dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

1 950 000 zł744 m² 2 620,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:990 m²

NA sprzedaż - Nieruchomość Inwestycyjna z Dochodowymi Lokalami i Mieszkaniami Województwo kujawsko-pomorskie , powiat grudziądzki , gmina Miasto Łasin , w miejscowości Łasin podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

65,27 zł/m²38,30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesne 2 lokale usługowe/biurowe na wynajem - Wąbrzeźno, ul. Partyzanta Szukasz miejsca, które realnie wesprze rozwój Twojego biznesu? Oferujemy dwa funkcjonalne i nowoczesne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Twoje nowe M3 w Fordonie! Lokal tylko czeka na zaaranżowanie przez nowych mieszkańców! Mieszkanie ulokowane na IV piętrze w bl oku z 1992, położone w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę o powierzchni 879 m w Bobrownikach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka budowlana, niezadrzewiona, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł3 729 m² 50,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w północno-wschodniej części Kcyni, pomiędzy ulicami Nakielską i Tupadzką, w odległości około 1,5 km od Starego Rynku. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 338 m² 89,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1338 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Działka z zatwierdzonymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 698 712 zł103,58 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł89,18 m² 2 836,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 89,18 mkw, położone na parterze wybudowanego w 1928 roku, jako pierwszy murowany budynek przy ulicy Świętego Antoniego we Włocławku (wg.

Szczegóły ogłoszenia

3 953 672 zł64 409 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²85 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy 85 m Brodnica, ul. Długa z własnym parkingiem! Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 85 m , położony w Brodnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł153 m² 16 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

To nie jest dom dla każdego. To propozycja dla człowieka, który rozumie, że czas jest jedyną walutą, której nie da się odzyskać. Większość luksusowych nieruchomości w Toruniu to obietnice.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,88 m² 13 134,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opis Jednopokojowe mieszkanie ( 33,8 m2) na trzecim piętrze w apartamentowcu z 2022r. roku (winda) w Bydgoszczy osiedle Błonie. Wnętrze to przestrzeń składająca się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł160,45 m² 3 022,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dom z potencjałem w zielonej Magdalence - projekt Szafir Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym, położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 010 m² 107,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę włocławek/rozdroże - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! link do prezentacji nieruchomości dron Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie 49,96 m z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł33 600 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Farma fotowoltaiczna o mocy 1mw gotowa, w pełni działająca! Zapraszamy do inwestycji! Mamy dla Państwa gotową, wybudowaną farmę fotowoltaiczną o mocy 1 mw położoną w Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni około 30 m2 położony na I piętrze znajdujący się w budynku przy ul. Świętopełka. Nieruchomość posiada własny parking, przypadający dla wynajmującego jedno.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej, malowniczej okolicy, zaledwie 4 minuty od Kowalewa Pomorskiego. To idealne miejsce zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy pomieszczenie idealne pod lokal handlowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Sępólna Krajeńskiego przy skrzyżowaniu ulic T. Kościuszki, i Bł. Ks. J.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bydgoszczy, przy ulicy Chemicznej. Rodzaj działki: przemysłowa. Powierzchnia działki wynosi 57452 m2. Wymiary działki 108.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rewelacyjna działka nad jeziorem! Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 7000.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł42 410 m² 28,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu Z dostępem do brdy! niezwykła lokalizacja W koronowie łączna powierzchnia 42.410 MKW OPIS OFERTY: Działka budowlana w otulinie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł110,39 m² 5 417,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Studenci czekają na twój pomysł! dwupoziomowy lokal 110 M central campus Szukasz nieruchomości, która zarabia na skali i unikatowości? W Central Campus przy ul. Chodkiewicza 89-91.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł671 m² 178,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobre Nieruchomości prezentują : Na sprzedaż: 10 działek budowlanych Gzin Górny k. Dąbrowy Chełmińskiej * Kujawsko-Pomorskie | * Cena: 180 zł/m | * Powierzchnie od 671 m do 1585 m Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 z możliwością przerobienia na M 3. Układ mieszkania nie przejściowy. Oddzielnie kuchnia z wejściem z przedpokoju. Duży pokój około 17m. Mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,50 m² 8 351,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu na ul. Morcinka. Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m2, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka zlokalizowana przy gownej ulicy w Łubiance z przeznaczeniem na tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług Działka ogrodzona z trzech stron siatka ,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92,20 m² 8 449,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku w prestiżowej i spokojnej części Niemcza. Komfortowa przestrzeń i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne w pobliżu lasu. Możliwość dokupienia przyległych działek. Działka położona od głównej drogi asfaltowej - 1 km. W pobliżu media. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł63,50 m² 8 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Chełmińskie Przedmieście Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 64m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 1500 m2, ogrodzona, z suwnicą! Regały widoczne na zdjęciach mogą zostać usunięte. Parametry hali: - wymiary hali szerokość 18,5m.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł127,54 m² 5 880,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w zadbanej i eleganckiej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 25. To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

11 600 zł580 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Idealna na sklep, biura, szkolenia itp.! polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 580 m2 z salą sprzedażową z przeszklonymi witrynami od ulicy. Magazyn z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny 155 m2 w Centrum. 155 m2, 3 pokoje Winda - jest Lokal mieści się na poddaszu. Kaucja - trzymiesięczna Ogrzewanie- gazowe wliczone w czynsz Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! oferta dostępna tylko W pepper house! tylko U nas lokal na wynajem W wyjątkowej kamienicy! Lokal idealny pod siedzibę, oddział firmy jak i inwestycję. Atuty: - rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 784 zł49,18 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy - Toruń nieruchomość inwestycyjna! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 138 m² 58,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Wydane warunki zabudowy! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę w sercu Borów Tucholskich, w malowniczej i cichej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:20 300 m²

Oferta wynajmu nieruchomości komercyjnej Województwo Kujawsko-Pomorskie, powiat świecki, gmina Dragacz, miejscowość Dolna Grupa, działka nr 135 Oferujemy na wynajem atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na wynajem dom wolnostojący - Jachcice Bydgoszcz Do wynajęcia przestronny dom wolnostojący o powierzchni 240 m , położony na działce o powierzchni 740 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł775 m² 5 096,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy Z klimatycznym mieszkaniem. Powierzchnia całkowita obiektu : 775 m2. Wszystkie media miejskie : gaz, ogrzewanie, woda, prąd. Zainstalowana klimatyzacja (.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł330,21 m² 1 786,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w mieście Kowalewo Pomorskie, powiecie golubsko-dobrzyńskim, woj. kujawsko-pomorskim. Działka o powierzchni 0,1762 ha.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij