dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzelce Dolne

Strzelce Dolne,kujawsko-pomorskie

1 126 200 zł11 262 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż dwie działki W strzelcach dolnych zaledwie 5 km od fordonu Jawa Nieruchomości poleca Państwu unikalną możliwość nabycia dwóch działek przy drodze wojewódzkiej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł40 m² 10 078,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości Glam House mają Państwo możliwość nabycia nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,6 m z przynależną piwnicą 1,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nowogrodzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 160 zł14 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane studio z dużą antresolą jako osobna przestrzeń sypialniana. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** mieszkanie 48,00 M2, ul. Łąkowa, 3 rozkładowe pokoje, dwustronne, osobna kuchnia Z oknem, balkon, 4 piętro W niskim bloku, piwnica, idealne pod inwestycję *** Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł32 m² 40,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, bielany, ul. Szosa Okrężna. Do wynajęcia kawalerka, idealna zarówno dla studenta jak i osoby pracującej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, mierzy 32 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł38 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Krasińskiego 121. Do wynajęcia przytulna, przestronna i zadbana kawalerka z balkonem i możliwością parkowania auta za bramą na pilota. ***dla kogo***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

701 960 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

80 000 zł500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoja Oaza Spokoju z Pełną Wygodą w Zasięgu Ręki Ustawna działka budowlana położona na spokojnym skraju Osieka nad Wisłą. Idealna dla osób ceniących ciszę i bliskość natury, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

667 584 zł70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 195 000 zł142 m² 8 415,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony w Dobrczu na spokojnym osiedlu .Wybudowany w 2020 roku ,komfortowy! TYLKO W NASZYM BIURZE! NOWA CENA! Powierzchnia domu 142m2/bez poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Jastrzębia

Łochowice,kujawsko-pomorskie

199 000 zł897 m² 221,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 897 m2 - położonej w spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

634 406 zł67 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł46 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46,21 m | 2022 r. Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,21 m , zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

2 700 zł200 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:464 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu na wynajem. Przestronny dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych, położony w urokliwej okolicy przy ulicy Wiśniowej w Mogilnie. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

642 000 zł146 m² 4 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Twoje nowe M3 na Przylesiu! Świetna okazja dla studenta lub pod inwestycję! Mieszkanie ulokowane na parterze w bl oku z lat '80, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ul. Poniatowskiego - idealna dla studentów umk i ukw. Mieszkanie jest kompaktowe, ale bardzo dobrze rozplanowane przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł43 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dostępne od 1 lutego, mieści się w bloku trzypiętrowym, na drugim piętrze. Rok budowy 2001. Teren zamknięty. Atrakcyjna lokalizacja oddalona od ulicy, okolice Ronda Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł34 m² 11 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

176 000 zł1 410 m² 124,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia pięknie usytuowanej działki budowlanej położonej w Wałdowie Królewskim, blisko lasu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 967 zł37 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

301 000 zł65 m² 4 630,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Łachowie o powierzchni 64,71m.Składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 600 zł37 m² 9 557,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 036 010 zł98 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 900 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 44 m2 w cenie od 187.500 zł. Mieszkania w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 50m w Lubiczu Dolnym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Blisko szkoła sklepy przystanek autobusowy. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Goreń Duży

Goreń Duży,kujawsko-pomorskie

60 000 zł942 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu o projektowanej powierzchni 942 m i wymiarach około 31,5 m x 30 m, do wydzielenia z działki 4,72 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 000 zł48 m² 9 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami, położone na parterze w zadbanym bloku, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ul. Sobieskiego 22a na Słonecznych Tarasach. Nieruchomość: powierzchnia 40 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. Budynek posiada windę. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 486 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, w mojej ofercie znajduje się mieszkanie przy ul. Leszczyńskiego, usytuowane w klimatycznej kamienicy z 1920 roku. Budynek przeszedł pełną termomodernizację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szpetal Górny

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

425 825 zł210 m² 2 027,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Obwieszczenie O sprzedaży udziału W nieruchomości W szpetalu górnym Syndyk masy upadłości Sławomira Niewiadomskiego zaprasza wszystkich do składania ofert na zakup udziału (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²191 m² 10 505 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 191 m2 położony na parterze nowo wybudowanego budynku w Centrum miasta. Lokal usługowy znajduje się w nowoczesnym budynku wykonanym z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł48 m² 5 186,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Podhalańskiej 3 w Grudziądz. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

461 304 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł27 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia nowej kawalerki przy ulicy Akademickiej. Nowe mieszkanie wykończone i umeblowane czeka na najemcę. Mieszkanie wyposażone w aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Broniewice,kujawsko-pomorskie

429 000 zł61 m² 6 983,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 61,43 m (powierzchnia całkowita 68,95 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

898 000 zł72 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości piękne, zaaranżowane przez dekoratora wnętrz mieszkanie, po kapitalnym remoncie. 53 m kw., 3 pokojowe , każdy z osobnym wejściem z przedpokoju. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu przytulnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 70 m2, wraz z komórką lokatorską oraz garażem znajdującego się na osiedlu.