dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pścinno

Pścinno,kujawsko-pomorskie

529 000 zł102 m² 5 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 955 m²

Polecam dom wolnostojący malowniczo położony w gminie Bytoń oddalony od Jeziora Głuszyńskiego około 7 km. Dom o pow. 102m2 posadowiony na działce o pow. 4955m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 329 000 zł141 m² 9 455,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Cetki

Cetki,kujawsko-pomorskie

462 500 zł2 500 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 6 atrakcyjnych działek położonych nad jeziorem Dłuskim (cetki, gm. Rypin, woj. kujawsko-pomorskie). Piękna, spokojna okolica, idealna pod budowę domu całorocznego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie w Centrum w nowopowstałym bloku, blisko do ul. Gdańskiej i dworca pkp. Osiedle zamknięte! Poszukiwana lokalizacja! Na piątym ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

139 000 zł3 006 m² 46,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę w Suchatówce o powierzchni 3006m2. Jest ona zlokalizowana w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra oferta! mieszkanie W świetnej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie - ul. Morcinka. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leszcze

Leszcze,kujawsko-pomorskie

59 550 zł794 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ostatnie dwie działki budowlane o pow. 794M2 oraz 1329m2 zlokalizowane w Leszczach gmina Złotniki Kujawskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kulmatyckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

719 000 zł160 m² 4 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej, położonego w miejscowości Bydgoszcz (nowy Fordon). Inwestor postawił na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Niniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

148 000 zł30 m² 4 931,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z dojazdem do nieruchomości nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

384 500 zł47 m² 8 128,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania położonego w cichym, zadbanym i pełnym zieleni osiedlu zamkniętym.To wyjątkowe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

701 960 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł31 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł63 m² 5 259,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Ignacego Paderewskiego 34 w Bydgoszczy. Nieruchomość: lokal o powierzchni 59 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł38 m² 52,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Piernikowe, ul. Żółkiewskiego Dwupokojowe, nowocześnie wykończone mieszkanie na osiedlu Piernikowe, dostępne z całym wyposażeniem od zaraz. Dla kogo Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

657 800 zł75 m² 8 717,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makle r poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,46m 2,w nowej inwestycji,na osiedlu Prądy. Układ mieszkania: salon z aneksem - 26,91 m kw. Pokój - 10,78 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

845 000 zł75 m² 11 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne, stylowe. pod klucz Na sprzedaż eleganckie w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na parterze unikatowej inwestycji loft park z 2022 roku. To kameralny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Brodnica,kujawsko-pomorskie

273 563 zł46 m² 5 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! nowa inwestycja deweloperska W atrakcyjnej lokalizacji - wymarzone mieszkanie czeka na ciebie! Szukasz idealnego miejsca do życia w doskonałej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Trąbin

Trąbin,kujawsko-pomorskie

890 000 zł125 370 m² 7,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o numerze geodezyjnym 34/2, o powierzchni 1,2537 ha, zlokalizowaną bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Trąbińskim. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem Wyżyny, świetna lokalizacja! Przedstawiamy ofertę wynajmu komfortowego, starannie urządzonego mieszkania 2-pokojowego, położonego na cenionym osiedlu Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Kleszczyn

Kleszczyn,kujawsko-pomorskie

495 000 zł2 976 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzenie o domu nad jeziorem? Działka z wz czeka! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę z bezpośrednim dostępem do jeziora Kleszczyńskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 240,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Toruń, podgórz, 48,2 m , położone w bloku z 1962 roku, wybudowanym z cegły. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł48 m² 8 523,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o metrażu 48,10m2 w centrum Torunia przy ul. Bema. Mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z cegły z zadbaną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł36 m² 7 967,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 2 pokoje, 36,4 m2, ul. J. K. Chodkiewicza, 290 000 zł Układ mieszkania (jednostronne): duży pokój: 15 m Mały pokój: 8 m Kuchnia: 6 m Łazienka z wc: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

805 000 zł58 m² 13 905,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niezwykły apartament! realne zdjęcia Z sesji zdjęciowej mieszkania! Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękny, luksusowy trzypokojowy apartament na Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kominy

Kominy,kujawsko-pomorskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:861 m²

Dom W sercu pojezierza brodnickiego Nowoczesny dom modułowy położony blisko natury, w otoczeniu lasów i w bliskim sąsiedztwie jezior Pojezierza Brodnickiego. Wyobraź sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł53 m² 5 056,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3-pokojowe - 53m2 - parter - kamienica po remoncie Szukasz przestrzeni z potencjałem pod inwestycje, wynajem, lub dla siebie? To mieszkanie ma wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wielki Głęboczek

Wielki Głęboczek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł9 500 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna nad jeziorem w Wielkim Głęboczku na sprzedaż. Położona jest w kompleksie leśnym pomiędzy rzeką Drwęcą, miejscowością Wielki Głęboczek, jeziorem Sopień oraz drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dzień dobry, szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej firmy? Prestiżowa lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Czy to ma być raczej inwestycja? Przedstawiamy nowoczesną, 3-kondygnacyjną nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

599 000 zł153 m² 3 915,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Proponuję na sprzedaż zadbany, wolnostojący dom z 1980 roku, usytuowany na ogrodzonej działce w atrakcyjnej lokalizacji w Aleksandrowie Kujawskim. Budynek jest cały podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cienista

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - 2 pokoje 31m | osiedle Michelin | Przy Lesie| Teren zamknięty | Parking Biuro Do Kwadratu Nieruchomości i Marketing prezentuje ofertę najmu - przytulne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

279 000 zł94 m² 2 968,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości Glinki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogileńska

Pakość,kujawsko-pomorskie

235 000 zł48 m² 4 909,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Nr 7 w budynku przy ulicy Mogileńskiej Nr 35 w Pakości, wchodzące do zasobów mieszkaniowych Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

715 600 zł75 m² 9 495,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach wybudowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 000 zł45 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł1 369 m² 145,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Wielka Nieszawka blisko dk10! Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 1369 m2 zlokalizowanej w Wielkiej Nieszawce przy ul. Toruńskiej. Działka nr 387/4 w nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

595 000 zł320 m² 1 859,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:443 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego domu w Ciechocinku zlokalizowanego w pięknej zielonej dzielnicy. Przestronny i słoneczny dom czeka na swoich nowych właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

56,72 zł/m²67 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro z duszą w zabytkowym centrum handlowym bumar wyjątkowa przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które łączy industrialny charakter, historię i nowoczesny komfort pracy? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł36 m² 10 110,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Makler! Mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji osiedla Leśnego przy ulicy Sułkowskiego w niskim 3 piętrowym bloku. Blok z cegły z lat 60-tych.