dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Hulanka

Hulanka,kujawsko-pomorskie

220 000 zł210 m² 1 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecam do kupna dom o powierzchni 180m2, usytuowany na 30-arowej działce, w miejscowości hulanka leżącej w otoczeniu kilku jezior oraz lasów - w powiecie włocławskim. Dom 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Biuro Makler z przyjemnością poleca: bardzo zadbane mieszkanie z mini ogródkiem zlokalizowane na bydgoskich Bielawach. Dookoła cichy i bezpieczny teren z zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł27 m² 6 734,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 500 zł40 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 39m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

246 000 zł38 m² 6 422,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwu pokojowego mieszkania na osiedlu leśnym w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się w pożądanej lokalizacji jakim jest bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

54 000 zł862 m² 62,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w miejscowości Rożno -parcele ul. Lawendowa Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną objętą planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł39 m² 6 067,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Na Skarpie w Toruniu. Lokal znajduje się na 7 piętrze 11-piętrowego wieżowca, składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Blok; cegła; II piętro; 2 pokoje; inwestycja Szukasz inwestycji? Ta oferta Cię zainteresuje! doskonałe do dalszego wynajmu! Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z balkonem - na sprzedaż - 3 pokoje - 45 M2 - toruń - mokre - ul. Wojska polskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Michelin

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie we Włocławku na osiedlu Michelin. Lokal usytuowany jest na terenie zamkniętym w nowym budownictwie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy dom po remoncie na osiedlu Południe. Dom przygotowany pod wynajem dla nawet 12 pracowników, 12 miejsc noclegowych. Gotowy do zamieszkania. Posiada duży salon połączony z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży energooszczędnego 4 pokojowego domu W zabudowie bliźniaczej W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, do wprowadzenia, duży balkon, wolne od zaraz. Pomieszczenia: pokoje 17m, 8m, 8m, oddzielna kuchnia 7m, przedpokój, łazienka z toaletą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku na Wyżynach. Lokal o pow.53m2 i składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie, - kuchnia - łazienka i toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki Małe

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:188 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży domu letniskiwego o powierzchni około 80 mkw zlokalizowanego w kamionkach małych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

451 000 zł68 m² 6 654,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca! Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 67,78m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Maksymilianowie (przystanek autobusowy 100m, plac zabaw 100m), gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł168 m² 2 686,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Makler poleca na sprzedaż: lokal usługowo handlowy położony w samym Śródmieściu, poziom -1, w suterenie. Całkowita powierzchnia to 167,52m, do dowolnej aranżacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy, dostępne od zaraz. Szczególnie przypadnie do gustu młodej parze, bądź rodzinie z dzieckiem jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł177 m² 1 980,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! polecamy! Sprzedaż wyodrębnionego samodzielnego lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł63 m² 5 365,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne, zadbane mieszkanie-63m. 3 pokoje. Salon- ponad 20 metrów. Łazienka z prysznicem i wanną. Instalacje wymienione rok temu. W korytarzu dwie duże szafy. Mieszkanie bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł31 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego w pełni wyposażonego mieszkania z aneksem kuchennym w nowym budownictwie z roku 2018 w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł57 m² 5 596,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 57m 2 - salon połączony z garderobą i wyjściem na balkon, - sypialnia, - druga sypialnia, - kuchnia, - łazienka z wc - przedpokój, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane M3 w bloku na IV piętrze w Fordonie. Lokal o powierzchni 50m2 składa się z: - ustawny i przestronny salon o pow.22m2 z wyjściem na duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł48 m² 6 193,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania po remoncie z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 900 zł30 m² 6 521,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Makler poleca mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Przedmiotem oferty jest mieszkanie dostępne od zaraz zlokalizowane na Okolu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ładne i zadbane czteropokojowe mieszkanie na II piętrze w bloku w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Lokal o pow.65m2 i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne 45 metrowe mieszkanie po remoncie. Informacje o mieszkaniu: nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, ekspozycja okien wschód. Stan mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dębowa Łąka

Dębowa Łąka,kujawsko-pomorskie

462 750 zł672 m² 688 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działka zabudowana nr 186 o powierzchni 10,24 Ha. Miejscowość: dębowa Łąka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 430 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł40 m² 6 050,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Rubinkowo / Na Skarpie przy ul. Wyszyńskiego w Toruniu. Lokal znajduje się na 7 piętrze 11-piętrowego wieżowca, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

333 000 zł47 m² 7 020,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w Fordonie o powierzchni 47m2. Lokalizacja - Osiedle Tatrzańskie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Dzielnica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł78 m² 4 870,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż lokal inwestycyjny, usytuowany na parterze, w kamienicy, w przeznaczeniu zarówno mieszkalnym jak i w pełni usługowo-biurowym, tj. gabinety, kancelarie. Powierzchnia 78m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kamionki Małe

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

210 000 zł4 384 m² 47,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Blue-Home ma przyjemność przedstawić ofertę działki w Kamionkach Małych 380m od jeziora Kamionkowskiego. Powierzchnia: 4384m2 Wjazd bezpośrednio z drogi gminnej Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 zł7 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Opis lokalu: *wspaniały pokój w czteropokojowym zadbanym mieszkaniu , drugie piętro w trzypiętrowej kamienicy. *Pokoje są wysokie, jasne, z dużymi oknami, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 400 zł56 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 56m2, w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na III piętrze / poddasze / i składa się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 100 zł380 m² 3 158,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z przepięknym ogrodem, na spokojnej uliczce na granicy dzielnic miedzyń/prądy. Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

335 000 zł1 330 m² 251,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Uwaga! Pierwotnie mieszkanie było czteropokojowe, obecnie po przeróbkach posiada : pięć niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

267 000 zł48 m² 5 505,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje w Aleksandrowie Kuj. na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Spółdzielczej Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne o powierzchni 48,5m2 na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kossaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł60 m² 9 422,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, położonego w obrębie nowopowstałego osiedla na bydgoskim Górzyskowie. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł58 m² 6 891,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż Komfortowe M4 z balkonem na I piętrze w bloku w centrum Bydgoszczy! Lokal o powierzchni 57,9m2 składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon, - dwie.