dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł62 m² 4 193,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży lokalu handlowo-biurowego. Nieruchomość znajduje się na Rubinkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 900 zł40 m² 5 952,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone w cenionej lokalizacji, na Bielawach. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

1 248 000 zł126 m² 9 920,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom znajdujący się w Niwach blisko Osielska i Bydgoszczy ,w otoczeniu domków jednorodzinnych. Budynek mieszkalny o powierzchni 125,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko W naszym biurze! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania usytuowanego w najbardziej pożądanej części miasta. Dzielnica: wyżyny, charakteryzująca się mnóstwem punktów handlowo-usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

88 500 zł1 500 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż działki budowlane o powierzchni około 1500 m2 w miejscowości Krążkowo (około 23 km od centrum Bydgoszczy). Działki uzbrojone w media (woda, prąd). Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku w dzielnicy Wyżyny B IV. Standardowy układ szczeciński. Pokoje wielkości 16m2 11m2 i 9m2. Na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznana się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu Kapuściska Lokal o metrażu 35 m2 składa się z: * salonu * sypialni * jasnej kuchni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 768 zł75 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne tarasy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie, z windą, składające się z 1 pokoju (18m, kuchni, balkonu, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 000 zł53 m² 8 943,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w nowym apartamentowcu "dębowa Ostoja" na Bydgoskim Czyżkówku. Lokal mieści się na 5, ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 500 zł52 m² 5 427,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy w połączeniu z przyjazną zielenią a za razem być blisko centrum? To mieszkanie właśnie dla Ciebie! Biuro Makler ma doo zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

184 900 zł214 m² 865,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna - pieczyska Biuro Makler poleca serdecznie świetną działkę zlokalizowaną w Pieczyskach zaledwie 5 minut od plaży. Bardzo dobry dojazd z Bydgoszczy! Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

602 560 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia jasne, ciche mieszkanie na Osiedlu Bielawy. Poszukiwana lokalizacja, wszędzie blisko! Na trzecim piętrze z dużą loggią. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 900 zł33 m² 9 542,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: nowe mieszkanie dwupokojowe 33m2 w nowym bloku z windą na Osiedlu Nowoczesny Fordon. Mieszkanie w sześciopiętrowym bloku na 4 piętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

555 398 zł75 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż ostanie mieszkania w inwestycji. Poniżej najdziesz najważniejsze informacje na temat inwestycji:- Inwestycja znajduje się budynku o atrakcyjnej architekturze przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 300 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach Ciechocinka. Działka położona w odległości 800 m od Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł61 m² 6 345,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na Skarpie, 3 pokoje - 61,30 m2 , po remoncie, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość Zalety mieszkania: - w pełni rozkładowe, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł205 m² 7 322,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum z ogromnym potencjałem, w pięknie odrestaurowanej kamienicy zajmujące całe piętro. Mieszkanie przeszło gruntowny remont z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł63 m² 6 487,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie po remoncie kapitalnym położone w kamienicy na parterze,w centrum miasta.NOWA CENA Lokal o pow.63m2 składa się z trzech pokoi i toalety. Powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

34,72 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie wynajmu posiadamy lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym-usługowym-handlowym zlokalizowany na pograniczu Górzyskowa i Błonia przy głównej ulicy.Wielkość lokalu to 72 m2. Znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 999 zł52 m² 7 355,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca Polecamy dwupokojowe mieszkanie 51,66 m2 położone na 1 piętrze w bloku z cegły fordon Mieszkanie bardzo jasne i przestronne. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł65 m² 5 961,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, garderobą oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku z cegły. Duża loggia. Lokal znajduję się w znakomicie zlokalizowanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

727 000 zł145 m² 5 010,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Makler poleca Idealny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145m składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, kotłowni, garderoby dużego przestronnego korytarza który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł37 m² 9 209,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na pierwszym piętrze budynku z 2021 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł64 m² 8 734,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Górzyskowo! Mieszkanie składa się z 3 pokoi.W cenie mieszkania dwa miejsca postojowe * powierzchnia 64,5m2 : salon ~23m2, sypialnia ~11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 500 zł75 m² 6 500,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 900 zł55 m² 7 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, położone w znakomitej lokalizacji, na Osiedlu Bartodzieje. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

218 000 zł58 m² 3 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Strzemięcin -mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 58m2 położone na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie dwustronne składa się z 4 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż polecamy mieszkanie o pow.36.7 m2 położone na parterze w bloku.,w dzielnicy Kapuściska. Lokal nie posiada balkonu,ale jest zgoda Spółdzielni na indywidualne zainstalowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł68 m² 7 141,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu bardzo ładne i słoneczne (okna od strony południowo - zachodniej) mieszkanie usytuowane na I piętrze trzypiętrowego bloku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 53m2. Lokalizacja - Osiedle Niepodległości to cicha i spokojna dzielnica położona między osiedlem Nad Wisłą i Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł105 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Przedmiotem sprzedaży jest parterowy, bardzo funkcjonalny dom w stanie surowym otwartym wg. projektu firmy Archon "dom w Cieszyniankach 6" zlokalizowany w miejscowości Ojrzanowo , gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Samoklęski Duże

Samoklęski Duże,kujawsko-pomorskie

82 500 zł3 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży posiadam 2 działki budowlane (rolne z prawem zabudowy) w miejscowości Samoklęski Duże. Działki są powierzchni 3300 oraz 3900 m2. Położone są przy sobie więc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

950 000 zł168 m² 5 654,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Komfortowy, ekonomiczny i nowocześnie zaprojektowany dom wolnostojący w Zielonce Powierzchnia użytkowa domu 142 m2 + garaż 26 m2. Dom położony na ładnej działce o pow 890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

442 350 zł65 m² 6 805,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne