dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 612 ogłoszeń

566 000 zł125,96 m² 4 493,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:389 m²

Kontakt: magdalena Stachowicz tel.   Opis nieruchomości: Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 126 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenia położone w budynku usługowo-biurowym na Osiedlu Bartodzieje na I piętrze. Możliwość prowadzenia działalności biurowej, usługowej, dydaktycznej itd. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

20 700 zł900 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurowo-socjalną, zlokalizowana przy ul. Smoleńskiej w Bydgoszczy. Parametry techniczne obiektu: powierzchnia użytkowa: ok. 900.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta , lokal handlowo-usługowy w Centrum! Oferujemy do wynajmu (perspektywą sprzedaży) lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym o łącznej powierzchni użytkowej 30m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł166 m² 4 759,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu inwestycję zapewniającą dochód pasywny bez dodatkowych nakładów finansowych - 6 oddzielnych mieszkań pod wynajem po kapitalnym remoncie. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

39 666 zł1 803 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania. Bardzo dobra lokalizacja - Bydgoszcz Brdyujście. Dobra komunikacja transportem drogowym. Blisko portu lotniczego oraz portu żeglugi śródlądowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł172 m² 7 843,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o pięknej bryle na osiedlu Czerniewice Dom o powierzchni użytkowej ok 172 m2 usadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, przytulne dwupokojowe mieszkanie | 30 m | ul. Produkcyjna, fordon Oferuję na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący ze ścianą lasu. Położony W miejscowości władysławowo. Szybki, prosty.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł46,10 m² 8 676,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 46,1m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku z cegły Rozmiar i metraż mieszkania są idealnie przystosowane pod działalność gospodarczą, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł28 670 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla klienta inwestycyjnego tylko w House Team Nieruchomości & Finanse. Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przeznaczoną na cele inwestycyjne z pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m położona w miejscowości Prądki, w gminie Białe Błota. Działka posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł306 m² 7 810,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Luksusowy, z pięknie zaaranżowanym ogrodem tuż przy Parku Botanicznym Myślęcinek, w wygodnym miejscu na pograniczu Niemcza i Bydgoszczy -myślęcinek. Kontakt   Tutaj zamieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł98,14 m² 6 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

48 720 zł2 320 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2320 m2 z zapleczem biurowym, kilka dużych bram z poziomu O, rampy, ogrzewana. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł65 000 m² 23,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grzywna powiat toruński, gospodarstwo rolne na sprzedaż. Wiele możliwości dla osób ze statusem rolnika. Grunt, dom i zabudowania gospodarcze w malowniczej okolicy. Możliwość zakupu tylko.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38m kw, usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 502 zł52,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

481 454 zł7 543 m² 63,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80,30 m² 10 585,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z imponującą przestrzenią tarasową komfort, prestiż i funkcjonalność w jednym. Oferujemy Państwu nowoczesny, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 66 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- ok.150m od jez. Goreńskiego! Oferujemy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod budowę całorocznego, wolnostojącego domu o powierzchni 996 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedla Szwederowo, przy ul. Brzozowej. Kuchnio- jadalnia, salonik, to przestrzeń ok 20 m2. Oryginalny drewniany aneks kuchenny wraz ze sprzętem agd oraz stołem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w centrum Brodnicy. Lokal o wysokim standardzie znajduje się w świeżo odrestaurowanej kamienicy. Budynek został kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 526 m² 90,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki michałowo - gniewkowo - warunki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne W trakcie uzyskania W ofercie posiadamy 11 działek - wz w trakcie uzyskiwania. Media linia energetyczna -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na Starówce 156 m2 (parter +piwnica) * starówka toruń * Lokal znajduje się na Starówce ul. Panny Marii. Lokal położony jest niedaleko Rynku Staromiejskiego, budynków Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny o powierzchni 160m2, według projektu Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 068 500 zł197 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnej lokalizacji na dużą klinikę medyczną, regionalną centralę firmy lub centrum usługowe? Prezentujemy gotowy lokal użytkowy o powierzchni 197 m na sprzedaż Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 000 zł5 600 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Hotel położony w samym Centrum miasta Włocławek. Nieruchomość o tradycyjnej architekturze, dysponujący ponad 150 pokojami hotelowymi różnej wielkości, we wszystkich pokojach łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²98 m² 7 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 98M! witryna! parking! Lokal położony na parterze w reprezentacyjnym budynku, składa się z : - komunikacja 10,48 m.kw - powierzchnia biurowa 32,51 m.kw - powierzchnia biurowa 19,07 m.kw -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64,68 m² 7 111,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Oferta tylko W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   polecam na sprzedaż duże mieszkanie po kapitalnym remoncie w zadbanej 2 piętrowej kamienicy, na rogu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Duży apartament Z ogródkiem - ścisłe centrum ciechocinka 5 min. DO grzybka I ciechocińskiego deptaka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,80m 2 położone na parterze z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 936 zł34,48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł330 m² 3 572,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Włocławka - Zawiśle. Parterowy dom wolnostojący z zagospodarowaną górą mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 215 m² 85,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży pozostały dwie działki - 1215m2 lub 1374m2 w cenie 85 zł/m2! Atrakcyjne działki z pozwoleniem na budowę oraz z projektem! W pobliżu lasu, malownicza lokalizacja! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1930 m 2 położona w Ciechocinku w okolicach Wojska Polskiego. Nieruchomość składa się z trzech wydzielonych geodezyjnie działek lecz sprzedawana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowej o powierzchni 400 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Łódzkiej na toruńskich Stawkach. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł53,30 m² 12 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł116 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze! Nowoczesne mieszkanie 116 mkw - bliźniak, laskowice Pomorskie Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku typu bliźniak, położone w spokojnej części Laskowic.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł76,20 m² 2 099,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie z balkonem przy Rynku - Twoja prywatna loża w sercu miasta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 76,20 m , położonego.