dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 615 ogłoszeń

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu apartament o powierzchni 46 m , który stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł63,10 m² 7 527,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie (os. Przylesie). Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 45 m do odnowienia kamieniczne wnętrze pełne możliwości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w kamienicy, zlokalizowane w atrakcyjnej części Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży dużego domu z zabudowaniami i dużą działką w Gołotach, gmina Unisław. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 995 zł29,04 m² 11 879,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 29,04 m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Suchoręcz - tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 19800 mkw., położona w cichej i spokojnej okolicy. Parametry działki: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1582 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 28 m x 57 m, położona w miejscowości Chełmica Mała, gmina Fabianki, częściowo porośnięta młodymi.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł611 m² 114,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nad kameralnym Jeziorem w Ostrowąs. film : LOKALIZACJA - Ostrowąs , gm.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²155,20 m² 6 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 155,2 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Strumykowej, na III piętrze budynku. (pomieszczenie ok. 100 m+ sala ok. 16 m + pomieszczenie socjalne+ zaplecze kuchenne).

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł887 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna oferta na obrzeżach Michelina! Oferujemy do sprzedaży działkę w Nowej Wsi o powierzchni 887 m , usytuowaną bezpośrednio przy drodze asfaltowej -jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki siedliskowej, położonej zaledwie 5 km od toruńskiej Starówki. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: 1) przeznaczenie podstawowe - tereny rolnicze;.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż doinwestowany luksusowy dom z basenem przy ul. Olęderskiej w Toruniu. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: 1270.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł1 277,58 m² 2 896,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Urokliwy obiekt restauracyjno-hotelowy na sprzedaż Podstawowe informacje: lokalizacja: przedmieścia Bydgoszczy, okolica cicha i spokojna Powierzchnia użytkowa 1018,8m Rok budowy: 2009 Liczba pokoi: 15.

Szczegóły ogłoszenia

619 990 zł200 m² 3 099,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w Wierzchucinie Królewskim. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

15 471 680 zł55 259 m² 279,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zakupu dwie działki objęta mpzp na cele produkcyjne i usługowe. Działka o ładnym i dającym duże możliwości kształcie, front to 296 m., w głąb do 212 m. Woda miejska na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży, przestronny lokal w nowowybudowanym skrzydle parterowego budynku usługowego w bardzo charakterystycznej i rozpoznawalnej lokalizacji przy samym skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

157 665 zł1 371 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Małe Rudy Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1370 mkw. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Prąd oraz woda w drodze. Piękna okolica w pobliżu las oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,40 m² 14 591,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W cenie dwa garaże oraz piwnica! Wyjątkowe, wyremontowane mieszkanie na Bielawach - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy komfortowe,wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferta W pepper house! piętrowy dom W nowej wsi wielkiej! atuty: - dom wolnostojący! - 5 pokoi! - 2 łazienki! - Działka 697m2 - Dwie bramy wjazdowe! - Garaż dwustanowiskowy i wiata.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 510 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność tylko w mazaro nieruchomości! Na sprzedaż działka w Bydgoszczy w dzielnicy Czersko Polskie, teren Parku Przemysłowego 10 minut od Miasta Bydgoszcz. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł4 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz hali idealnej? Możliwość budowy dla konteretnego klienta! Hala o powierzchni 4000m2 na działce 10 000m2. Utwardzony plac przed obiektem! Teren ogrodzony! Idealna lokalizacja - połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kruszwicy równoległa do ul. Cichej. Działka ma regularny kształt prostokąta o wymiarach 25x35m Najważniejsze atuty działki: lokalizacja na terenie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł640 m² 2 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Kamienica w centrum miasta niedaleko zamku w Golubiu-Dobrzyniu. 200 m od zamku i 100 m od rynku. Powierzchnia kamienicy to 640 m2 plus osobny budynek na działce ok 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 571 m² 459,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działka inwestycyjna utwardzona z budynkami Sprzedam atrakcyjną nieruchomość komercyjną Inowrocław, ul. Orłowska Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 4 571 m2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 676 zł96,39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową propozycję na rynku pierwotnym we Włocławku przestronne, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 96,39 m zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,73 m² 6 837,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane i czeka na nowych właścicieli. Cały budynek został wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

996 190 zł126,10 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale również na dobrej komunikacji? Trafiłeś idealnie Zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł51,60 m² 3 100,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Polanowicach - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,20 m² 8 123,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu znanej i lubianej miejscowości Niemcz. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o metrażu 726m 2 - zawarta umowa przedwstępna 3 działki w samym centrum miejscowości Murowaniec ul. Agatowa Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co.

Szczegóły ogłoszenia

67 080 zł1 118 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w miejscowości Bławaty obok Strzelna. Dla dwóch działek przy drodze wydane zostały warunki zabudowy. 1) dopuszcza się budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego; 2).