 zł42 m² 8 478,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na Bartodziejach - świetna lokalizacja, doskonała inwestycja! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 400 000 zł940 m² 5 744,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

3 budynki po kapitalnym remoncie w super lokalizacji- w najbliższym sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej. Oferta na wyłączność! Dostępna tylko w naszym biurze! Zespół budynków po kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeżewice

Jeżewice,kujawsko-pomorskie

58 000 zł869 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla Twojego domu lub jako lokata kapitału! Przepięknie położone działki budowlane w miejscowości Jeżewice, gm. Łabiszyn! Bardzo dobry i szybki dojazd do Bydgoszczy (18km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Dwór

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

130 000 zł800 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Nowy Dwór w gminie Koronowo, 30 minut od Bydgoszczy. 100 metrów od drogi krajowej nr 25. Metraż: 801 m2, możliwość zakupu działki obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sławęcinek

Sławęcinek,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł190 m² 5 777,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Bardzo Ładny Parterowy Dom z Pełnym Wyposażeniem Fantastyczny dom parterowy z dużym garażem na dwa samochody, położony w spokojnej okolicy, ok.3 km od Inowrocławia w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł92 m² 6 542,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy nową inwestycję w Łochowie - villa brzozowa. To kameralna inwestycja w urokliwej i spokojnej części Łochowa. Będą mieszkać tutaj tylko 4 rodziny. Dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 467 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błądzim

Błądzim,kujawsko-pomorskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo. Dbając o komfort osób obecnie zamieszkujących nieruchomość, uprzejmie proszę o umawianie się na prezentację za moim pośrednictwem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł71 m² 8 280,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni 71,13 m2, w pełni wyposażone, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia. Lokal posiada dwa duże balkony, obydwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sucha

Sucha,kujawsko-pomorskie

79 900 zł965 m² 82,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 972 m , położoną w samym centrum miejscowości Sucha , w gminie Lubiewo, powiat tucholski. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karabinierów

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujemy osoby, która chciałaby zamienić dom na ul.Tysiąclecia, Karabinierów lub na Kuntersztynie na mieszkanie o pow. ok.90m2 ,4 pokoje, ogrzewanie gazowe, zlokalizowane na ul.Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 90,3 m2, posadowiona na 980 m2, w całości ogrodzonej działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pachnące nowością, kompleksowo urządzone mieszkanie z miejscem w hali garażowej na nowym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu Avia (szwederowo) - na wynajem od zaraz. Powierzchnia: 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztanowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

259 000 zł1 211 m² 213,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w na ulicy Kasztanowej miejscowości Kruszyn Krajeński w gminie Białe Błota: - do asfaltu 200 metrów - 5 minut do najbliższego węzła S5 - 20 minut do centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł38 m² 8 919,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami poleca zadbane, bezczynszowe, 2 pokojowe mieszkanie w dwupiętrowej kamienicy na Szwederowie. Przed domem ładnie zagospodarowana, zielona działka, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

811 000 zł121 m² 6 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach powierzchnia działki około 620m. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 122m , użytkowa 100m.Składa się z salonu z aneksem kuchennym ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Bydgoszczy, przy ul. Grunwaldzkiej 98 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze ( ostatnim ) w budynku bez windy. Na 16m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Biwakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 700 zł1 339 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 1339 m2. Działka znajduje się na bydgoskim Opławcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł65 m² 9 122 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Kapuściskach! Nowoczesny 5-piętrowy budynek, mieszkania o powierzchni od 35 do 67m2. W standardzie m.in.: - łącze światłowodowe, - wideodomofon, - instalacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł774 m² 244,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Ciechocinka Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku świetna lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 774 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł53 m² 8 487,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Słoneczne mieszkanie podgórz *** tylko U nas *** 0 % prowizji dla biura Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania o pow. 49 ,60 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bliźniak 125m2 w gminie Osielsko pod Bydgoszczą gotowy do zamieszkania. Wykończony materiałami najwyższej jakości, pompa ciepła Vaillant , w całym domu ogrzewanie podłogowe, podłogi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Brodnica,kujawsko-pomorskie

790 000 zł114 m² 6 934,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Unikatowy Apartament na ostatniej kondygnacji | 4 Tarasy 70 m2 | Panoramiczny widok na jezioro Niskie Brodno | Wyjątkowe miejsce | Pojezierze Brodnickie, czyli kraina 101 jezior Atuty: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

389 000 zł64 m² 6 091,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w pobliżu marketów, kościoła, apteki oraz szkoły w Brodnicy. Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz dwa niezależne balkony. Blok pobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł42 m² 7 755,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Polecam serdecznie bardzo przytulne mieszkanie na sprzedaż położone w bardzo korzystnej lokalizacji. Niski czteropiętrowy budynek, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

241 000 zł54 m² 4 496,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w pełni wyposażone - centrum Miasta informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, idealny, zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł37 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 37,3m , położone na 9 piętrze wieżowca przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 32 na bydgoskim Skrzetusku. Oferta tylko W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Podleśna

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

380 000 zł9 578 m² 39,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 9 578 m2 - położonej w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

949 000 zł140 m² 6 788,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego, dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment, z garażem w bryle budynku. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 51m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon, - sypialni, - łazienki z wc, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł51 m² 8 546,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Są takie mieszkania, które od pierwszego kroku budzą spokój i poczucie bezpieczeństwa. To jedno z nich. Bydgoszcz, osiedle Leśne, ul. 11 Listopada blok z cegły z 1955 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

418 000 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 44 m , zlokalizowanego na 7 piętrze na bydgoskich Kapuściskach - wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

365 000 zł1 390 m² 262,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę o pow.1396m2 w kształcie prostokąta .Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł89 m² 5 606,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o pow. 88.5m2, po gruntownym remoncie gotowe do wprowadznia. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, wyposażone w nowoczesny piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowy apartament z garderobą położony na prestiżowym osiedlu na Słonecznych Tarasach. Atuty: - salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne pokoje, łazienka z wanną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł54 m² 7 642 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry. Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia, wykończonego w nowoczesnym stylu wysokiej jakości materiałami, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Strzygi

Strzygi,kujawsko-pomorskie

6 900 zł600 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę duży budynek około 600 m2 o (12,5 m x 45 m). Wynajmę z przeznaczeniem na różne działalności duży budynek w miejscowości Strzygi, gmina Chodecz przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

*** lokale do wynajęcia toruń *** Do wynajęcia powierzchnia biurowa położona na I piętrze biurowca przy ul. Aleksandrowskiej w Toruniu. Mamy do zaoferowania 13 lokali od 15 m2 do 459 m2 *.