dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 252,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

256 000 zł31 m² 8 352,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa do zamieszkania kawalerka - parter - Górzyskowo Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,65 m położone na parterze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu Górzyskowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

227 600 zł1 138 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 948m2 (plus udział 190m2 w prywatnej działce drogowej) położona w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Grunt położony w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

205 000 zł39 m² 5 229,59 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy państwu mieszkanie na Południu, z pięknym widokiem na las. Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze w bloku z windą przy ulicy Kaliskiej i na jego powierzchnię (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 280 000 zł2 578 m² 496,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działka budowlana w doskonałej lokalizacji - idealna pod dom jednorodzinny! Widok na rzekę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2578 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na II piętrze. Układ pomieszczeń: funkcjonalny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 53m2. Dwa pokoje , kuchnia , łazienka razem z wc. Mieszkanie po remoncie. Duże okna. Bardzo jasne. Gładzie na ścianach. Podłogi panele. Kuchnia i łazienka płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

173 000 zł1 650 m² 104,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka z własnym lasem w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 1650 m2 położona w malowniczym terenie wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przytulne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 50 m2 - idealne miejsce dla Ciebie! Mamy do zaoferowania Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Droga Topolowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

171 000 zł3 064 m² 55,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna z wydanymi wz - Grudziądz, ul. Topolowa (tuszewo) Powierzchnia łączna: 3 064 m w tym 6 działek ewidencyjnych z Warunkami Zabudowy pod obiekt usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

795 000 zł130 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Łochowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 130 m (użytkowa 98 m ), położony w doskonałej lokalizacji w Łochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Leona Czarlińskiego. Bliskość wsb-4 min, stare Miasto- 8min , umk- 9 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (32 m2) położone na III piętrze w nowym (2025 r.) budynku na bydgoskim Szwederowie. Do wynajęcia gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

299 999 zł51 m² 5 922,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

465 000 zł61 m² 7 598,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,20 m , położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Dziewulskiego 13 w Toruniu - w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

230 000 zł600 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji centrum Białe Błota blisko lasu o powierzchni ok 600m2! Działka narożna front ok 22m lub 32m Dostępne również inne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękna przestronna bezczynszowa kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, niedawno po remoncie kapitalnym , usytuowane na parterze w odrestaurowanej oficynie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Piechcin

Piechcin,kujawsko-pomorskie

290 000 zł100 m² 2 888,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie o dużym metrażu z ogródkiem i garażem w Piechcinie! Oferta na wyłączność Biura Prestige Nieruchomości. Klucze w biurze. Oferujemy niezwykle przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

700 000 zł69 m² 10 174,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis Sprzedam piękne, nowe mieszkanie w centrum Torunia, w najlepszej lokalizacji na Jakubskim Przedmieściu, ul. Targowa 4,. 3- pokoje, 69 m2, oddzielna kuchnia, położone na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

135 000 zł70 m² 1 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Duże, przestronne bezczynszowe w dobrym stanie mieszkanie położone w miejscowości Kościeszki zaledwie 12km od Kruszwicy. Mieszkanie ma powierzchnię 70m2, i składa się z 2 dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janosika

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne i ustawne mieszkanie na 1 piętrze 4 - piętrowego bloku przy ul. Janosika 1. Mieszkanie jest dwustronne wschód - zachód przez co jest jasne. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 599 000 zł342 m² 7 599,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym i luksusowym domu dla swojej rodziny to jest to dla Ciebie doskonałą propozycją! Ten gotowy dom parterowego z garażem dwustanowiskowym zachwyca oryginalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł49 m² 7 900,68 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu, zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie, w dobrze skomunikowanej części miasta, blisko przystanków, sklepów i punktów usługowych. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radoszki

Radoszki,kujawsko-pomorskie

145 000 zł85 m² 1 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom piętrowy, wolnostojący w miejscowości Radoszki. Radoszki gmina Bartniczka powiat brodnicki woj. kujawsko-pomorskie. Dane domu: - piętrowy, wolnostojący; - powierzchnia 85 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olszewka

Olszewka,kujawsko-pomorskie

5 900 000 zł40 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Atrakcyjna nieruchomość z bardzo dobrze prosperującym biznesem i dużym potencjałem inwestycyjnym. Kompleks nieruchomości wraz z dobrze działającym biznesem położony jest na 4 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z cegły ,wybudowane w latach 80-tych. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia Łazienka Toaleta i 3 pokoje. Z dużego ,słonecznego pokoju jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

84 240 zł1 080 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położoną we Władysławowie, gmina Szubin o powierzchni: 1080 m 1080 m 1099 m Warunki zabudowy - w trakcie załatwiania formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 683,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

365 000 zł2 050 m² 178,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka z linią lasu w dobrej lokalizacji o powierzchni 2050m2 w Prądkach w gminie Białe Błota wśród nowo powstających domków jednorodzinnych. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasztanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²142 m² 7 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję Państwu lokal przystosowany na przychodnię, gabinety lekarskie lub działalność biurową przy ulicy Kasztanowej. Powierzchnia całkowita wynosi 142 m2. Lokal po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Osie,kujawsko-pomorskie

199 000 zł74 m² 2 700,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy w Osiu, przy ul. Sienkiewicza. Jeśli marzysz o wyjątkowym miejscu z duszą, to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: osie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł34 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł1 454 m² 347,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działka budowlana w doskonałej lokalizacji - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1454 m , położona w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł1 548 m² 348,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działka budowlana w doskonałej lokalizacji - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1548 m , położona w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł37 m² 7 563,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na I piętrze w bloku cztero piętrowym. Mieszkanie ma powierzchnię 37,02m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł53 m² 7 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Osowa Góra, ul. Wielorybia Cena: 415 000 zł Powierzchnia: 52,7 m (7 875 zł/m ) Czynsz: ok. 620 zł Piętro: parter / 4 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 034 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Kruszynie. Lokalizacja - Kruszyn miejscowość położona w powiecie bydgoskim dokładnie w gminie Sicienko. Tereny te charakteryzują się głownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

35,48 zł/m²31 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje lokal na wynajem, w ścisłym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego. Doskonale skomunikowany, parking dla klientów bezpośrednio pod lokalem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mossakowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie Na Skarpie, toruń Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 3. piętrze w bloku z windą. To doskonała propozycja dla młodych rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł48 m² 73,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie po kaptalnym remoncie na ul. Ikara w pobliżu siedziby nato na bydgoskim Górzyskowie. Prezentacja w niedziele 21 września. Zadzwoń i umów się! Mieszkanie znajduje.