dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szpetal Dolny

Włocławek,kujawsko-pomorskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w Szpetalu Górnym koło Włocławka. Piękny teren otoczony laskiem .Dom położony na działce 1019 m2 na której znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł42 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul. Żwirki i Wigury. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, na 2 pietrze w nowym bloku z windą. : gdzie : Osiedle "nowe torpo", to miejsce usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czernikowo

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

240 000 zł33 m² 7 294,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 32,9m2 usytuowane w budynku wybudowanym w 2015 roku na parterze w Czernikowie. Budynek usytuowany z dala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 999 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dopiero co wykończone mieszkanie do wprowadzenia na osiedlu 4 pory roku!. Transakcja bez pcc, co pozwala Kupującemu oszczędzić na starcie 8000 zł! Polecamy gorąco nowe mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł48 m² 4 618,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości z oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone w lubianej części miasta, na Osiedlu Wyżyny. Lokal o metrażu 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 900 zł48 m² 6 740,89 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Makler poleca do sprzedaży mieszkanie usytuowana na 10 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 48,41m i składa składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanisławka

Stanisławka,kujawsko-pomorskie

865 000 zł131 m² 6 603,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca wyjątkowy dom W stanisławce oferta tylko U nas W biurze! Do sprzedania dom w dwurodzinny o powierzchni łącznej 130m. Lokal pierwszy jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe. Świeżo po remoncie. Umeblowane, lodówka, kuchenka z piekarnikiem, mikrofalówka, pralka. Nowe okna, ocieplone, nowy piec gazowy. Cena 1000 zł. Czynsz do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

155 000 zł960 m² 161,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Nakle nad Notecią, która znajduje się przy ulicy Sikorkowej na Osiedlu Leśnym. Działka mieści się przy ostatniej ulicy "zamykającej" osiedle, dzięki czemu będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Szosa Chełmińska) składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/11m/9m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jęczmienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł84 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie w kamienicy (ul. Jęczmienna), składające się z 3 rozkładowych pokoi pokoju (25m15m/15m), przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz 2 łazienek i 2 wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 2 pokojowe mieszkanie 35 m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowej kamienicy śródmieście Mieszkanie bardzo jasne i przestronne. Czteropiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

685 000 zł57 m² 12 017,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze w nowym bloku na Wyżynach Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w nowym bloku w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 380 000 zł250 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom typu bungalow z dużym basenem i sauną o powierzchni 250m2. Dom zbudowany w latach 90-tych, zadbany, regularnie odświeżany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Smólnik

Smólnik,kujawsko-pomorskie

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3000m2, pięknie położoną wśród lasów i łąk w miejscowości Smólnik. W sąsiedztwie nowe domy do działki prowadzi droga szutrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

4 784 650 zł28 145 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w Lubiczu Dolnym z mpzp składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 2,6 Ha. Główne atuty nieruchomości: uzbrojona Działka przemysłowo - usługowa. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

169 000 zł89 m² 1 898,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w kamienicy do remontu w Aleksandrowie Kujawskim Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 89 m 2 , usytuowane na parterze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku w dzielnicy Bartodzieje. Standardowy układ szczeciński. Pokoje wielkości 16m2;11m2;9m2. Na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 80m2 w super lokalizacji w Bydgoszczy na Bartodziejach. Doskonała lokalizacja, bardzo duża ilość miejsc parkingowych, dostęp do rampy rozładunkowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 500 zł35 m² 6 424,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkania 36m2 w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska, lokal mieści się na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

60 000 zł1 494 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca! Makler nieruchomości poleca piękną działkę położoną w Świekatowie powiat świecki. Działka o powierzchni 1496m2. Media ,prąd ,woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon, - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

345 000 zł64 m² 5 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł56 m² 4 982,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Super oferta! Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 8 piętrze wieżowca w dzielnicy Wyżyny. Standardowy układ szczeciński. Pokoje wielkości 16;11;9m2. Na podłodze parkiet ,ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

289 000 zł105 m² 2 750,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Makler poleca Do sprzedania działka budowlana użytkowana rekreacyjnie o powierzchni 500m2 z domem w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł57 m² 6 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach w zadbanym ocieplonym bloku. Budynek dobrze utrzymany, zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania w bloku z końca lat '90, które jest w trakcie kapitalnego remontu. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości 3parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem dostępnego od zaraz. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

68,18 zł/m²11 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealny pod gabinet fizjoterapii, masażysty lub dietetyka! Prestige Nieruchomości prezentuje lokal o pow. 11 m2 usytuowany na poziomie -1 w pięknej kamienicy przy ulicy Solankowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 000 zł64 m² 5 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadbane mieszkanie na Przylesiu Mieszkanie składa się z - Dużego pokoju z wyjściem na loggie od strony wschodniej - dwóch sypialni - kuchni z świetną zabudową meblową - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł43 m² 5 908,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Bielawy. Pomieszczenia: 43,16 m 2 - salon 17 m 2 , - 2 sypialnie 6,5 i 5 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

1 000 zł39 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Mieszkanie w Pakości na pierwszym piętrze! Wymagany najem okazjonalny. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze W biurze! Prestige Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

221 000 zł736 m² 300,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca bardzo ładną działkę! Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 740 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

51 600 zł215 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Murowaniec 215 m2 ( możliwość dokupienia działki obok 578 m2 x 240 zł/m2 ). Stwarza to możliwość postawienia bliźniaka. Działka jest na etapie podziału więc jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w Złejwsi Wielkiej. Inwestycja realizowana będzie niezwłocznie po podpisaniu umowy na roboty budowlane. Czas realizacji inwestycji: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

770 000 zł71 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta mieszkania 71 m2 na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2019 roku na osiedlu Mokre. Zalety: - taras 69 m2, - dwie garderoby, - klimatyzacja, - system "smart home". Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gapa

Gapa,kujawsko-pomorskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się 3,5 km od Kowalewa Pomorskiego. Mieszkanie jest bezczynszowe do lekkiego odświeżenia. Bardzo tanie w utrzymaniu. Do mieszkania przynależy działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł42 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle leśne, duża kawalerka, ok. 37M2, II piętro, blok, blisko myślęcinek Tym razem oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane w bloku z lat 60 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler poleca Do sprzedania działką rod w Bydgoszczy na Miedzyniu , Lokalizacja ta powoduje ,że blisko na Nakielskiej są sklepy / Dino / ,oraz inne,ponadto przystanek autobusu 56 , z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł105 m² 4 487,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania trzypokojowego w zabytkowej kamienicy. Świetnie skomunikowana okolica, duże przestrzenie, oryginalne elementy i bliskość.