dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 000 zł66 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

189 000 zł380 m² 497,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z kw, pośród lasów i jezior. Oferta sprzedaży działki letniskowej z księgą wieczystą znajdującej się w miejscowości Chomiąża Szlachecka. Oferta sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

392 000 zł45 m² 8 711,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie optymalne pod wynajem. Usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku z cegły, znajdującego się na ogrodzonym terenie, zaledwie 5 minut od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł44 m² 5 945,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 43,73m usytuowane na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

109 000 zł300 m² 363,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż działka rekreacyjna Rodzinny Ogród Działkowy w Świeciu, woj.kujawsko- pomorskie. Działka o powierzchni 300 m2 zabudowana nowym domkiem rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 000 zł78 m² 4 997,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z możliwością wydzielenia czwartego , położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł60 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O/kopernika - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 60,5m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na II piętrze w apartamentowcu z windą, wybudowanym w 2022/23 roku na osiedlu Artystycznym ( osiedle zamknięte, muzyka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł99 m² 4 752,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie - 4 pokoje - 99 m2 - 1 piętro - toruń - stare miasto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o pow. 99 m2, mieszczącego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 960 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, o pow. 51,62 m2 z balkonem 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 800 zł33 m² 9 782,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, w samym Centrum miasta. Pomieszczenia to salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, przedpokój i łazienka z toaletą. Pozostaje nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 100 zł53 m² 5 350,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Makler Nieruchomości poleca: do sprzedania mieszkanie na Wyżynach o powierzchni 53m -rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł32 m² 6 761,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 31,8 m2 - 2 Pokoje - 1 piętro - Toruń - Rudak - ul. Strzałowa - Na Sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 31,80 m2 mieszkania, położonego w toruńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

9 000 000 zł2 200 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Obiekt komfortowy położony w Białych Błotach o wielofunkcyjnym przeznaczeniu: przychodnia,klinika,szkoła,biurowiec,hotel,rehabilitacja,dom dla ludzi starszych inne. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Przedstawiam Państwu niezwykle przytulny dom z kominkiem i zachwycającą działką. Dom zlokalizowany jest nieopodal Torunia, w sąsiedztwie lasu i terenów zieleni gwarantujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz

Toruń,kujawsko-pomorskie

37,04 zł/m²54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragnę przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego w dzielnicy Mokre. Powierzchnia wynosi 54 mkw. Składa się z pomieszczenia głównego, 5 małych oraz toalety. Parter, duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł22 m² 8 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22 m2 gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych, znajdującą się w centrum miasta przy ulicy Chodkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

690 000 zł446 m² 1 547,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:6 131 m²

Na sprzedaż dom ok. 446 m2 parter użytkowy, ok.446 m2 poddasze do aranżacji położony na działce 6131m2 w miejscowości Ostrowite ok.34 km ok.40 min.drogi od Starówki Toruńskiej, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

491 000 zł44 m² 11 128,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1200 m2. Na przedmiotowej działce znajduje się parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 90 m2. Na powyższą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

434 000 zł54 m² 8 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

!Nowa lepsza cena! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł50 m² 5 253 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu ustawne dwustronne mieszkanie w bloku o powierzchni 49,50 m , usytułowane na I piętrze. Zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 900 zł48 m² 7 261,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Bielawy. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48,09 m2 i w jego skład wchodzę: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

335 000 zł3 699 m² 90,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o pow. ok. 3700 m położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zlokalizowana w Tarkowie Dolnym, oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł56 m² 6 294,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wyżyny, ul. Ogrody, czyli w jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic miasta! Ponad 56 m2 - 3 pokoje oraz osobna kuchnia, na 2 piętrze, do którego możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starodębska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

190 000 zł47 m² 4 068,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie 46,7m położone na 2 pietrze w bloku 3-piętrowym w Centrum. Mieszkanie ma duzy potencjał. Mieszkanie: - dwa pokoje - kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł1 606 m² 249,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 1600 m2 w Bydgoszczy w dzielnicy Piaski. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

441 000 zł52 m² 8 515,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu rewelacyjnego mieszkania w nowym budownictwie. Mieszkanie w układzie dwóch sypialni, łazienki i salonu z aneksem kuchennym mieści się na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Łyskowskiego) składające się z 3 pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł67 m² 7 014,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie w cegle, na III piętrze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/11m/10m, okna wychodzą na: południe, wschód, zachód) oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Toruń, wrzosy, ul. Gazowa *dla kogo* Dla wszystkich, którzy chcą korzystać z udogodnień życia w mieście a jednocześnie mieszkać w spokojniej okolicy i mieć na własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

534 524 zł45 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu apartament położony w centrum Torunia przy ul. Targowej o powierzchni 44,73 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,04 m2). Mieszkanie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 090 000 zł120 m² 9 113,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Elegancki, przytulny i funkcjonalny dom pasywny gotowy do zamieszkania Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 900 zł50 m² 6 564,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z balkonem 7metrów. Zadbane do wprowadzenia, bez ponoszenia nakładów. Pomieszczenia: pokoje 22m i 9m, oddzielna kuchnia 7m, łazienka 4m, toaleta 2m. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 000 zł44 m² 8 023,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro Makler poleca bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze budynku z 2001 roku. Blok posiada windę dzięki czemu wysokość jest atutem i sprawia, że balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł48 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Ciechocinka po remoncie - dostępne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 48,2 m 2 na I piętrze w bloku przy ulicy Polnej nr 10. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wenecja

Wenecja,kujawsko-pomorskie

138 000 zł80 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości Na pięknych Pałukach w krainie lasów i jezior. Przedmiotowa nieruchomość wynosi 769 m2 i znajduje się na niej budynek mieszkalny o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomości Inowrocław przedstawia na sprzedaż dom mieszkalny, który składa się z czterech wydzielonych mieszkań oraz zaadaptowanego strychu. Aktualnie budynek zamieszkany jest przez pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Makler nieruchomości poleca Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie w niedalekiej odległości Zielonych Arkad. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Solno

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne na komfortowym, pierwszym piętrze! Cena zawiera duże miejsce postojowe! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 58,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bielawach. Oferowana nieruchomość jest położona na parterze kamienicy, teren ogrodzony i zadbany z własnym podwórkiem. To mieszkanie.