dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 612 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

539 000 zł57,20 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Po generalnym remoncie | mieszkanie 3-pokojowe | powierzchna 57,20 m | Toruń, os. Mokre. Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Rubinkowo II | słoneczne i funkcjonalne Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta w Toruniu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 007 m² 106,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana 0,3007 ha, nr dz. 288/7 Zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Obrowo, pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

910 000 zł83,78 m² 10 861,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu duży apartament na osiedlu Jakubskie Przedmieście w Toruniu. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze apartamentowca wybudowanego w 2020 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł342 m² 581,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 342 m2 przy Rodzinnych Ogródkach Działkowych "bagienko" w miejscowości Annowo (gmina Łabiszyn) w bezpośrednim sąsiedzwie jeziora i z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł134 m² 4 619,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Mam zaszczyt przedstawić na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Stawki przy ul Wierzbowej, gmina Aleksandrów Kujawski, powiat aleksandrowski,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Centrum Nieruchomości Kopernik przestawia Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w Wymysłowie pow. toruński Prezentowany grunt o powierzchni całkowitej 4085m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Centrum nieruchomości kopernik przedstawia Super ofertę Szukasz idealnego miejsca, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do miasta? Działki, na której zbudujesz wymarzony dom, a z.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł140 m² 10 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Siedlisko w Piotrkowie na areale 1,7ha. Dom 140m2 , dwa wejścia, 3 pokoje,2 kuchnie, 2 łazienki,okna pcv. Piwnica 60m2 ,(kotłownia, nowy piec firmy Qipi 30kw sterowany, pellet) Dobudówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 444 zł48,93 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Rolniczej - jeden kameralny blok. Mieszkanie numer 26 * powierzchnia 48,93 m2 * 3 pokoje * 2 piętro - winda od poziomu garażu * balkon.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 30 mkw - Tur, 18 km od Bydgoszczy i 14 od Nakła nad Notecią. Tylko W naszym biurze! Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 052 m² 81,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Wydano warunki zabudowy dla 2 domów jednorodzinnych Działka położona przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Łysomicach o powierzchni 1174 m . Działka jest ogrodzona i ma utwardzony dojazd. Dostępne są wszystkie media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł120 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Nowoczesny dom parterowy makowiska, gm. Solec kujawski (etap: ławy fundamentowe) Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Inwestycja realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w cichej okolicy. Aktualna decyzja o zabudowie przestrzennej. Kontakt (prosimy o kontakt wstępny sms): leszek   Alicja  

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W niniejszym ogłoszeniu przedstawiamy działki budowlane nad rzeką Gąsawką na terenie krainy geograficznej oraz gminy Gąsawa: krainie Jezior: obszarze Chronionym Krajobrazu Jezior Żnińskich, nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | mieszkaniowo-usługowe | Nakło nad Notecią | nowe osiedle | 1226m2 | 981m2 Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o numerach ewidencyjnych 50/8 oraz 50/11. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż wolnostojący

lokal | piekarnia | usługi | produkcja | handel | magazyn | sklep | działka | 910m2 | Szubin | trasa S5 | zabudowa mieszkaniowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną i solidnie utrzymaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł277,17 m² 2 341,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:173 m²

dom | Szubin | inwestycja | 277m2 | pod wynajem | duży | bliźniak | 7 pokoi | usługi Skrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 419 m² 98,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 1419 m Media: woda 50m od działki prąd w drodze 300 m do plaży jeziora Przylega do linii lasu 25 minut do Bydgoszczy 15 minut do Żnina i Barcina Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z prywatnym stawem przy lesie | mpzp | 30 min do Bydgoszczy i Torunia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona bezpośrednio przy ścianie lasu, z własnym stawem (około.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,70 m² 8 651,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:759 m²

Szukasz nieruchomości, która nie generuje problemów, lecz realne oszczędności? Zapraszam do zapoznania się z domem zaprojektowanym z myślą o trwałości, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grudziądz super promocja mieszkanie na sprzedaż W dobrej lokalizacji. Machdom invest nieruchomosci   tel.   Prezentujemy na sprzedaż w super cenie mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 005 m²

Dom z 2007r na dużej działce 40km od Bydgoszczy Opis Sprzedam siedlisko z domem, garażem i budynkiem magazynowym. Na działce o powierzchni 5055 m2 znajduje się staw z pomostem.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł150 m² 2 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Przed Państwem atrakcyjna oferta sprzedaży domu w miejscowości Gogółkowo nieopodal Żnina o powierzchni ok.150 mkw. plus piwnica 70 mkw. Składa się on z parteru wielkości 75 mkw., gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w bloku o powierzchni 53 mkw. w Żninie. Blok umiejscowiony jest na ogrodzonym terenie, gdzie brama wjazdowa jak i drzwi wejściowe do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 581 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Chciałabym zaprezentować Państwu piękną działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:127 m²

Piękny dom w spokojnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania zadbany dom wielopoziomowy o powierzchni 180 m , usytuowany na działce 127m na Południu blisko lasu. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł222,50 m² 4 898,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Promocja - obniżka o 200 000 zł Nowa niższa cena - było 1 290 000 zł a teraz 1 090 000zł! Tylko u nas! dom marzeń w którym poczujesz komfort życia! Oferujemy do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł165,40 m² 4 413,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Atrakcyjna oferta - Nowoczesny dom w spokojnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania nowy wolnostojący dom z garażem w bryle o powierzchni całkowitej 165,40m 2 a użytkowej 137,40m.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,49 m² 12 373,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe budownictwo 2021r. | gotowe do wprowadzenia | Osiedle 4 Pory Roku 3-pokojowe mieszkane o powierzchni 56,49 m na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku deweloperskiego Apro Investments.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł212,40 m² 5 273,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Energooszczędny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła - między Bydgoszczą a Toruniem dla 4-5 osobowej rodziny. Na sprzedaż oferuję wyjątkowy dom jednorodzinny, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł22 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

346 100 zł1 049 m² 329,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1049 m2, która mieści się w Koronowie, w drugiej linii brzegowej, zaledwie 140 metrów od pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja - twoje miejsce na ziemi W sercu natury (mąkoszyn) Marzysz o domu w otoczeniu lasów, gdzie cisza i spokój są standardem, a nie luksusem? Prezentujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł61,83 m² 4 447,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na parterze w kamienicy przy ul.Sądowej. Lokal składa się z salonu (23m2), dwóch sypialni (9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł194,20 m² 5 870,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipniki, w gminie Białe Błota zaledwie kilka minut od Bydgoszczy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 105 m wykończony w 2024 r: obecnie mieści się w nim biuro, ale doskonale nadaje się do zaadaptowania pod 3-gabinetową przychodnię czy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1.123 m2 w Dąbrówce Kujawskiej. Okolica jest cicha i spokojna, idealna dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku.