dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

319 000 zł56 m² 5 684,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle wiklinowe W chełmnie Oferta tylko u Nas! Sprzedaż mieszkań Osiedle Wiklinowe w miejscowości Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

210 000 zł38 m² 5 562,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości przedstawia Państwu gotowe do zamieszkania, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,75 m2 znajdujące się na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

808 000 zł66 m² 12 190,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

223 700 zł1 399 m² 159,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Nekli gm. Dobrcz w obrębie powstającego osiedla domów jednorodzinnych, dojazd drogą asfaltową i gruntową, zaciszna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 825,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 48,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności. W skład mieszkania wchodzi: -salon 25 m2, -pokój 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

645 740 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w najnowszej inwestycji deweloperskiej przy koszalińskiej w Toruniu. Przy Koszalińskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa w Toruniu zlokalizowana na osiedlu Bielawy, na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

274 924 zł40 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkania - sprzedaż lub wynajem! Nowoczesna architektura budynku połączona z historią najbliższej okolicy. Apartamenty w stanie deweloperskim od 40,15 m2 do 78 m2. Na parterze ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

544 595 zł63 m² 8 611,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł53 m² 6 547,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon (tatrzańskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

111 020 zł1 586 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładnie położoną działkę o pow. 1587m w miejscowości Januszkowo, gm. Nowa Wieś Wielka. Działka jest położona w urokliwym miejscu w okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie z dużą antresolą. *1-sze piętro, 23m2. *Ogrzewanie centralne. *Korzystna komunikacja miejska. *Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na I piętrze w Ciechocinku - dostępna od zaraz Do wynajęcia na dłuższy okres czasu kawalerka o pow. 39 m 2 z dużym tarasem z oddzielną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Szubińska Prezentuję Państwu M-3 o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 085 zł34 m² 11 110,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chomętowo

Chomętowo,kujawsko-pomorskie

82 000 zł1 230 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości gorąco poleca na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1230m położoną w miejscowości Chomętowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 134 999 zł92 m² 12 347,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł40 m² 8 952,62 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

*** mieszkanie po generalnym remoncie - 2 pokojowe, 40,10 m2, balkon, 9 piętro - ul. Łyskowskiego gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub jako inwestycja *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 000 zł1 605 m² 249,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 1600 m2 w Bydgoszczy w dzielnicy Piaski. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

594 541 zł70 m² 8 530 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,7m2, na 4 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Chełmża,kujawsko-pomorskie

413 545 zł75 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe "osiedle Zacisze" to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szpakowa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

519 990 zł100 m² 5 199,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Na sprzedaż dom na dużej działce w bezkonkurencyjnej cenie, położony na granicy Ciele- zielonka. Działka narożna ul. Szpakowa róg ul. Seledynkowa. Dostępny od zaraz. Budynek bardzo tani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł41 m² 7 997,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Blok; cegła; parter, jar, ogródek, winda Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku Z cegły wybudowanym w 2023 r. położone na jarze Osiedle Smart. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

762 080 zł66 m² 11 544,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł26 m² 5 838,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Bocianowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

214 500 zł41 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! możliwość obejrzenia W dowolnym czasie! klucze tylko W naszym biurze! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł68 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowe mieszkanie przy parku Glazja , Słoneczne Tarasy, waryńskiego Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł802 m² 123,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki nad jeziorem w cudownym miejscu? Działka o powierzchni 802 m2 położona w miejscowości Rogowo na ulicy Słonecznej. Wyjątkowa, spokojna lokalizacja która może spełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł46 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w naszym biurze zapraszamy M-4 46,40 mkw. Fordon przy utp ul. Profesora Sylwestra Kaliskiego czynsz najmu 2000 zł plus opłaty Oferujemy do najmu zadbane, przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 085 zł26 m² 11 903,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz mieszkania z dostępem do bezpłatnego parkingu ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

467 285 zł59 m² 7 901,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ładne przestronne mieszkanie w Solcu Kujawskim przy ulicy Toruńskiej. Blok z cegły z lat 90-tych. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze o pow. 65 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł34 m² 10 355 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego na ul. Poznańskiej w Toruniu. Jest to gotowiec inwestycyjny z działającą stroną internetową , kontem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

327 000 zł56 m² 5 826,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł54 m² 7 391,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 000 zł43 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

148 200 zł1 560 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1560 m2 w Głogowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem uzbrojona Działka jednorodzinna (mn). Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiklinowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

314 000 zł56 m² 5 595,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

166 000 zł1 511 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1512m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żnin,kujawsko-pomorskie

318 000 zł57 m² 5 608 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego w Żninie przy ul. Tysiąclecia na II piętrze, dwupiętrowego bloku o powierzchni 56,7 m2. Na powyższą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł51 m² 5 521,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z oknami na trzy strony świata w świetnej.