dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

3 800 000 zł50 626 m² 75,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w bydgoskim Fordonie!nieruchomość ma powierzchnie 50 626 m2. położona w Fordonie, w części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł207,68 m² 16 852,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Przedstawiamy Państwu niecodzienną ofertę, odrestaurowany Pałac w centrum Żnina, który wyróżnia się na rynku nieruchomości nie tylko niebanalnym rysem architektonicznym, ale także przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 039 m² 191,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w Żninie o powierzchni 1039 mkw. położonej w spokojnej części miasta. Działka w kształcie prostokąta dla której obowiązuje mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 168 m² 53,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z dobrym dojazdem. Na sprzedaż działki w miejscowości Gliszcz gmina Sicienko. Dwie działki o powierzchni: 1168 mkw - 63000zł. 1250 mkw - 67000zł. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł13 621 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Dolne Wymiary, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Budynek A Symfonia to nowoczesna i kameralna inwestycja , która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,70 m² 5 236,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego w bloku niskim na 4 piętrze. Nieruchomość o powierzchni 48,7 m2 posiada balkon i piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

7 280 zł280 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajmu 140 m2 hali /pomieszczenia magazynowego na parterze budynku z dużą bramą wjazdową, ogrzewanej. Na pierwszym piętrze c zęść biurowa 140 m2, składająca się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł827 m² 95,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka budowlana 827 m podgórzyn / żnin Z warunkami zabudowy + możliwość dokupienia drugiej działki 833m2 lokalizacja: podgórzyn, gm. Żnin, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

716 063 zł68,49 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 68,49 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego przy ul. Kaliskiej 10. Podstawowe informacjepowierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt do agenta nieruchomości: roma Deka Tel.   Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na jezioro oraz las w miejscowości Czarmuń, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Świetna lokalizacja, idealne dla rodziny czy na potrzeby firmy! Bardzo ładne mieszkanie o pow. 65m2 usytuowane w centrum miasta, składające się z trzech osobnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł1 962,70 m² 2 343,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 830 m²

Oferta sprzedaży: kompleks Produkcyjno-Magazynowy Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 23a Przedmiot sprzedaży: nieruchomość gruntowa (użytkowanie wieczyste 0,6830 ha) z budynkami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

4000m2. Lokalizacja - Golub - Dobrzyń wjazd od ul. Kamiennej. uzbrojenie - prąd , wodociąg, kanalizacja przeznaczenie - mpzp, usługi, handel, plac składowy, budynek biurowy. odległość od: toruń - 39.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł265,24 m² 2 714,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:617 m²

Łasin (położony w odległości 25 km od Grudziądza) - Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 265,24 m2 położony na działce o pow. 617 m2. W metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł6 069 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 6069 m2 Z linią brzegową noteci. Aktualne warunki zabudowy na budowę 3 domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu odrestaurowanej kamienicy - propozycja dla osób poszukujących klimatycznej przestrzeni z potencjałem aranżacyjnym, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł165 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 561 m²

Pięknie położony duży dom (ok 165m2- 6 pokoi + poddasze do zagospodarowania) z widokiem na jezioro Dodatkowo na działce znajduje się Stodoła murowana o wymiarach 23 metry długa i 12.

Szczegóły ogłoszenia

239 040 zł1 494 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tleń, bory Tucholskie Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Tleń, w samym sercu Borów Tucholskich. ? lokalizacja: tleń, gm. Osie,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,33 m² 5 967,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym tarasem - os. Południe Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 60,33 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję świeże, czyste i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 48m , zlokalizowane w nowo wybudowanej oficynie przy ul. Okrężnej w Koronowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68 m² 15 441,18 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o powierzchni 68 m2 w River Towers Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję-wynajem. Położony jest na 7 kondygnacji budynku z 2020 roku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu użytkowego zlokalizowanego w Grudziądzu przy ul. Nad Torem. Ten przestronny lokal o powierzchni około 400 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz najprostszego możliwego produktu inwestycyjnego, który łatwo wynająć i szybko sprzedać? M14 w inwestycji Nova Andrzeja to kompaktowa kawalerka z aneksem, idealna na pierwszą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,40 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dziś prezentuję Państwu ofertę kawalerki. gotowej do zamieszkania :) Nieruchomość zlokalizowana w małej przytulnej i odrestaurowanej kamienicy, w otoczeniu dużego nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł62,20 m² 9 469,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Gagarina w Toruniu, w bezpośrednim sąsiedztwie rektoratu umk. - informacja.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 475 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy w Zamku Bierzgłowskim. Lokalizacja - Zamek Bierzgłowski , gm. Łubianka, ulica Łąkowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży mieszkania - bydgoszcz górzyskowo Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

996 190 zł126,10 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale również na dobrej komunikacji? Trafiłeś idealnie Zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40,65 m² 8 339,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje W centrum miasta - 41 M2 atuty: - centrum miasta! - ogrzewanie miejskie! - nowe instalacje! - gotowe do zamieszkania! - osobne wejście! charakterystyka: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony. Można również zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 130 m² 2 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 380 m²

Dom wolnostojący na bydgoskim Miedzyniu. Piętrowy dom (1130 m2 powierzchni użytkowej) z podpiwniczeniem pod całym budynkiem i garażem wielostanowiskowym. Spokojna, cicha okolica i działka.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł150 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Twoje miejsce na ziemi - siedlisko w Rudzie z własnym stawem! Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy z widokiem na własny staw i łąkę skąpaną w słońcu. Śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł69,51 m² 8 344,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjna oferta - pierwsze piętro blok Z windą Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w samym Centrum miasta, na osiedlu zamkniętym, w 2 piętrowym bloku z 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł247 m² 5 060,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Fantastyczny dom z widokiem na Wisłę! Bez pcc i prowizji. Posiadamy w ofercie drugą Willę Weronikę w miejscowości Sąsieczno w cenie 1.150,000zł Wyjątkowa lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł110 000 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży gospodarstwo rolne o powierzchni 11,65 ha, położone w miejscowości Iwno, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość ogrodzona betonowym płotem,.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł46,27 m² 8 515,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Dzielnicy Muzycznej To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz.