dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Unisław

Unisław,kujawsko-pomorskie

599 000 zł226 m² 2 650,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej ( jedna ściana ), dwukondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym w miejscowości Unisław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow 70 m2 zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu w bloku z lat 90. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł48 m² 7 661,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego, w budynku z windą, po termomodernizacji. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł31 m² 11 103,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, 30,62 m - Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł106 m² 7 979,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Nowoczesn y i przestronny apartament o powierzchni 106,5m2, znajdujący się w czterorodzinnym, nowoczesnym budynku z 2007 roku w spokojnej okolicy Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

39 000 zł19 m² 2 092,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz bezpiecznego schowka na drogocenny sprzęt, a może potrzebujesz prywatnego kąta do pracy, na który w mieszkaniu brakuje miejsca? Przy ul. Chodkiewicza 89 czeka lokal, który dopasuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 000 zł42 m² 14 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na kameralnym osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Paliwodzizna

Paliwodzizna,kujawsko-pomorskie

800 000 zł6 658 m² 120,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna przy wjeździe do Golubia-Dobrzynia 6 658 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6 658 m , położonej tuż przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

142 650 zł951 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 951m2 położona w miejscowości Nowy Jasiniec gm. Koronowo. Na terenie, na którym jest położona, obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

644 215 zł58 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

729 999 zł119 m² 6 119,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupujący są zwolnieni z podatku pcc (2%), co oznacza realną oszczędność przy finalizacji zakupu. Nowoczesna zabudowa bliźniacza przy ul. Brzozowej - Grudziądz. Twój dom. Twoja przestrzeń. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 33 m ul. Modrzewiowa | wyłączność tylko U nas! Na sprzedaż oferujemy ustawną kawalerkę o powierzchni 33 m , położoną na 3. piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

467 908 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chemików

Włocławek,kujawsko-pomorskie

119 000 zł28 m² 4 190,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,40 mkw + przynależna piwnica 3,17 mkw, pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego budynku w Centrum Miasta? Zależy Ci na budynku bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz świetnej, zyskownej inwestycji? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

621 000 zł49 m² 12 756,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,68 m przy ul. Lubickiej. Układ, który zaskakuje: - przestronny salon z aneksem kuchennym (24,2 m ) z bezpośrednim wyjściem na balkon - Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł49 m² 8 932,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na toruńskim Rubinkowie, przy ulicy Dziewulskiego tuż obok Targowiska Manhattan. Lokal mieści się na siódmym piętrze w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorowa

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie w domu całorocznym nad jeziorem Bagno i w otoczeniu przyrody. pow. całkowita 60m2. w tym 2 pokoje (17,29m2 i 13,18m2), kuchnia z oknem (10,66m2),przedpokój (9,57m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

299 999 zł48 m² 6 247,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Brzeźno

Brzeźno,kujawsko-pomorskie

4 999 000 zł16 063 m² 311,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nowoczesny kompleks warsztatowo-biurowy z halą dla pojazdów ciężarowych - Brzeźno 61, gmina Lubicz (pow. toruński) Cena: 5 000 000 zł Powierzchnia działki: 1,6063 ha Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras -w kształcie litery L, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jamontta

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł37 m² 11 612 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 36,60 m2 znajduje się w wieżowcu na 3 piętrze przy ul. Jamontta na osiedlu Rubinkowo. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

174 900 zł4 992 m² 35,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4999 m , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzyżawa

Strzyżawa,kujawsko-pomorskie

765 000 zł179 m² 4 339,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (oddzielne mury), w pełni podpiwniczony, usytuowany jest na malowniczej działce o powierzchni 710 m . Lokalizacja gwarantuje spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mokre,kujawsko-pomorskie

139 999 zł1 417 m² 98,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działki budowlane Mokre, gmina w. Grudziądz , powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować dwie wyjątkowe działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 045 zł63 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł28 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Olimp Nieruchomości. Mieszkanie typu kawalerka, o powierzchni 28 m kw.,po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje.Lokal na wysokim parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

895 000 zł139 m² 6 434,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 900 zł70 m² 7 126,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 040 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 638 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Mrocza,kujawsko-pomorskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 6 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy z poddaszem, podpiwniczony z garażem oraz sporą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

12 800 €4 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn klasy A 4 000 mkw. w Toruniu, zlokalizowany niedaleko węzła Lubicz autostrady A1, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Sienkiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł22 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokój do wynajęcia 22 m w klimatycznym mieszkaniu. Bydgoskie Przedmieście, toruń! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju nr 2, który znajduje się w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł37 m² 7 046,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 36,9 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo, ul. Herberta. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

625 456 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 000 zł35 m² 8 022,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, błonie, ul. Gałczyńskiego Prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

900 100 zł128 m² 7 021,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny dom parterowy w Łochowie - wysoki standard, stan deweloperski Na sprzedaż funkcjonalny i estetyczny wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 128 m , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

490 000 zł96 m² 5 130,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż, o powierzchni 95,50m2 na wysokim parterze, składający się z dużej sali sprzedażowej, dwóch pomieszczeń.