cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
12 525 ogłoszeń
Od najnowszych
12 525 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z kominkiem Bydgoszcz
649 900 zł103 m² 6 309,71 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tucholska
399 000 zł48 m² 8 243,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
429 000 zł47 m² 9 069,77 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska
695 750 zł115 m² 6 050 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Stajenczynki
650 000 zł107 m² 6 074,77 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa
1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
585 000 zł36 m² 16 031,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarzewska
449 000 zł62 m² 7 265,37 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Nowe Skudzawy
200 000 zł4 052 m² 49,36 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horodelska
505 000 zł43 m² 11 744,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
259 000 zł35 m² 7 357,95 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego
239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz
289 000 zł493 m² 586,21 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz
548 000 zł38 m² 14 421 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
345 000 zł53 m² 6 495,95 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
384 990 zł42 m² 9 166,43 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz
211 000 zł20 m² 10 419,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem Włocławek
486 000 zł52 m² 9 346,15 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego
309 000 zł37 m² 8 355,87 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia