dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 615 ogłoszeń

1 390 000 zł385 m² 3 610,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 684 m²

Brodnica, ul. Willowa. Dom do sprzedania. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Karbowie przy ul. Willowej. Parter - duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł11 337 m² 52,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno w powiecie brodnickim. Przedmiotem oferty są dwie działki o łącznej powierzchni 11337 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-produkcyjne od ok. 300 m w obiekcie o łącznej powierzchni 947 m w Bydgoszczy (jachcice). Możliwość wynajmu części lub całości - elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Górzyskowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł163 m² 4 478,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

**** oferta W biurze DML-ds-2857 **** oferta promocyjna - 0% prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowy dom w stanie deweloperskim znajdujący się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł106 m² 4 707,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Moczadła, gmina Brodnica Na sprzedaż domy wolnostojące realizowane w miejscowości Moczadła, gmina Brodnica , w rejonie stanowiącym przedłużenie ul. Podmiejskiej. Budowa rozpocznie się lada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Ciechocinka i Siarzewa. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Cicha i spokojna w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odnowiona kamienicę na samym rynku. Na parterze znajdują się lokal handlowy z dużą witryną ok 200m2 - 1 piętro ok 60m2 mieszkanie - 2 piętro ok 60m2 mieszkanie Budynek w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! tylko W makler! Opcja sprzedaży jest działką o powierzchni 493m2 dostępną w Opławcu. Teren położony w miejscu położonym przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:101 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży budynku garażowo - gospodarczego na Osiedlu Piastowskim. Budynek wolnostojący. Parter: garaż o pow 16m2, góra: pomieszczenie o powierzchni 16m2. media:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł139,20 m² 5 021,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację - oferta dostępna tylko w biurze horyzont. Ze względu na metraż i lokalizację jest to idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam Działkę Rolną na Obrzeżach Miasta Lokalizacja: na sprzedaż oferuję działkę rolną położoną na obrzeżach Bydgoszczy z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Powierzchnia: działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 257 zł57,57 m² 8 654,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal 3-pokojowy o powierzchni 57,57m znajduje się na parterze budynku osiedle jagiełły etap I . Mieszkanie dwustronne z loggią od strony południowej, zapewniając dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 33 m , położona przy ul. Mazowieckiej 18 w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł74 m² 4 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom modułowy Villa Solea -54 m2 ,12,5m x 4,3m komfortowego życia w nowoczesnej formie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 900 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4900m2. Działka budowlana z warunkami zabudowy. Kształt działki: trójkąt. Media: -prąd, -gaz, -kanalizacja. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z Potencjałem nad Jeziorem Gopło - 80 m | Działka 1000 m | obręb Połajewek Cena: 295 000 zł (do negocjacji) Szukasz miejsca, w którym stworzysz dom dokładnie według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

33,09 zł/m²55,46 m² 1 835 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy zestaw lokali znajdujących się na piętrze na nowo wyremontowanym dworcu pkp w Kołodziejewie k. Inowrocławia. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45,92 m² 12 826,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Sosnowe Zacisze na toruńskim Jarze inwestycji wyróżniającej się elegancką architekturą, starannie zagospodarowaną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum / 15 minut pieszo do Starówki / Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1150 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 207/33 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²167 m² 8 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 167 m z witryną | Osiedle Sztuk Pięknych | Toruń Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowo-handlowy na wynajem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na IV piętrze w spokojnej części Bydgoszczy przy ul. Stawowej 15a. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych. Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 948 zł61,35 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie z przepięknym widokiem na chełmżyńskie jezioro z dwoma balkonami. * 3 pokoje * 1 piętro * narożne, dwustronne * 2 balkony - 11,52m2 i 4,86 m2 Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia 30- metrowy lokal biurowy położony na 2-gim piętrze w budynku z windą. Lokal został podzielony na dwa biura. W pomieszczeniu klimatyzacja. Czynsz najmu 40 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Dobre nieruchomości, polecają lokal handlowy o powierzchni użytkowej (łącznej) 140m2, położony w centralnym miejscu gminnej miejscowości Nowa Wieś Wielka w powiecie bydgoskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł69,40 m² 8 789,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na Koniuchach Dlaczego warto tu zamieszkać? wyraźny podział na strefy: dwa poziomy pozwalają naturalnie oddzielić życie codzienne od strefy prywatnej. Dół to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

69 990 zł2 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki o pow. 2000 mkw zlokalizowanej w miejscowości pomiany, gmina Koneck, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł156,20 m² 5 435,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal niemieszkalny o powierzchni 156,2 m , obecnie wykorzystywany jako lokal biurowo-usługowy, przeznaczony do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 024 zł40,94 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł131,11 m² 4 385,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 pod inwestycje Centrum. Cena do negocjacji M5 o pow całkowitej 131,11 m2 i użytkowej 110,07 m2 na drugim pietrze w kamienicy usytuowanej w centrum miasta. Dobra lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu kompleks sześciu pięknie położonych działek o powierzchni każdej z nich wynoszącej ponad 3 000 m . Działki znajdują się w malowniczej okolicy, która ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie blisko ścisłego centrum Torunia - ul. Głowackiego. Dogodna lokalizacja dla pary lub na działalność biurową, 33 m2, 2-pokoje(13,5m + 9 m). duży balkon. Budynek z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

419 800 zł46,82 m² 8 966,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 46.82 m2 Super cena! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na II piętrze, w trzypiętrowym budynku nr 5 , w klatce schodowej bez windy na Jarze przy ul. Watzenrodego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaż 2 działek w Nowym Dąbiu o powierzchni : 1 238 m2 - 90 374 zł 1 134 m2 - 82 782 zł Wodociąg oraz energia elektryczna przy działce o pow.1238 m2. Dojazd drogą asfaltową -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy wsb! Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na bardzo duży balkon, - sypialnia, - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł78,61 m² 5 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne,nietuzinkowe ,przestronne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji bydgoszcz-śródmieście! 4 pokoje! Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia - Centrum miasta 30 m świetna lokalizacja blisko Dworca pkp. Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 30 m , usytuowany na 2. piętrze reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 213 zł30,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.