dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

659 000 zł52,60 m² 12 528,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność3 pokoje | 2025 rok | klimatyzacja | duży balkon | winda | gotowe do wejścia Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł82,30 m² 10 315,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, dwu-kondygnacyjnego. Osiedle zamknięte położone na obrzeżach miasta w otulinie zieleni i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna propozycja dla studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, uniwersytetu wsb Merito, akademii Jagiellońskiej lub osób pracujących w Centrum Torunia Osiedle "słoneczne Tarasy" to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 w stanie deweloperskim z ogrodem o pow. 57,00 m2 w Ciechocinku w pobliżu uzdrowisk.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,50 m² 8 942,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie - Powstańców Śląskich / Bielawy / 2 piętro / Loggia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,78 m , położone na drugim piętrze w bloku. Lokal ma funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

173 650 zł755 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 755 m2 w Łochowie. Działka usytuowana w południowej części Łochowa pomiędzy Kanałem Bydgoskim, a ścianą lasu. Media: w drodze- prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł48,20 m² 8 296,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 48,2 m , położone przy ul. Łyskowskiego na osiedlu Rubinkowo I w Toruniu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej przy ul. Poznańskiej 113 na toruńskim Podgórzu. Działka liczy 1362 m2, (27 x 53 m), objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w naszym biurze bardzo ciekawe, nie tuzinkowe mieszkanie umiejscowione na poddaszu odrestaurowanej kamienicy. Lokal został przystosowany do zamieszkania w 2014 roku, zostało wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w wysokim standardzie w Brodnicy w budynku z windą sprzedam. Położone jest na trzecim piętrze 4 letniego budynku mieszkalnego na skraju kameralnego osiedla przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 3000 mkw, o wymiarach około 36 m x 84 m, położona w terenie zabudowanym domami jednorodzinnymi, w miejscowości Chełmica Duża, gmina Fabianki,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,50 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego mieszkania na stawkach! ulica strzałowa! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: atrakcyjnie usytuowaną działkę 1678 m2 w miejscowości: nekla, ulica: żurawinowa. W najbliższym sąsiedztwie działki nowe domy jednorodzinne. 2 8m.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,10 m² 5 077,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż, o powierzchni 45,10 m2, usytuowany na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 364 m² 87,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1364 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Wymiary działki : szerokość 25m x długość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy do zaprezentuje atrakcyjną ofertę niewielkiego mieszkania w świetnej lokalizacji, idealnego zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe. Oto kilka kluczowych punktów oferty: podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania 9 działek budowlanych w Stajenczynkach w gminie Obrowo powiat Toruński, województwo kujawsko- pomorskie. Działki znajdują się w pięknym miejscu w otoczeniu lasów Jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie m3 w bardzo dobrym stanie. Świeżo wyremontowane. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, blok posiada windę. Wokół pełno zieleni, park oraz pasaż handlowy. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

100 725 zł1 185 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Nowe Dąbie / granica z Przyłękami i Olimpinem Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Nowym Dąbiu. Działka budowlana, nowy właściciel musi wystąpić do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 725 zł48,45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania 47 60 m | Stan deweloperski | ul. Garbary | Bydgoszcz Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Garbary w Bydgoszczy. Kameralna inwestycja.