dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

615 000 zł180 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Novator Centrum Nieruchomości poleca ładnie zaaranżowany dom, do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych. Dom o pow. całkowitej 180 m2 i użytkowej 128 m2, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł86 m² 5 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Sprzedam mały dom na Miedzyniu (nie rod!) Dom sprzedawany bezpośrednio od właścicieli. Gotowy do zamieszkania, bez potrzeby jakichkolwiek inwestycji. Mały dom to komfort własnego podwórka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł92 m² 5 975,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję Państwu 1/2 domu wolnostojącego na osiedlu Bielawy. Oferowana część domu jest to lokal na parterze o powierzchni 92,05m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Olsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Firma Falco Nieruchomości oferuje do sprzedaży duży dom jednorodzinny 220m2 na Wrzosach Powierzchnia działki 500 m. Bardzo ciekawa lokalizacja. Zaciszna ulica. Budynek jednopietrowy, alternatywne osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

85 000 zł819 m² 103,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Wałdowo Królewskie. Nr ewidencyjny 12/28. Dojazd do Bydgoszczy Ok.30 minut. Bardzo ładna okolica, spokojne otoczenie. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Spokojna okolica, ciekawy dom z ogromnym potencjałem! możliwość powiększenia działki O 3400 m2. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prezentuję Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 000 zł54 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy. Przedmiotem oferty jest nowoczesne lecz przytulne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

630 000 zł131 m² 4 826,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom niskoenergetyczny w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji charakteryzujący się nowoczesnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Do sprzedania apartament na Osiedlu Leśnym o powierzchni 34,5 m składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł110 m² 5 354,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Ekologiczny dom w cenie mieszkania! Bez podatku pcc, pełna własność - kw! Na sprzedaż oferujemy nowy dom energooszczędny z pompą ciepła, dwulokalowy w zabudowie typu bliźniak, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł32 m² 8 302,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej kawalerki z oddzielną kuchnią, położonej na pierwszym piętrze niskiego bloku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i piwnicę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł55 m² 6 484,83 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 mkw. w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Lokal mieszkalny składa się z dużego pokoju 21 mkw, dwóch sypialni 10 i 6 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 999 zł46 m² 6 535,93 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie zlokalizowane w bloku na bydgoskim Błoniu. Budynek po termoizolacji z windami. Teren dookoła zadbany pośród innej zabudowy i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

610 000 zł105 m² 5 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zadbana kamienica, zrobiona elewacja i ocieplenie, teren ogrodzony z m.postojowymi tylko dla mieszkańców, 8 min. pieszo od Starówki, blisko parku Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł191 m² 3 769,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Makler Nieruchomości prezentuje specjalną ofertę na sprzedaż: wolnostojący dom w stylu kanadyjskim na lubianym osiedlu Miedzyń. Dom jednopoziomowy, z garażem w bryle posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

480 000 zł45 m² 10 572,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

****nowa cena**** Przedstawiam ofertę pięknego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,40 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (osiedle Winnica). Mieszkanie przestronne, jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

221 100 zł35 m² 6 317,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ponad 35m2. Idealna pod inwestycję. Mieszkanie składa się z pokoju, osobnej kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł23 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! tanio; inwestycynie I piętro; wieżowieć; rubinkow;' kawalerka Na sprzedaż ofertujemy kawalerkę w wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 000 zł87 m² 5 494,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest przepięknie usytuowane mieszkanie zlokalizowane przy lesie w zacisznej uliczce. Spokój i cisza w otoczeniu natury sprawia, że mieszkanie w tym miejscu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

169 900 zł735 m² 231,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 735m , położoną w miejscowości Żołędowo. Działka jest w kształcie kwadratu o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 880 zł55 m² 34,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą na wynajem 3- pokojowe mieszkanie na bartodziejach W skład mieszkania wchodzą: * 3 niezależne pokoje * osobna kuchnia * łazienka * przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł43 m² 6 023,26 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania na Wzgórzu Wolności przy ulicy Ujejskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest w wysokim budynku na ostatniej kondygnacji z której mamy przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na ul. Celulozowej w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie umeblowane i wyposażone zlokalizowane w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł64 m² 5 467,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca: 3-pokojowe, bardzo funkcjonalne, całkowicie wyremontowane mieszkanie, zlokalizowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Bajka w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, mieszkanie ciechocinek 2 pokoje. ****tylko U nas**** Godna polecenia oferta sprzedaży, gustownie urządzonego mieszkania o pow. 42 m2 w Ciechocinku. Mieszkanie indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

797 000 zł1 994 m² 399,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy. Działka o powierzchni 1995 m2 posiada media: wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł44 m² 7 669,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

.: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :. Toruń, jakubskie Przedmieście, ul. Gołębia. Dwupokojowe, w bloku z cegły z 2004 roku - idealne jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

48,21 zł/m²56 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Położenie lokalu zapewnia duży ruch pieszych, a duże witryny umożliwiają dobre oznakowanie firmy. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji i świetnej cenie. Nieruchomość położona na Mokrym, przy ulicy Chodkiewicza, na terenie działki z dostępnym dla nabywcy ogródkiem. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

199 990 zł1 094 m² 182,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok.1093 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w przepięknej wyremontowanej kamienicy zlokalizowanej w centrum Brodnicy! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł61 m² 18,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie trzypokojowe , położone na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym na Osiedlu Południe. Mieszkanie: - dwie odrębne sypialnie - odrębny salon - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Osiedle Leśne. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Salon o pow. ok. 18m2. Kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł67 m² 9 565,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: chcesz mieszkać w Centrum w prestiżowej lokalizacji? Chciałbyś skorzystać z oferty wysokiej klasy Dewelopera? Nie czekaj to ostatnie mieszkanie czaka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

222 000 zł728 m² 304,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 729 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość najęcia bardzo przestronnego i wygodnego domu usytuowanego na pograniczu dzielnic Miedzyń i Osowa Góra. Ten bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

829 000 zł139 m² 5 958,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Bydgoszczy przy ul. Świętokrzyska. Budynek mieszkalny, murowany, jednokondygnacyjny, z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 000 zł64 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ładnie utrzymane mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem (loggia), mieszczące się na 4. piętrze w bloku w Fordonie na os. Tatrzańskim. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

199 000 zł37 m² 5 363,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,10 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł41 m² 10 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

478 990 zł116 m² 4 134,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferta tylko W naszym biurze! 0% prowizji 0% podatku projekt domu "dom w riveach 8 gb" Mamy dla Państwa do zaprezentowania dom (bliźniak)w Zielonce. Powierzchnia użytkowa domu 115,85m2 położony.