dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 612 ogłoszeń

763 360 zł2 936 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż teren o powierzchni 2936 m2, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Idealna okazja dla dewelopera. Działka budowlana, pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

91,30 zł/m²115 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal 115 m na wynajem open space + 4 gabinety + taras z widokiem! Szukasz przestrzeni, która zrobi wrażenie na Twoich klientach i pracownikach? Mamy coś wyjątkowego! Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 212 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozległy obiekt o powierzchni 740,25 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 2 212 m w Strzelnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł312 m² 6 407,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

W tej cenie lepszego domu nie znajdziesz! Luksusowy, energooszczędny dom wolnostojący z 2021r. w Stylu Skandynawskim z bezpośrednim widokiem na Kanał Bydgoski! Bydgoszcz - Flisy. Otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 016 zł35,04 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 4287 m2 w Bydgoszczy / Górzyskowo. Opis oferty: działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego 10u. Obszar przeznaczony dla zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek ekspedycji kolejowej, wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, bez ogrzewania. Powierzchnia budynku do najmu wynosi 150 m2. W otoczeniu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż prawo do działki z zasobów Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Działka zlokalizowana na bydgoskim Miedzyniu w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie miejsce, w którym pierwszy promień słońca odbija się od tafli jeziora. Wyobraź sobie miejsce, gdzie ciszę przerywa tylko śpiew ptaków, a goście ośrodka zaczynają dzień od.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł537,02 m² 4 636,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

Michelin to najbardziej ceniona dzielnica willowa Włocławka. Zabudowa wyłącznie jednorodzinna, dużo zieleni i cisza, której nie zakłóca ruch tranzytowy. Nieruchomości tutaj zmieniają.

Szczegóły ogłoszenia

2 131 500 zł2 850 m² 747,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce na dom seniora! położony 5 km od torunia! Przedstawiam Państwu obiekt o powierzchni 2800m2 położony na działce 8700m2. Idealne miejsce na Dom Seniora lub lokale mieszkalne. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 008 m² 348,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Duża działka w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Spokojna, urokliwa okolica prawej strony.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 154 m² 233,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Różankowo-Świerczyny przy ul. Bursztynowej z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Torunia. Narożna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować kompaktowe, świetnie zaaranżowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe położone na toruńskim Jarze w zielonej, cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 615 m² 87,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Dragaczu o powierzchni 2615 m2 jest klasyfikowana jako 4 klasa ziemi, co świadczy o jej doskonałych właściwościach pod kątem budowy. Położona przy malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Wyposażenie: mieszkanie składa się z bardzo przytulnego salonu wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem | ul. Brzeźna, grudziądz (os. Kopernika) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

101 850 zł1 455 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną działkę, która idealnie spełni warunki na miejsce na Twój Wymarzony Dom! Działka w pięknych okolicach, gdzie panuje spokój, cisza. Idealna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kruszynie Krajeńskim! Działka o powierzchni 1040 m 2 ulokowana na uboczu Kruszyna Krajeńskiego , nieopodal Noteci. Długość frontu - 21 m 2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Czy szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Pragniesz ciszy i spokoju? Jeśli tak, zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje kredytowe. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

706 550 zł1 087 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Niemcz, 1087 m , pełne uzbrojenie, asfaltowy dojazd Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament na wynajem W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą wynjmu pięknego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż: powierzchnia: 1050 m Lokalizacja: dąbrowa Chełmińska , 1 km od sklepu Dino , 100 m od lasu Atuty: spokojna okolica, bliskość natury i jednocześnie dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego przy ulicy Altanowej. Oferta dostępna jest wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł2 883 m² 154,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kopaninie Lokalizacja - Kopanino, ul. Wierzbowa; - bezpośrednio za Złotorią, z odległością 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł390 m² 4 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 330 m | 7 100 m działki | Wieniec Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i realnego potencjału.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia usytuowane w budynku magazynowym, położonym w pobliżu dworca i torów kolejowych o pow. 115,85 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł158,27 m² 6 305,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta W naszym biurze! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy. Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²82 m² 2 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum miasta z bardzo dobrą komunikacją, z samodzielnym niezależnym wejściem z ulicy , aktualnie przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej , ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1038 mkw , o wymiarach około 30,5 m szerokości x 34 m głębokości, położona w centrum osiedla domów jednorodzinnych Zawiśle we Włocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal przeznaczony na usługi, zlokalizowany przy ulicy Szerokiej w Toruniu. Świetna dostępność komunikacyjna i wysoki ruch pieszy. Kamienica bardzo reprezentatywna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,56 m² 73,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

209 340 zł1 163 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną 1163m2 na Białych Błotach pod zabudowę jednorodzinną, budynek szeregowy (szerokość 11,7 m) oraz zabudowę usługową. Kształt - prostokąt Działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Bydgoszczy ? Działka - Kruszyn gm. Sicienko -wielkości 1605m2. Uzyskane warunki zabudowy. W sąsiedztwie działki zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł46 m² 5 347,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł749 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym nowa cena Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 749 m2, położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

836 250 zł5 575 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz   Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w pięknej miejscowości nieopodal Bydgoszczy. Wśród drzew i zaledwie kilkaset metrów od rzeki Brdy. -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł28,80 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szukasz swojego pierwszego własnego miejsca w jednej z najbardziej urokliwych części Torunia? Prezentujemy funkcjonalny lokal położony w klimatycznej kamienicy z 1905 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 735 m² 54,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić wartą uwagi ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow 2735 mkw zlokalizowanej w miejscowości wybcz (kuj-pom).

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł215 m² 2 325,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 532 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy Państwu dom z potencjałem aranżacyjnym, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł231,60 m² 6 904,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży nowoczesnego i komfortowego 6 pokojowego domu wolnostojącego o pow.