dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 000 zł58 m² 7 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro Makler poleca: 3 pokojowe mieszkanie na parterze, osiedle Bartodzieje, o powierzchni 56 m2, po generalnym remoncie. Mieszkanie wykończone z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł63 m² 6 150,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, 62,6 m2, na parterze, z balkonem. *Mieszkanie jest położone w centrum Chełmińskiego Przedmieścia, 2km od Starówki. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Toruń

Stary Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł160 m² 4 358,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku pcc. Istnieje możliwość wykończenia do zamieszkania - tzw. "pod klucz". Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 zł21 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Kawalerka gaz ciepla woda wyposazenie tel kuchenkagazowa mikrofala naczynia (lazienka remoncie pralka lodowka cisza przy bloku silownia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł32 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! miasteczko umk; i piętro,2 pokoje; blok. Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 900 zł35 m² 8 282,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, które zostało zaaranżowane i wyremontowane z zachowaniem nowoczesnych standardów. Zaprojektowane w funkcjonalny, wygodny sposób. Nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Parkowa

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

349 000 zł2 900 m² 120,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę przy lesie o powierzchni 2900m2 w miejscowości Czarne Błoto, gmina Zławieś Wielka. Szczegóły: - działka w kształcie prostokąta około 30m na 100m. Idealna dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

7 028 zł502 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowa z możliwością zagospodarowania np.na magazyn przeładunkowy wraz z zespołem biur i pomieszczeń socjalnych o łącznej powierzchni 502 m2. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 500 zł34 m² 8 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz swoich wymarzonych czterech kątów? W naszej ofercie prezentujemy mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Avia na bydgoskim Szwederowie. Osiedle składa się z 4 budynków wykonanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 - bydgoszcz perłowa dolina Doskonale rozplanowane, zaprojektowane w duchu maksymalnego wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

4 480 zł320 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna/magazyn o powierzchni 320m2. Przy hali znajduje się przestronny plac manewrowy oraz prywatne miejsca parkingowe. Dane techniczne: wymiary: 16mx18m Wysokość: 5,20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie Z własnym ogrodem oraz garażem! 3 pokoje! 90M2, 300 mkw działki! pięknie zagospodarowany ogród! Komfortowe mieszkanie położone na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł48 m² 8 856,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania wykończonego w wysokim standardzie, położonego na 2 piętrze apartamentowca na Górzyskowie. Oferta obejmuje lokal mieszkalny, przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąkolowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na parterze bloku przy ulicy Kąkolowej. Lokal częściowo, skromnie umeblowany. Mieszkanie czyste, zadbane, wolne od października, prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

264 000 zł51 m² 5 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,9 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy Włocławek, południe , jednostka E Balkon loggia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu ofertę lokalu na wynajem przy ul. Legionów. Lokal usługowy składający się z 2 pomieszczeń , pomieszczenia gospodarczego oraz toalety. Lokal można zaadoptować według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Toruń,kujawsko-pomorskie

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal Na Starówce - ulica Szewska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego w samym ścisłym centrum Starówki, główny szlak turystyczny. Kamienica po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

574 000 zł140 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję kameralnego osiedla domów jednorodzinnych. Nowoczesny dom Z 2022 roku Przedmiotem oferty jest dom w stanie deweloperskim zlokalizowany na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bojakowskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

529 000 zł157 m² 3 369,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 93 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku położonego we Włocławku, przy ul. Bojakowskiego. Dostęp zapewniony jest ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

710 000 zł90 m² 7 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal usługowy, budynek wolnostojący o powierzchni 90m2, w którym mieści się sklep Żabka. Na terenie 300m2 działki znajdują się również dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł42 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe M-3 (42m2) na 2. piętrze w ocieplonym bloku na Kapuściskach czeka na najemcę! Ulica Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej. Wolne od 15 lutego. Tylko najem okazjonalny. Wygodne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł40 m² 9 930,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zachęcam Państwa do zakupu wyjątkowego Apartamentu na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie idealne do wprowadzenia. Pomimo, że mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2017 roku wygląda jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 418 zł54 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

38,89 zł/m²18 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni ok. 18m2 m.kw z przeznaczeniem na działalność gospodarczą (doradztwo, księgowość itp.) Lokal znajduje się w Bydgoszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 53 m 2 - 3 pokoje, - kuchnia oddzielna, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostroroga

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł72 m² 4 513,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 900 zł65 m² 4 714,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu trzypokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, znajdujące się na Ip. kamienicy na bydgoskich Prądach w niedalekim sąsiedztwie lasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

55 000 zł33 m² 1 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości 3parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu na sprzedaż wolnego od zaraz! Świetna lokalizacja między blokami z doskonałym dostępem do miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 30 mkw. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych 17 mkw i 9 mkw , kuchni i toalety. Idealne przeznaczenie np. pod biuro rachunkowe, finansowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękna odremontowana kamienica A tam na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 53 m2 na pierwszym piętrze- idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

52 500 zł290 m² 181,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę rod w Bydgoszczy na Prądach Na sprzedaż działka rod w Bydgoszczy na osiedlu Prądy przy Kanale Bydgoskim, o powierzchni 290 m2. Na działce budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Bielawy. Pokoje wielkości 25m2 i 14m2. Na podłodze parkiet w bardzo dobrym stanie, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Bocianowie, w świetnym położeniu niedaleko ulicy Gdańskiej i Dzielnicy Muzycznej. Dzięki bliskości wydziałów kilku uczelni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

House Team poleca przytulną kawalerkę na wynajem zlokalizowaną na osiedlu Błonie. Mieszkanie o powierzchni około 30 m2 mieści się na dziesiątym piętrze jedenastokondygnacyjnego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł39 m² 7 689,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca Państwu piękne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Miedzyniu. Lokal po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, dwupokojowe zadbane mieszkanie 44 m2. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze nowego z 2017 roku bloku na Osiedlu Pod Skarpą Oferowane na sprzedaż mieszkanie 44m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilgi

Włocławek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł66 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku, przy ul. Wilgi, we Włocławku. Nieruchomość ze skosami, powierzchnia mierzona po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowe mieszkanie (ul. Grasera) składające się z 3 pokoi (25m/9m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju, pralni oraz balkonu. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł74 m² 6 372,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Idealna lokalizacja - pod własne M jak i inwestycję pod wynajem. Do negocjacji Na metraż 74m2 składa się: - kuchnia, - salon, - dwie sypialnie, - spiżarnia, - garderoba, - wc, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne po generalnym remoncie dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30m2 w wieżowcu na 4 piętrze na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł71 m² 4 849,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Świetna okazja w atrakcyjnej cenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z możliwością stworzenia przestronnego 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym.