dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 611 ogłoszeń

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

! 5 pokojowe mieszkanie 115,65M - jagiellońska! atuty: - przestronne 95m z dużą piwnicą ok.20m! - ustawny rozkład pokoi + pomieszczenie gospodarcze! - ogromny potencjał aranżacyjny! - duża.

Szczegóły ogłoszenia

140 616 zł5 022 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 0,5022 ha (5022 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz niedaleko plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł88,44 m² 12 437,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Zagospodarowana działka z domami idealnymi pod Agroturystykę w Grabowcu pod Toruniem Dom z działką 5400m , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności agroturystycznej Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1115 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu Dom w Lipiennikach 6o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

74 565 zł1 657 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1657 m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł160 m² 2 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Na sprzedaż piętrowy dom z ogromnym potencjałem i dużym podwórkiem, położony nieopodal miejscowości Strzelno i Kruszwicy. Nieruchomość posiada 2 piętra, każda o powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł880 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Prezentuję Państwu działki budowlane w miejscowości Mochle, gm. Sicienko. Działki położone w spokojnej części miejscowości. Powierzchnia działek od 868m2 do 936m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,07 m² 7 792,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Nowa super oferta! z możliwością przerobienia na 3 pokojowe. Rewelacyjne mieszkanie w przepięknie położonym budynku. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,5 m , położonej na 2. piętrze dwupiętrowego budynku, na rynku wtórnym. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować mieszkanie dwupokojowe (48m2) nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, znajdujące się na przedmieściach Bydgoszczy, w osielsku/myślęcinku. Wolne od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko, gospodarstwo rolne zabudowane położone w miejscowości Sokołowo, w gminie Brześć Kujawski (powiat włocławski, woj. kujawsko-pomorskie). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł98,20 m² 4 063,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1881

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98,20 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1881 roku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży gruntu rolnego o łącznej powierzchni 1 ha, położonego w miejscowości Broniewo, w gminie Złotniki Kujawskie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33,18 m² 8 589,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie o powierzchni 33,18 m , położone w zadbanej kamienicy w Bydgoszczy, przy ul. Ugory. Nieruchomość jest doskonałą opcją zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

578 999 zł57 m² 10 157,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Eleganckie mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zaciszu Czyżkówka. 2 poziomy, piętro z antresolą! Wnętrze to salon z aneksem, łazienka i przedpokój na pierwszym poziomie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M4, położone w spokojnej i zielonej części Nowego Fordonu Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

395 734 zł46,28 m² 8 550,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł159,90 m² 9 687,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Umowa przedwstępna Parterowy dom w Zielonce pod Bydgoszczą komfort, natura i nowoczesne rozwiązania, przestrzeń, spokój i ogród jak z marzeń Wyobraź sobie poranki z kawą na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ul. Bielańskiej o powierzchni 0,2734 ha. Forma władania gruntem - własność. Uzbrojenie: - woda - energia elektryczna Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł838 m² 200,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofert sprzedaży działki w Borównie gmina Dobrcz. Blisko zjazdu z S5 Aktualne warunki zabudowy : - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Komfortowy dom W centrum rypina - ul. Spokojna Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się ciszą! Energooszczędny dom z ogrzewaniem gazowym i ogrodem. Prezentujemy wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m położone na osiedłu Paryskim w Bydgoszczy Wspaniała lokalizacja i aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż jedna z pięciu działek zlokalizowanych 20 min drogi od Torunia, w miejscowości Łążyn , gmina Zławieś Wielka, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka położona nieopodal lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

54 200 zł714 m² 75,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 714mkw. i 1316mkw. z wydanymi warunkami pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Niedźwiady, blisko Rogowa. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 64,6 m do remontu - Komratowo, powiat żniński | 129 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,6 m zlokalizowane w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł198 m² 3 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 z budynkiem gospodarczym 48 m2 na działce 530 m2 ,zlokalizowana na Miedzyniu, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub inwestycyjnie pod gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł242,80 m² 4 530,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Zapraszam do poznania wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom, położony na spokojnym osiedlu Nad Wisłą, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł290 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy dom parterowy w spokojnej części Łochowa. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na wynajem lokal o przeznaczeniu biurowym, umiejscowiony przy ul. Pod Blankami w Centrum. Informacje O budynku: nieruchomość, w której znajduje się lokal usługowy to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 650 zł78,20 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,2 m2 z dużym balkonem 20,92 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja - Duży balkon - Strefowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł55,95 m² 10 723,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokoje w cetrum, 57 m użytkowe plus antresola - łączny metraż około 64 m . Co oferuje: *przestronne dwa pokoje i aneks/antresola, idealne pod własną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 w cenie od 275.000. Wszystkie mieszkania po generalnym remoncie, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agdom Nieruchomośc i ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Probostwo Dolne, województwo kujawsko-pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł320 m² 2 590,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom w centrum, segment środkowy o powierzchni 320 mkw. Działka o powierzchni 287 mkw. Górzno, powiat brodnicki Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 320 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 665 m² 99,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: pięknie położone działki w Zielonczynie. Cudowne widoki. Dojazd drogą asfaltową, ścieżka rowerowa. Aktualne warunki zabudowy! lokalizacja: zielonczyn to miejscowość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł4 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata   Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana kilka kilometrów od Łabiszyna. Możliwość podzielenia na mniejsze działki. Działka położona w otoczeniu domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56,32 m² 7 457,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjna oferta to mało powiedziane M3 z ogromnym potencjałem na M4 Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta wyłącznie.