dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2, na 4 piętrze nowo powstałego budynku. Projekt mieszkania w cenie! Wśród nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Lipowej 71 Inowrocław - pierwsze piętro, pokój z aneksem kuchennym, pokój, łazienka. Powierzchnia 39 m, czynsz najmu 1000 pln, kaucja zwrotna 1500 pln. zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł82 m² 5 098,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą aktualnie 3 pokojowego mieszkania (stworzenie układu 4 pokojowego przy bardzo niskich kosztach adaptacyjnych) z oddzielną kuchnią, przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

583 915 zł70 m² 8 334,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 923 zł32 m² 11 450,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na osiedlu Południe. Mieszkanie o powierzchni 29m2, z balkonem, do odświeżenia. Cena 169 tys zł do małej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł31 m² 8 464,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z windą - Bartodzieje Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 799 zł41 m² 8 068 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazieniec

Łazieniec,kujawsko-pomorskie

175 000 zł2 028 m² 86,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana z pięknym widokiem położona w Łazieńcu przy granicy Aleksandrowa Kujawskiego Oferujemy do sprzedaży działkę pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, objętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 799 000 zł320 m² 5 621,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom składający się z części mieszkalnej i pensjonatowej położony w świetnej lokalizacji z widokiem na Tężnie. Doskonałe miejsce na kontynuowanie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł64 m² 7 228,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Bartodzieje przy ul. Skłodowskiej-Curie. Opis budynku: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł49 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się mieszkanie na Rubinkowie I, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację i rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

205 000 zł1 163 m² 176,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż / Działka budowlana o pow. 1163m2 z wz w Pawłówku. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz oddychać świeżym powietrzem, z dala od zgiełku i uciążliwości dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 009,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie naszego biura dwu pokojowe mieszkanie [ 66,4 m2 ] w bloku z 2000 roku na Szwederowie, pierwsze piętro. Dostępne od zaraz. Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokoje. [ jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m 2 położony na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Zdrojowej 11. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w samym sercu miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 000 zł59 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Układ pomieszczeń: hol sypialnia sypialnia łazienka pokój dzienny z aneksem Balkon; 3,77 m2 :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 403,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy, przy ul. Skromna/powstania Listopadowego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku , tuż przy szpitalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Warneńczyka, usytuowane na 6 piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się z: -kuchni (meble, piekarnik w zabudowie, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Waganiec

Waganiec,kujawsko-pomorskie

750 000 zł980 m² 765,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 980 m 2 położona w miejscowości Waganiec w powiecie aleksandrowskim. Nieruchomość dobrze skomunikowana z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (apartament) w wysokim standardzie, idealne dla studentów mających zajęcia w Szpitalu A. Jurasza i nie tylko. Położone na I piętrze świeżo wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł58 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzialka i mieszkanie własnościowe, mieszkanie to 58m , przestronna kuchnia, łazienka, dwa pokoje, garderoba plus dodatkowe osobne pomieszczenie gospodarcze 8m. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m2 w niemczu/jagodowo. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach szerokość 33 m x głębokość 33 m. Obok do wyboru działki większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglarska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Bezpośrednio do wynajęcia komfortowa kawalerka w centrum Torunia starówka ul.Żeglatska27 blisko pomnika Kopernika Tel. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 500 zł33 m² 9 213 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 455 zł59 m² 7 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna okazja na zakup mieszkania przy samym parku (w ofercie mieszkania z bezpośrednim i częściowym widokiem na park)!ucieknij od zgiełku miasta, mając całą niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł53 m² 6 242,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc, położonego na 6 piętrze wieżowca w urokliwej okolicy bydgoskich Wyżyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania, położonego na II piętrze w bloku w Toruniu przy ulicy Strzałowej 17 na osiedlu Sosnowy Las - stawki Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzejewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł63 m² 5 190,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu - os. Szybowników (ul. Wierzejewskiego). Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł51 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ładne mieszkanie, położone w kamienicy pięknie odnowionej, położone w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o 50m2 składające się z dwóch pokoi ,w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie dla osób pracujących Nowoczesne mieszkanie na 2 piętrze, o powierzchni 44 m2 z dużym balkonem, miejscem postojowym, w doskonałej lokalizacji przy ul. Strobanda 18c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie na Błoniu ul.Korczaka.Lokal po kapitalnym remoncie, idealny dla pary bądź singla. Mieszkanie wyposażone w niezbędne meble.Miejscówka idealna , sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

404 415 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 w stanie deweloperskim z przestronnym ogródkiem o powierzchni 10,51 m2 i tarasem 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł103 m² 6 009,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam pilnej sprzedaży piękne klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy na II piętrze o pow.103,4m2 przy ulicy Gdańskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o pow.25m2,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubaszcz

Lubaszcz,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł17 661 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:17 661 m²

Obiekt piętrowy o powierzchni 1200 m2 położony na działce o powierzchni ok.17661 m2 w planie zagospodarowania przestrzennego ujęty jako budynek restauracyjno-hotelowy. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł45 m² 3 452,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość do kapitalnego remontu, idealna dla osoby lubiącej wyzwania :) Mieszkanie 45m2, świetne pod inwestycję, przechodnie, położone na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

656 392 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

336 000 zł42 m² 7 988,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: krótko: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w samym sercu Stawek u zbiegu ulic Kniaziewicza i Łącznej. Mieszkanie przekona nawet najbardziej wymagającego nabywcę czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

499 000 zł218 m² 2 291,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Dom Wolnostojący, na dużej regularnej działce. Na powierzchnię nieruchomości składa się: piwnica: dwa pokoje, kotłownia, pralnia, korytarz. Parter: salon (34,5 m2), kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

422 295 zł55 m² 7 678 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

198 000 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ustawne Dwa Pokoje na Pierwszym Piętrze informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do częściowego remontu. Dostępne od zaraz. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie W poszukiwanej lokalizacji na bydgoskich kapuściskach. W skład mieszkania wchodzi (53m2) : -3 pokoje -korytarz -kuchnia -łazienka i wc.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij