dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

170 000 zł829 m² 205,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler poleca Działka w Cielu gmina Białe Błota o powierzchni 828m.Działka posiada skrzynkę energetyczną, wodę ,gaz w drodze głównej. Jest możliwość kupienia drugiej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w bloku na II piętrze, pogranicze Kapuściska i Bartodzieje Małe. Możliwość przebudowy na cztery pokoje, obecnie balkon francuski, jest zgoda na wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł62 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania na osiedlu Jar. Jest to przestronny apartament o łącznej powierzchni 62 m2. Cena najmu: 2 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 000 zł55 m² 5 927,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca przestronne mieszkanie (55 m2) w przepięknej, zabytkowej kamienicy projektu Carla Meyera przy ulicy Cieszkowskiego. Kamienica odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 818 zł75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 711 zł58 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 900 zł27 m² 6 292,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta w bloku na czwartym piętrze z balkonem. Mieszkanie o powierzchni 27m2, kawalerka, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł89 m² 5 058,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: duże mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Przylesie, w Fordonie. Pomieszczenia: 88,77 m 2 - salon, - jadalnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łomżyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 800 zł108 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Zapraszam do wynajmu domu na Wyżynach. Gorąco polecam wygodny segment w zabudowie szeregowej składający się z 5 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i pomieszczeń technicznych w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 762 zł68 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł30 m² 9 212,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

480 000 zł59 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w nowym budownictwie. W cenie miejsce postojowe w hali garażowej. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł34 m² 9 384,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Nowe Mieszkanie do sprzedania na osiedlu Leśnym termin oddania IV kwartał 2023.Powierzchnia mieszkania to 34,5m składa się z salonu 17m razem z aneksem, sypialni około 11m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

199 800 zł3 330 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, obecnie zapis w wypisie z rejestru jako grunt orny. Sąsiedztwo to zabudowa domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu dwóch dodatkowych działek, przylegających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł49 m² 8 493,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

67 340 zł1 495 m² 45,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca! Makler nieruchomości poleca piękną działkę położoną w Świekatowie powiat świecki. Działka o powierzchni 1582m2. Media ,prąd ,woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

229 000 zł3 020 m² 75,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 3020m zlokalizowaną w miejscowości Olimpin , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku z 2009 r na zamkniętym terenie w bardzo spokojnej okolicy. Lokal w otoczeniu terenów zielonych, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, w nowym apartamentowcu, i piętro, winda, teren monitorowany. Lokalizacja w samym centrum miasta, wszędzie blisko i pełna komunikacja. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 500 zł38 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, powierzchnia 37,5 m2, i piętro, osiedle Eskulapa. Pomieszczenia to dwa pokoje, wydzielony aneks kuchenny, przedpokój i łazienka z wc. Tarasowy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 zł50 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem Okazjonalny 2-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 49,50 m usytułowane na I piętrze. Inowrocław, os. Piastowskie koszty: koszt najmu to 900 zł, plus czynsz w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

116,67 zł/m²18 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biura w samym centrum miasta, przy ul. Długiej w Bydgoszczy w kamienicy z XIX wieku. Dostęp 24/7! darmowy parking! Biura są umeblowane oraz wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

900 000 zł168 m² 5 351,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Uwaga rezerwacja Dom w Przyłękach (gm. Białe Błota) według projektu "przy przyjemnej 28-bis" z dwustanowiskowym garażem w stanie surowym zamkniętym: drzwi, brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 403 zł66 m² 7 167,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

317 000 zł49 m² 6 495,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie pod inwestycje lub dla rodziny. Prezentuję Państwu 48 metrowe, trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na parterze w wieżowcu z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

819 000 zł108 m² 7 565,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Uwaga rezerwacja Komfortowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4piętrze budynku z cegły. Lokal gotowy do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 430 zł59 m² 6 986,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

od dewelopera = 0 pln prowizja + 0 pln podatek pcc W tej ofercie mieszkanie 4-pokojowe, słoneczne (płd-zach), z wielkim narożnym ogrodem >85m2, z widokiem na park! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 240 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

678 000 zł115 m² 5 895,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż środkowy szereg o powierzchni całkowitej 115m2 , zlokalizowany na bardzo ekologicznym, nowoczesnym i spójnym pod względem architektonicznym osiedlu. Cała inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

564 903 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł61 m² 6 493,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: pię kne trzypokojowe mieszkanie położone w cichej lokalizacji osiedla Bajka w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

484 000 zł45 m² 10 656,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45,42m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł320 m² 2 781,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dwa budynki parterowe pobudowane w latach 70 tych na działce 630 m2 z dojazdem kostką. Przed posesją kilka miejsc postojowych. Pierwszy z budynków ma powierzchnię 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł57 m² 5 792,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentuję Państwu interesujące trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na czwartym piętrze (blok 4-piętrowy) w Toruniu na ul. Pck. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

80 750 zł1 615 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, w urokliwym miejscu, w pobliżu jeziora i lasu. Działka o powierzchni około 1615m2 z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zawały

Zawały,kujawsko-pomorskie

340 000 zł20 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, oferuję Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Zawałach (gm. Obrowo) o powierzchni 2ha. Działka jest dobrą inwestycją pod farmę fotofoltaiczną. Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł47 m² 6 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni łącznej 48,7 m2 znajdujące się w niewielkiej kamienicy na Szwederowie. Lokal został podzielony fizycznie na dwie odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 57m2 na Kapuściskach W skład mieszkania wchodzi: - salon 16m2, -trzy sypialnie: 9 ,9 i 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 48 m2 polożone na 9 piętrze wieżowca na Osiedlu Młodych w Toruniu. Rozkład i lokalizacja nieruchomości zapewnią nowemu nabywcy pewny wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 810 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

1 740 000 zł210 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Oferujemy na sprzedaż pięknie położona posiadłość z dostępem do rzeki Brdy , dwoma stawami, lasem o powierzchni 3,5 hektara i dwoma budynkami mieszkalnymi Na sprzedaż pięknie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij