dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 594 zł51 m² 7 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

116 900 zł865 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Prądki. Ładne położenie w sąsiedztwie lasku i nowoczesnej zabudowy. Dookoła nowe zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 700,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 667,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

629 000 zł128 m² 4 914,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Bez podatku pcc! Przedmiotem oferty jest dom zlokalizowany w Zielonce na działce o powierzchni 375m2. Budynek budowany w 2022 roku. Planowany odbiór na IV kwartał 2022r. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż! Piękną działkę budowlaną o pow. 1500 m w miejscowości Obórznia , gm. Łabiszyn. Media: przyłącze energetyczne na działce, sieć wodociągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 700,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

11 200 zł700 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. ok. 700m2, wysokość robocza ok. 3,7m, duży ogrodzony (ok. 1ha) teren, rampy i magazyn przeładunkowy z 10 automatycznymi wrotami do wspólnego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł92 m² 7 077,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu nietuzinkowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. To ogromne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wymaga remontu, dlatego też przez pierwsze 6 miesięcy najmu czynsz najmu wyniesie 0 zł. Mam przyjemność przedstawić dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w środku toruńskiej Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błonie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie po remoncie o powierzchni 38m2 Informacje o mieszkaniu: mieszkanie znajduje się na parterze. Nieruchomość składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

719 900 zł190 m² 3 788,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Makler Nieruchomości prezentuje specjalną ofertę na sprzedaż: wolnostojący dom w stylu kanadyjskim na lubianym osiedlu Miedzyń. Dom jednopoziomowy, z garażem w bryle posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. ok. 100m2, wysokość robocza ok. 3,7m, duży ogrodzony (ok. 1ha) teren, rampy i magazyn przeładunkowy z 10 automatycznymi wrotami do wspólnego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie w bloku po generalnym remoncie. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedmiejska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie w Centrum. Nieruchomość 55-metrowa składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

314 643 zł37 m² 8 478,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z ogródkiem w okazyjnej cenie na Jarze koło parku. ** stan deweloperkski ** 37,11 m2 - parter ** dwa pokoje- salon z aneksem i sypialnia ** w cenie dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu zupełnie nowego biura w dzielnicy Czyżkówko w Bydgoszczy. Opis pomieszczeń biurowych: - powierzchnia parteru 62,5m2 + piętro 62,5 m2. - bezpośrednie wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

639 000 zł85 m² 7 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dom wolnostojący W łochowie 83,31 mkw pow. Całkowita, 80,66 mkw pow. Użytkowa 4 pokoje, działka 685 mkw stan deweloperski sprzedaż zwolniona z podatku pcc 2% od zakupu Piętrowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielki Sosnowiec

Wielki Sosnowiec,kujawsko-pomorskie

127 925 zł1 075 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomosc składa sie z 21 działek. Część do sprzedazy natychmiast. Cicho na uboczu. Dobry dojazd do Bydgoszczy (przez Rynarzewo i Białe Błota. Idealny teren dla małego developera lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

290 000 zł58 m² 4 994,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bema

Chełmża,kujawsko-pomorskie

380 000 zł148 m² 2 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Przedmiotem sprzedaży jest dom piętrowy w zabudowie szeregowej, całkowicie podpiwniczony z garażem w bryle budynku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł56 m² 6 627,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bielawy - 2 pokoje, 55,68 m2 , I piętro, niski blok z 2011 roku Kameralne osiedle, ogrodzony blok, bezpieczne, dużo miejsc parkingowych. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

797 800 zł1 995 m² 399,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy. Działka o powierzchni 1995 m2 posiada media: wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2 pokojowe nowe mieszkanie w apartamentowcu z windą w centrum Ciechocinka - dostępne od zaraz Oferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe i w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł56 m² 6 761,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż/ Przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56,2 m2 na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. - dobra lokalizacja - Balkon typu loggia - Gotowe do wprowadzenia - 2 piętro - Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Idealna propozycja dla par, singli, studentów. Do wynajęcia mieszkanie na I piętrze o powierzchni ok.38 m2 zlokalizowane na osiedlu Leśnym. Na ten metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z pięknym widokiem, dostępne od zaraz! II piętro w bloku z windą, jasne, ciche, zadbane, umeblowane i wyposażone. Apartament 40 m : - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Łochowie przy kanale miejscówka idealna, tereny spacerowe, drogi rowerowe na całej długości do Bydgoszczy i do Nakła. Dom umiejscowiony przy kanale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł30 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki z osobną kuchnią znajdującej się na czwartym piętrze w wieżowcu przy ul. Głowackiego na bydgoskich Bartodziejach! Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł48 m² 5 595,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! os. Leśne, ul. Powstańców warszawy Prezentuję Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1,25 zł/m²80 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal wymaga remontu, dlatego też przez pierwsze 12 miesięcy najmu czynsz najmu wyniesie 0 zł. Mam przyjemność przedstawić trzypokojowy lokal zlokalizowany w środku toruńskiej Starówki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 590 000 zł1 401 m² 3 990,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca! Jedna z ostatnich! Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 1399 m2 posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł74 m² 4 013,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

350 025 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i spokoju wśród drzew, zieleni, śpiewu ptaków, jeziora - to oferta dla ciebie. Malowniczy , dziewiczy teren położony nad samym jeziorem, bez linii brzegowej z prawem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kaszczorek

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę od zaraz przestronny dom jednorodzinny położony w Kaszczorku blisko lasu. Dom posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł40 m² 8 386,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do kupienia świetne dwupokojowe mieszkanie (40,42m2) w Fordonie, znajdujące się na wysokim parterze bloku z 2007 roku z olbrzymim tarasem 40m(!), komórką lokatorską i dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł63 m² 7 261,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 63 m2 położone na 2 piętrze, trzypiętrowego bloku Osiedle Leśne Mieszkanie idealne dla większej rodziny Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 000 zł54 m² 7 046,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie w ocieplonym bloku z lat 90-tych. Mieszkanie obecnie jest remontowane i będzie dostępne pod koniec listopada. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 000 zł48 m² 8 199,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48 m2 i składa się z 3 pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł71 m² 11 955 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 3 pokojowego apartamentu *** Mieszkanie rozkładowe o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, o powierzchni 71,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł55 m² 6 119,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności. Pomieszczenia: 55,4 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia.