dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,5839 ha - 5839 m2 - składający się z ziemii klasy ivb. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł750 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych idea nieruchomości Opiekun: adam Kranz |   Twój dom zaczyna się tutaj. Oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł393,19 m² 3 280,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i reprezentacyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, o powierzchni 393,19 m2 zlokalizowany we Włocławku przy ul. Toruńskiej - jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56,10 m² 7 308,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości makler zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56 m , położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Zamieszkaj nad malowniczą Notecią koło Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Czy szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy? Zależy Ci na pierwszym piętrze i wygodnym dostępie do wszystkiego, co potrzebne na co dzień? A może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 222 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka 2222 m ze stodołą drewnianą - Nowe Smolno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2222 m , położoną w miejscowości Nowe Smolno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora w miejscowości Pluskowęsy. Znajduje się na terenie zamkniętego, ogrodzonego osiedla. Dojazd drogą asfaltową i szutrową (około 2500m.) Wjazd na teren.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 55 m Eleganckie, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, idealne jako komfortowe lokum dla rodziny lub inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł160 m² 5 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy do zakupu dom położony w przepięknej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd do Bydgoszczy w zaledwie 10 minut oraz szybki zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

318 103 zł26,74 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.26u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł85,75 m² 8 746,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Rolnicza- gotowe do wprowadzenia, 4 pokoje, garderoba, 2 łazienki, 2 balkony Przedstawiam Państwu gustowne czteropokojowe mieszkanie w bloku z cegły blisko centrum. Doskonałe mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 102 m² 80,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rypin działki budowlane z potencjałem machdom invest nieruchomości   Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu 8 działek budowlanych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa wraz z zapleczem socjal no-biurowym o powierzchni 2000 m2. Posiada duże bramy z poziomu 0. Doświetlona światłem dziennym. Idealna na magazyn, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Szwederowie! Mieszkanie na II piętrze w ocieplonej kamienicy z 1930 roku. Wnętrze to 2 pokoje, całkowita powierzchnia niespełna 39 m 2 , a w.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800,79 m² 2 747,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:251 m²

Startfragment Wyjątkowa kamienica w sercu Torunia - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości Blue Home z dumą prezentuje na sprzedaż gotycką kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 237 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 7237 m 2 , położona przy ulicy Żytniej. Działka z frontem szerokości 40 m i długości 218 metrów, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł106,80 m² 4 494,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko komunikacji miejskiej? Poszukujesz nieruchomości pod inwestycję, idealnego pod wynajem na kwatery? Jeśli tak, to nie kupuj innego mieszkania dopóki nie umówisz się ze mną na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana w Bydgoszczy przy ul. Nowowiejskiego 3. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokal składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

303 250 zł1 213 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuje : Działka budowlana 1213 m | Łochowo | ul. Leszczynowa Lokalizacja: łochowo, gm. Białe Błota, pow. bydgoski Powierzchnia: 1213 m Cena: 352000 opis działki Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł435 m² 5 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

! tylko U nas! Szukacie Państwo reprezentatywnej rezydencji w Bydgoszczy na dodatek w rewelacyjnej cenie ? Po zapoznaniu się z tą ofertą odpowiedź jest oczywista. TO jest to :) Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić przestronny, klimatyczny lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal ten znajduje się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Małe Garbary. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł300 m² 426,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze!

Szczegóły ogłoszenia

585 825 zł7 811 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - 7811m2 w Stronnie, granicząca ze ścianą lasu. Idealna dla osób ceniących ciszę, spokój, bliskość natury i brak zgiełku miasta. Opis działki Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 428 zł62,92 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 088 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Parcela ma powierzchnię 1088 m2 i zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.07.2026r. Na wynajem mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na osiedlu Leśnym, przy ulicy Kasztanowej w Bydgoszczy. Lokal mieszczący się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł124,90 m² 3 034,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom parterowy na sprzedaż, kcynia, powiat nakielski 3 oddzielne lokale mieszkalne - jedna nieruchomość Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 095 m² 81,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z obowiązującym planem przestrzennego zagospodarowania terenu w sąsiedztwie malowniczego Jeziora Żalskiego. Oferuję na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1553m (cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego domu w budynku szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 , (całkowitej ok. 125m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

24 311 zł1 057 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa - Bydgoszcz Oferujemy na wynajem halę o powierzchni 1057 m , zlokalizowaną na terenie przemysłowym w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: - hala.