dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł61 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Makler poleca serdecznie Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w bloku na bydgoskim Szwederowie. Blok został ocieplony i jest w bardzo dobrym stanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

52 900 zł880 m² 60,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną z prawem do zabudowy o powierzchni 880 m2. Woda z wodociągu i prąd na działkach obok. Płaskie dojście do jeziora. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł61 m² 7 055,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Zielony Las na ulicy Zaświat. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego bloku, który będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

199 760 zł1 816 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1816 m2, w cenie 110zł/m2. Działka płaska, o kształcie prostokąta. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł115 m² 5 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Makler poleca do sprzedaż y nowy dom w zabudowie bliźniaczej - prawy segment (ostatni z kompleksu 4 domów). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy , w pobliżu której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł38 m² 9 873,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie dwupokojowe na jarze - pierwsze piętro Mam przyjemność przedstawić Państwu zadbane, nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 38 m2 znajdujące się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

89 500 zł5 000 m² 17,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 5000 m2, położoną niedaleko Lubrańca z bezpośrednim wjazdem z asfaltowej drogi gminnej, działka w kształcie trójkąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Skarbkowa

Wola Skarbkowa,kujawsko-pomorskie

359 000 zł136 m² 2 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu z garażami i urządzoną działką o pow. 1600 m2. Nieruchomość mieści się w miejscowości Wola Skarbkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł73 m² 5 890,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w bloku w Fordonie. Lokal o pow.73m2 składa się z: - duży pokój o pow.24m2 z wyjściem na balkon, - pokój o pow.16m2z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

553 536 zł77 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieczykowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł69 m² 6 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Już na wstępie należy zadać sobie pytanie co oznacza w dobrej cenie, od czego zależy wartość nieruchomości ?! Z pewnością wiele zależy od samej nieruchomości, zobaczmy na przykład takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodecz

Chodecz,kujawsko-pomorskie

38 000 zł474 m² 80,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno - letniskową o powierzchni 474 m2. Woda z wodociągu i prąd na działkach obok. Działka położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

623 056 zł75 m² 8 357,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż: 4-pokojowe deweloperskie mieszkanie na drugim piętrze nowoczesnego bloku w Bydgoskim Górzyskowie. Lokal m10_n Budynek oddany do użytku latem 2022. Na powierzchnie 74,55m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł60 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku w Fordonie. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 60,53m2 i składa sie z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 555 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,69 m2 w stanie deweloperskim z przestronnym balkonem o powierzchni 9 m2. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

330 600 zł56 m² 5 851,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym kompleksie kameralnych apartamentowców z 2022roku. Teren zamknięty w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w Bydgoszczy zlokalizowane na osiedlu Kapuściska. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 42m2 , lokal mieści się na 4 ostatnim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł60 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament! Zapraszam do zakupu apartamentu W Centrum Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie znajduje ósmym piętrze nowobudowanego budynku powstającego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodecz

Chodecz,kujawsko-pomorskie

32 500 zł406 m² 80,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania działkę rekreacyjną (mstowo/obok Chodcza) przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno - letniskową o powierzchni 406 m2. Woda z wodociągu i prąd na działkach obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Kamieńczyk,kujawsko-pomorskie

359 000 zł7 118 m² 50,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aktualizacja warunków sprzedaży Polecam do sprzedaży piękną działkę budowlaną z linią brzegową jeziora Kamieniec, częściowo zadrzewioną, położoną w gminie Topólka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 900 zł58 m² 5 594,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 7 oddanie trzeci kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy dwupokojowy apartament z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Aura towers Do wynajęcia przytulne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Berlinek

Berlinek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł58 900 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5,89ha w miejscowości Berlinek gmina Jeziora Wielkie Działka o regularnym kształcie 79m x 743m Oznaczenie użytków i klas: riva 0,54ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawada

Zawada,kujawsko-pomorskie

108 500 zł1 800 m² 60,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości zachęca do zakupu działki budowlanej o metrażu 1800 - 2km od Pruszcza i drogi S5 Działka posiada kształcie prostokąta, z udziałem w drodze. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Ługowiska,kujawsko-pomorskie

99 900 zł2 040 m² 48,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną pod zabudowę letniskową o powierzchni 2040 m2, położoną w bezpośredniej bliskości jeziora Ługowiska, kujawsko - pomorskie, gmina Choceń. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł175 m² 3 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż duży bardzo ładny dom, może być dwurodzinny, podzielony na parter i I piętro. Obecnie mieszkają dwie rodziny. Bardzo ładny w cenie dwóch mieszkań! Dom wolnostojący z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

79 900 zł1 290 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno/letniskową o powierzchni 1280 m2 w odległości ok. 50 m od jeziora z łagodnym dojściem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 184 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,28m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

549 000 zł104 m² 5 278,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:958 m²

Polecam do sprzedaży 3 bliźniaki czyli 6 segmentów domów w stanie deweloperskim położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

202 500 zł27 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 356 zł42 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

159 900 zł2 590 m² 61,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę rekreacyjno/letniskową o powierzchni 2560 m2 w odległości ok. 50 m od jeziora z łagodnym dojściem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wolnostojący i podpiwniczony dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 140 m 2 , położony na obrzeżach Ciechocinka na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Gdańska

Więcbork,kujawsko-pomorskie

27 zł/m²100 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dotyczy wynajmu nowo wybudowanych gabinetów lekarskich, znajdujących się w miejscowości Więcbork, w województwie kujawsko-pomorskim, około 40 km od Bydgoszczy. Gabinety są usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja! blok Z cegły- trzy pokoje- jakubskie Przedmieście Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 56 m2 znajdującego się w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w celu zabezpieczenia Twoich finansów w ucieczce przed inflacją? Jestem pewna, że ta oferta Cię zainteresuje! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł90 m² 6 132,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m-5 usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 90,28m2 a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

364 115 zł43 m² 8 457,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43,05 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,17 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 500 zł1 900 m² 52,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) o powierzchni ok. 1900 m2, położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Chodecz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł400 m² 712,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Polecam do sprzedania restaurację o powierzchni ok 400 m2 położoną na terenie dużego ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 080 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij