dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł249 m² 4 779,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Komfortowo urządzony dom z pięknym ogrodem przy granicy Ciechocinka dostępny od zaraz Oferujemy gotowy do zamieszkania dom o powierzchni użytkowej 250m 2 , mieszkalnej 200m 2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 700 zł49 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 48,60m2, ul. Noakowskiego, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,1 piętro, 2 pokoje z kuchnią. Umeblowane.(meble, telewizor -nowe), kuchnia w zabudowie. Posiadam miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²233 m² 13 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 800 zł61 m² 62,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy w nowym budynku z windą w rewelacyjnej lokalizacji na Jakubskim Przedmieściu, blisko Starego Miasta. 61,12 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Rucewo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł236 m² 3 347,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-gastronomiczny do remontu na sprzedaż. Masz pomysł na biznes? Tutaj możesz go zrealizować od podstaw! ***oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze*** Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kowalewo Pomorskie

Kowalewo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

299 999 zł1 107 m² 271 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!na działce jest dom typu holender dodatkowo działka ogrodzona ze wszystkimi mediami I wydanymi warunkami zabudowy!opis nieruchomości z warunkami zabudowypodstawowe informacjelokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

677 505 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,00 mkw + przynależna piwnica 3,79 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Zazamcze we Włocławku - pełna własność, z gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 roku, zlokalizowane w pożądanej części Bydgoszczy na Wyżynach. Lokal jest w pełni gotowy do wprowadzenia, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

238 999 zł36 m² 6 638,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tartaczna

Dolna Grupa,kujawsko-pomorskie

1 080 000 zł145 m² 7 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu W dolnej grupie przy ulicy tartacznej Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany w Dolnej Grupie, przy ul. Tartacznej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł49 m² 27,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Pruszyńskiego | 48,7 m Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

8 800 zł400 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Rab-Haus Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu 1. Hala o pow. 400 m2 ( cena najmu: 8800 zł netto) Wysokość hali: 7m Dostosowana pod potrzeby firm produkcyjno-przemysłowych, magazynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 498 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Zielonczynie - bardzo dobry dojazd do centrum Bydgoszczy (tylko ok. 15 km od centrum). Plan miejscowy pozwala na budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żabieniec

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

240 000 zł86 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o powierzchni 76,9 m2, położone na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z lat 90. Znajduje się ono przy ulicy Żabieniec w Nieszawie. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowoczesnym budynku, oddane do użytku w 2023 roku. Wnętrze wykończone z dbałością o detale: ściany pokryte gładzią, w niektórych miejscach betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

270 000 zł100 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom w trakcie budowy 5 minut od Barcina i 10 minut od Łabiszyna z dużym tarasem oraz sporym poddaszem do adaptacji. Dom budowany jest na prostokątnej działce o powierzchni 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

249 995 zł41 m² 6 128,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowoczesne Mieszkanie I Piętro 40,79 m Brodnica, osiedle Karbowo Zamieszkaj komfortowo w spokojnej części Brodnicy! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie (1/2 domu parter).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł64 m² 7 854,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie na os. Górzyskowo na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość usytuowana w spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy. W pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł117 m² 4 914,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 117 m2 plus piwnica 15m2, do własnej aranżacji! Historia kamienicy datuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fałata

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

682 000 zł65 m² 10 492,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 3 pokojowego (65,41 m2), położonego w Bydgoszczy przy ul. Fałata 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

349 997 zł64 m² 5 461,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedam nowy komfortowy dom o powierzchni 64,08 m2 - 3 pokoje, 2 łazienki w stanie deweloperskim z prywatnym ogrodem 60 m2! Lokalizacja: domy położone są w spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

883 500 zł92 m² 9 624,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie W makler nieruchomości mają Państwo możliwość zakupu luksusowego apartamentu usytuowanego na I piętrze apartamentowca na górnym tarasie bydgoskiego Miedzynia. Księga Wieczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 679 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie nowe mieszkania na kapuściskach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 48,03 m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł45 m² 4 955,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 45 m do odnowienia - kamieniczne wnętrze pełne możliwości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w kamienicy, zlokalizowane w atrakcyjnej części Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Obrowo ul. Piaskowa. Nieruchomość o metrażu 800m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 36.50m x 22.0m. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

618 990 zł74 m² 8 421,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m (pow. użytkowa 68,45 m ), położone na parterze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna oferta inwestycyjna! Mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem! Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się w centrum Bydgoszczy, lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Sienno,kujawsko-pomorskie

900 000 zł107 m² 8 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny dom Sienno, gmina Dobrcz Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Sienno, gmina Dobrcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 000 zł94 m² 372,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

NA sprzedaż , lokal użytkowy W centrum grudziądza , ul. Solna Cena: 35 000 zł - sprzedaż z pełnym wyposażeniem Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 94 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Bartodziejach 48 m , w wieżowcu z windą umeblowane Oferuję na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku, na popularnym osiedlu Bajka przy ul. Szczęśliwej w Fordonie. Lokal charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł47 m² 7 060,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stylowej Willi Kilińskiego przy ul. Legionów w Grudziądzu - 46,60 m pełne elegancji i komfortu Oferujemy Państwu przestronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł26 m² 7 886,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Prezentujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,5 m , położoną w cichej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość jest po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Chełmża

Nowa Chełmża,kujawsko-pomorskie

127 000 zł1 168 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki położone w Nowej Chełmży od strony ul. Trakt. Dzialki: 34/4 - 1168 m, 34/5 - 1316 m, 34/6 - 1549 m, 34/7 - 1566, 34/8- 2014 m, 34/9 - 1664 m, 34/11 - 1519 m. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

635 000 zł73 m² 8 698,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 1. piętrze w bloku z 1989 r. najbardziej poszukiwana kondygnacja. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

239 000 zł884 m² 270,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - Nieruchomości Lokalizacja: wilcze (gmina Osielsko) Powierzchnia działki: 884 m Media: prąd, woda, gaz, światłowód Dla nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

31,49 zł/m²254 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości makler prezentuje przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 256 m , usytuowany na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

985 000 zł75 m² 13 053,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu wyjątkowego 3-pokojowego apartamentu z narożnym balkonem na Osiedlu Paryskim. Jednym z największych atutów apartamentu jest bardzo elastyczny układ pomieszczeń, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

61,35 zł/m²171 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Styles estates Real Estate Agency oferuje do wynajęcia reprezentacyjny, dwupoziomowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 171,16 m , zlokalizowany w samym sercu Bydgoszczy przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

996 000 zł173 m² 5 757,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w Osielsku w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu całkowita wynosi 174m2. Nowa cena Po odjęciu kotłowni użytkowa około 174m2. Dom w stanie deweloperskim w trakcie.