dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana - miejsce stworzone dla osób, które marzą o własnym domu w harmonii z naturą! Wyobraź sobie poranki w otoczeniu zieleni i śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,32 m² 10 450,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,32 m , zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku w Osielsku pod Bydgoszczą, przy ul. Jana Pawła II. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Zarośle Cienkie o powierzchni 3000m2. Krzątał prostokąta o wymiarach 30x100. Ostatnio wyraźnie widać, że pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą bardzo szybko.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności przy szpitalu Biziela. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna od czerwca! Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania na wynajem przy ulicy Strzeleckiego 4 w Fordonie. Ta nieruchomość to piękny, dobrze zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41,88 m² 11 437,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie (41,88 m2) na parterze w bloku z roku na bydgoskim Skrzetusku. Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twój dom. Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł172 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 172m2. Magazyny z automatyczna bramą wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m. Całość obiektu zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 zł406 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym Funkcjonalny obiekt o łącznej powierzchni 406 m : - hala 122 m - hala 284 m - pomieszczenia biurowe - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na osiedlu mokrym. Lokal wolny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze w ciągu innych lokali usługowo-handlowych. Koszt najmu: 3400 zł , plus ok. 1100.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepięknie położona działka o powierzchni 3626m2, w atrakcyjnej części Osielska,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł117 m² 6 965,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Parterowy dom z ogrodem - Łabiszyn | 93,8 m | działka 522 m Tylko u nas! Jeśli szukasz domu, który łączy wygodę codziennego życia, przemyślany układ i niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka w lesie - cisza, natura, prywatność! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha, położona w malowniczym, leśnym otoczeniu - idealna dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Mieszkanie ma 41 m 2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnego pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²101,03 m² 4 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 101,03 m2 na parterze - Okole. Beta. Lokal mieści 6 pokoi , 2 łazienki wc , pomieszczenie socjalne Lokal znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji na osiedlu Łokietka. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

39 000 zł14 m² 2 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej - Bydgoszcz, ul. Ułańska 10 Oferuję na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe zlokalizowane w hali garażowej przy ul. Ułańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 327 m² 203,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Żołędowie o powierzchni 9327mkw. Działka nie jest objęta mpzp Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 100m drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z "nowych" ulic w Kruszwicy - przy ulicy Kruczej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 388 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Wieldządz, gm. Płużnica, powiat wąbrzeski Numer ewidencyjny działki: 89/5 - Powierzchnia: 2388 m - mpzp: mn6 Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych osiedli w Bydgoszczy - Wyżyny. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1015 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Działka z zatwierdzonymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowe po remoncie, 2 pokojowe mieszkanie z loggią Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Szosa Lubicka w Toruniu Mieszkanie o metrażu 48,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z witryną (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł200 m² 10 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 200m, znajdujący się na dużej działce sąsiadującej z lasem. Nieduża miejscowość P yszczyn znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 017 m² 42,61 zł/m²