dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wileńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

758 000 zł62 m² 12 186,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Makler nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament w sercu Bydgoszczy w nowym budownictwie z balkonem przy ulicy Wileńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galla Anonima

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł60 m² 8 193,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, o powierzchni 59,80 m2 na trzecim piętrze w bloku z 2014 roku w Fordonie osiedle Tatrzańskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł19 m² 96,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjne mieszkanie na wynajem w wyremontowanej kamienicy przy ul. Gdańskiej. Wszystko co znajduje się w mieszkaniu jest nowe i pięknie skomponowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 000 zł123 m² 2 186,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Mamy na sprzedaż nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji, działka położona jest w samym centrum miejscowości przy drodze asfaltowej. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł81 m² 4 919,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w kamienicy. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł30 m² 9 287,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka (29,61 m2) na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Bartodziejach - cena do negocjacji. Mieszkanie w bloku z roku 1973 w najlepszej lokalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

640 000 zł132 m² 4 861,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Przepiękna bydgoska secesja, kamienica z 1898 r. Mieszkanie o powierzchni 131,65m2 na drugim piętrze- idealne pod inwestycję lub jako apartament do zamieszkania! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 137 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domku położonego w malowniczej okolicy z dużym stawem rybnym. Dom o powierzchni około 76 m2, z dobudowanym drewnianym tarasem, skierowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 990 zł44 m² 9 034,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokojowe z balkonem - Bielawy Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

697 068 zł68 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

689 000 zł51 m² 13 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu pod lasem z tarasem 55 m2, położonego w Osielsku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny wyposażony, przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Włocławek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu Zazamcze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 700 zł51 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na szóstym piętrze z balkonem, ładny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł31 m² 9 061,49 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 30,90 m2 usytuowane na 4 piętrze wieżowca, zlokalizowanego przy ulicy Leszczyńskiego w Bydgoszczy. Idealne mieszkanie dla singla - pary -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

915 000 zł149 m² 6 132,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum Bydgoszczy ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 000 zł30 m² 11 827,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2020 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł145 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Parterowy dom pod lasem, położony w Niemczu. Cisza, prywatność, przestrzeń. Ta wyjątkowa nieruchomość to propozycja dla rodzin, które szukają harmonii, bezpieczeństwa i komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o zróżnicowanych powierzchniach, położone w miejscowości Jadowniki Rycerskie, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wąsosz

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł2 080 m² 100,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce między jeziorem a lasem odpocznij od miasta w sercu natury Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane o łącznej powierzchni 2080 m + udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

449 000 zł84 m² 5 345,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane przy ul. Narutowicza w Aleksandrowie Kujawskim! Ekspozycja okien: wschód, zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł51 m² 7 652,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50,7 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie - osiedle Nad Wisłą W skład mieszkania wchodzi: -salon 18,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słonezną, ustawną kawalerkę o powierzchni 36m , położoną na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

614 000 zł145 m² 4 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł4 200 m² 23,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Lubisz dużą przestrzeń? Chcesz mieć dom na dużej działce? To świetnie się składa! tylko W naszym biurze! Oferta działki o metrażu 4200m2 co daje nam bardzo niską cenę za m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiejska

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

299 000 zł89 m² 3 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:287 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom w samej Kruszwicy na Zagoplu przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość faktycznie składa się z de-facto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach powierzchnia działki około 620m. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 122m , użytkowa 100m.Składa się z salonu z aneksem kuchennym ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rypin,kujawsko-pomorskie

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Rypin - przytulne mieszkanie 36 m - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 000 zł74 m² 8 254,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m (pow. użytkowa 68,45 m ), położone na parterze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.