dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł113 m² 9 292,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

152 600 zł1 526 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 1526mkw w miejscowości Małe Rudy gmina Szubin (22min do centrum Bydgoszczy) wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł18 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

English version below. Do wynajęcia pokój w przestronnym, świeżo wyremontowanym, 3-pokojowym mieszkaniu o łącznej powierzchni 96m. Mieszkanie znajduje się w dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł98 m² 6 727,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

512 490 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy ul. Małachowskiego 7 , z miejscem parkingowym w hali garażowej , dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł50 m² 43,74 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania osiedle: na Skarpie, ul. Konstytucji 3 Maja 13 zalety lokalizacji: w pobliżu znajdują się liczne sklepy. Blisko również do przystanków autobusowych i tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

890 000 zł73 m² 12 191,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mało jest takich miejsc i lokalizacji - Osielsko to oaza spokoju i komfortu. Cisza, spokój, zadbane osiedle, zieleń, lasy i budynek, mieszkanie wykończone z najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 441 zł40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

499 000 zł89 m² 5 614,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 999 zł53 m² 8 474,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie - 53 m - Fordon Oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, czwartym piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożno-Parcele

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł137 m² 7 656,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny dom usytuowany na działce o powierzchni 1814 m2, zlokalizowany w otoczeniu lasu w miejscowości Rożno-Parcele, gdzie dojazd do Torunia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Straszewska

Kolonia Straszewska,kujawsko-pomorskie

650 000 zł123 m² 5 293,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu/siedliska wraz z budynkami gospodarczymi znajdującego się w miejscowości Kolonia Straszewska, gmina Koneck, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 000 zł64 m² 7 453,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.64m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł44 m² 47,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości Wymagany najem okazjonalny po stronie Najemcy, preferowane osoby bezdzietne. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł64 m² 10 968,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy lokal mieszkalny (63,73m2) w centrum Bydgoszczy Lokal znajduje się w niewielkiej odległości od Starego Miasta, w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł42 m² 9 561,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe (41,73 m ) położone na bydgoskim Szwederowie. Lokal znajduje się na piątym piętrze w bloku z 2008 roku. Nieruchomość stanowi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wąsosz

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 020 m² 122,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1020 m + udział w drodze, zlokalizowana w miejscowości Wąsosz, gm. Szubin, pow. nakielski, woj. kujawsko pomorskie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga Trzeposka

Toruń,kujawsko-pomorskie

712 802 zł64 m² 11 051,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie, 64.50m2, 3 sypialnie, 2 balkony, apartamentowiec z windą! CENA PROMOCYJNA 712 802 zł plus miejsce w hali garażowej BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! BEZ PODATKU PCC! Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 338 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

898 900 zł73 m² 12 313,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

433 163 zł49 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia: 48,67 m Struktura: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój Powierzchnie dodatkowe: balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł75 m² 8 733,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne ostatnie mieszkanie! Komfort, cisza i nowoczesność - mieszkanie na zielonym Miedzyniu Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,46 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament, o powierzchni użytkowej 70 m2, usytuowany na 1 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

677 511 zł79 m² 8 575 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cena : 677 510,75zł! plus 2 miejsca parkingowe 45000 zł plus komórka lokatorska 23 000 zł bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! Osiedle helio Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł65 m² 9 121,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie M5 w Bydgoszczy ul. Sandomierska 36a Marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu w nowoczesnym budynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Charakterystyka: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł81 m² 7 773,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na sprzedaż| Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze bloku Mieszkanie o metrażu 81 m2 zawiera: * salon * dwa pokoje * kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słońska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł205 m² 6 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 998 m²

Nieruchomość 30-arowa, zabudowana domem wolnostojącym, parterowym z poddaszem użytkowym, położona blisko centrum Ciechocinka w okolicach ulicy Słońskiej i Wojska Polskiego. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 900 zł38 m² 8 289,02 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanym punkcie Bydgoszczy - na pograniczu dzielnic Wyżyny i Kapuściska. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodnicka

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł55 m² 6 684,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* wyjątkowa oferta sprzedaży tylko U nas * Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku położonym przy ul. Brodnickiej w Golubiu-Dobrzyniu. *** Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł40 m² 3 848,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy z balkonem w ścisłym Centrum miasta - ul. Chwytowo. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy/oficynie (przejście do budynku przez podwórko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duboisa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł63 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego i funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania w Fordonie. Mieszkanie składa się z trzech bardzo ustawnych pokoi o powierzchniach 9m2, 10,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

10 500 000 zł718 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł64 m² 10 968,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy (63,73m2) w Centrum Bydgoszczy Lokal znajduje się w niewielkiej odległości od Starego Miasta, w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie. Funkcjonalny układ pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parterowy dom w Ciechocinku Na sprzedaż dom parterowy o pow. mieszkalnej 138 m 2 ,częściowo podpiwniczony z zagospodarowanym poddaszem oraz z dużym 25m 2 tarasem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Piękne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie "pod klucz " 62 m2 , na 1 piętrze, w odremontowanej kamienicy, standard: mieszkanie jest po generalnym remoncie, w którym zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

583 100 zł11 900 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Zławieś Wielka. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dojazdem do głównych miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem komfortowy apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 13 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

699 900 zł125 m² 5 599,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego lokalu mieszkalnego w budynku szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 , (całkowitej ok.