dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy dwupokojowy apartament z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Aura towers Do wynajęcia przytulne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł40 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe sypialnia + salon z aneksem, w cenie miejsce postojowe z komórka lokatorską, mieszkanie nowe 1 urządzone do zamieszkania od zaraz, umowa tylko najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł56 m² 8 420,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tylko W naszym biurze! świetna oferta dla rodziny Z dziećmi! Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz według projektu z dbałością o każdy detal. Nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 900 zł67 m² 7 444,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 67m -jest to dwupak, czyli podzielone na dwa.Pierwsze to kawalerka około 20m. Kawalerka z antresolą.Oraz drugie 47m skład którego wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wałkowiska

Wałkowiska,kujawsko-pomorskie

360 000 zł5 564 m² 64,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rekreacyjna w miejscowości Wałkowiska gmina Osie, powiat Świecki. Kilkadziesiąt metrów od linii brzegowej. Niedaleko Jezioro Żur, liczne tereny rekreacyjne, lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

847 000 zł151 m² 5 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Makler nieruchomości poleca! Nowy dom wolnostojacy. Powierzchnia całkowita 163m2 - salon 32m2, - pokoje -17m2,10,84m2, 8,82m2, - kuchnia ze spiżarnią 8,29m2+1,39m2, - łazienka 6,93m2, - toaleta1,65m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł48 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż, w dużej mierze wyremontowane, mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5m 2 z dużą loggią, które mieści się na 11. piętrze w wieżowcu w Fordonie na os. Bajka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

160 000 zł300 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży działka rod o powierzchni 300mkw całoroczna w miejscowości Drzewce gm. Białe Błota Domek murowany o powierzchni 90mkw składa się z: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4,20 €/m²2 889 m² 12 133 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w Bydgoszczy, dostępna od Marca 2023r, zlokalizowana w odległości 3 km od obwodnicy miasta i od drogi krajowej nr 80 oraz 9 km od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

196 000 zł25 m² 7 808,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania po generalnym remoncie. Względem lokalizacji, standardu mieszkania czy stanu technicznego kamienicy, poniższa oferta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie M4/47m2, usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. oferujemy do sprzedaży mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł32 m² 40,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie dla osób pracujących Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na parterze budynku z cegły, przy ul. Lubelskiej w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko W maklerze Do sprzedania mieszkanie nowe całkowicie wykończone. Znajduję się ono w Prądocinie ok 15 km od Bydgoszczy. Spokojna okolica, blisko jeziora i lasu. Blok nowy, oddany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł21 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem: mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na ulicy Grunwaldzkiej 77 w Bydgoszczy. Bardzo dobra komunikacja z centrum i pozostałymi częściami miasta. W okolicy lokalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł50 m² 6 329,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Makler poleca na sprzedaż mieszkanie w centrum Bydgoszczy lokalizacja idealna,opera, stary rynek, urząd miasta w niedalekiej odległości. Mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hurynowicz

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 3 pokoje - 53m2 - bielany - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego na toruńskich Bielanach - przy ul. Janiny Hurynowicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł1 400 m² 1 064,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawimy przestronny obiekt piętrowy z poddaszem, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 1400 m2, wybudowany na działce o powierzchni 2300 m2. Z dużym potencjałem wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

80,65 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W naszym biurze! Na wynajem lokal usytuowany w świetnej lokalizacji na samym początku targowiska na Kapuściskach. Nieruchomość położona na poziomie 0 przy bardzo często uczęszczanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowiańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23 m . Bardzo dobra lokalizacja.Mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

235 620 zł1 122 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działki budowlane objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania pod budownictwo jednorodzinne: metraże 1122 m2 oraz 1145 m2 w kształcie trapezowate. Przyłęki, gmina Białe Błota. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł47 m² 7 280,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie. Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokal składa się z: * salonu * sypialni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł48 m² 6 621,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Makler nieruchomości Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu leśnym o powierzchni 48,33m składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł61 m² 5 040,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja na sprzedaż / 3-pokojowe mieszkanie 61 m2 z balkonem na os. Bartodzieje najlepsza cena Szukasz mieszkania, które wyremontujesz według swojego uznania? Jeżeli tak, to moja propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

232 000 zł49 m² 4 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 49m kw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

186 000 zł36 m² 5 152,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę w ynajmu Wyjątkowego mieszkania w Toruniu przy ul. Łyskowskiego. Mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł36 m² 7 681,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Oferta sprzedaży dużej kawalerki o pow. 35,80m2 osiedle Mokre. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z cegły, wybudowanego w 1995 roku. Bardzo dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Bydgoskich Przemysłowców

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 008 zł71 m² 14,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni około 72m2.Powierzchnie znajdują się na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Stały nadzór agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

495 000 zł61 m² 8 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł54 m² 5 794,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, położone na osiedlu Wyżyny. Usytuowane na II piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

11 000 zł290 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu budynku komercyjnego zlokalizowanego na ul. Polnej. Budynek o powierzchni 290m2 + piwnica, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko W maklerze Do sprzedania mieszkanie w Chmielnikach nowe całkowicie wyposażone.Mieszkanie o powierzchni 58m składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł60 m² 9 404,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca Polecamy 3 pokojowe mieszkanie 60,5 m2 położone na 2 piętrze, pięciopiętrowego bloku górzyskowo Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 000 zł44 m² 8 268,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym Biurze. Zapraszam do współpracy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 mkw. położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Południe w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 30m2, jeden pokój, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł77 m² 7 578,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem znajdujące się w nowym budynku z 2020 r. w Fordonie. Pomieszczenia: 77,19 m 2 - salon, - 3 pokoje, - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł60 m² 5 917,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest nieruchomość usytuowana na 1 piętrze niskiego 3-piętrowego bloku z cegły na Kapuściskach. Bardzo dogodna lokalizacja ze względu na punkty handlowe, usługowe, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł48 m² 5 360,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca Polecamy dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze, w czteropiętrowym bloku fordon Mieszkanie bardzo jasne i przestronne, składa się z: -Salonu -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zieleniec

Toruń,kujawsko-pomorskie

540 000 zł67 m² 8 011,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/14m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju, garderoby oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3